Space Engineers
#21
Czym więcej rąk ze spawarkami do roboty tym lepiej!

Ja będę wcześniej i zapraszam na krótki kurs dla początkujących.
Podstawy ogarniemy to będzie łatwiej. Wczoraj rzuciliśmy się od razu na głęboką wodę....

Odpalę jakąś grę dostępną dla znajomych koło 18:00.
Odpowiedz
#22
Ja sobie dzisiaj odpalę, akurat mi się przyda odpoczynek chwilowy od Elite
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz
#23
Jakby mnie nie było to centralnie pod bazą macie taki wielki wysięk rudy żelaza, nie trzeba latać do żadnej jaskinii Smile Choć w jaskini jest taki plus że te bryły nie odlatują w kosmos po wykopaniu... ech uczyć się wszystkiego od nowa....
Odpowiedz
#24
Jeśli jest potrzeba to mogę na moim serwerze postawić serwer który będzie działać 24/7 Smile
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz
#25
Romie też walczy z serwerem. Jeśli masz czas to możesz spróbować, to najwyżej wymienicie się doświadczeniami (ja się na tym nie znam, a coś nie banglało wczoraj).

Przebrnęliśmy za to przez ustawienia świata, tak że z tym pomogę na TSie jakby co.

A rzucam tą robotę na dzisiaj i lecę w kosmos. Będę za jakąś godzinkę jakby co Smile
Odpowiedz
#26
OK - otwieram Wyższą Szkołę Zawodową - kierunek inżynier mechanik.

Pierogi z brokułami wywalczyły nam czas do 16:30 (nie muszę obiadu robić), więc chętnych zapraszam:

na steamie nick: Robinus.
Dodajcie do znajomych i napiszcie na chacie to się spotkamy w świecie SE.
Odpowiedz
#27
Postaram się dzisiaj dołączyć, wczoraj walczyłem z klawiaturą bo nie mogłem się poruszać, działała tylko myszka z tego co czytałem to może być problem przez zewnętrzne aplikacje typu Synergy. Ale nie zdążyłem sprawdzić czy usunięcie zadziałało.
Odpowiedz
#28
Dopiero odkryłem ten wątek bo mi chłopaki na TSie powiedzieli że gracie w Spejsy. Ogólnie jestem wielkim fanem tej gry i spędziłem w niej ponad 1600h, a gram w to od jej debiutu na Steam. Mamy z kumplem serwer 24h/7 także zapraszam do siebie skoro są chętni do gry. Co prawda serwer się trochę zakurzył bo ostatnio grałem w co innego, więc nie jestem pewien na ten moment czy wszystko śmiga, ale obadam temat i dam znać ^^'
Odpowiedz
#29
Shinzo - 1600 godzin? Ja mam ponad 200 i myślałem, że jestem "gość", to Romi mnie zgasił swoim ponad 300... A tu 1600...
To mi przypomina ostatni CG w Rise to Power trochę... Smile

Serwer by się przydał bardzo. Chłopaki próbowali już stawiać ale jak jest gotowy to na pewno byśmy chętnie wskoczyli. Czasowo się tylko chwilowo zazębiamy - ci wariaci chodzą spać po 21:00! Wink

Ja dzisiaj wziąłem spawarkę do pracy, tak że będę i tak coś projektował pewnie. Jak będą jakieś namiary na serwa to chętnie oczywiście od razu sprawdzę.
Odpowiedz
#30
Ja wczoraj odpaliłem na trochę SE i jednak będę potrzebował żeby mnie ktoś poprowadził za rękę bo się pogubiłem w tej całej klawiszologii Wink
“There will be killing till the score is paid.” 
― Homer, The Odyssey

Hardware: Tobii EyeX 4C | Saitek X52 Pro | Logitech G13 | Corsair K65 RGB | Blue Yeti | Superlux HD681 EVOII | LG 29" UltraWide
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Atlas - Blockchainowy space-sim ShiMan 3 1,647 17.02.2022, 10:46 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Kerbal Space Program II ShiMan 3 4,659 20.08.2019, 07:22 UTC
Ostatni post: LeWaR
  [DYSKUSJA] Space simy czy... Minecraft w kosmosie? Mathias Shallowgrave 10 9,698 07.09.2017, 18:08 UTC
Ostatni post: Kyokushin
  Dual Universe - Koniec Space Engineers? ;) 2M1R 25 20,216 06.09.2017, 18:04 UTC
Ostatni post: Kyokushin
Information Intergalactic Space Crusaders - grupa steamowa 2M1R 31 26,205 05.02.2017, 09:48 UTC
Ostatni post: Calvarian



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości