System Shock - Reinkarnacja
#1
Information 
Większość  członków Husarii to zaprawieni w boju weterani gier, z pewnością i młodszym graczom coś świta po usłyszeniu nazwy System Shock lub części drugiej tej jakże zacnej gry. Ja grałem w część pierwszą jako dziecko (mając 8 lat, grając na swoim pierwszym PC za ciężko zebraną kasę z komunii Biggrin ), która zajmowała - o zgrozo! - 9 dyskietek!!! Mając lat już trzydzieści na karku jedyne co pamiętałem na jej temat to że:
- miała niesamowitą grafikę w tym pełna swoboda 3D Tongue
- była ogromna
- przerażająca!
- tryb wirtualnej rzeczywistości
- niesamowicie innowacyjna
- wciągała bez końca
Nie wiem ile z tego jest prawdą, ale tak ją zapamiętałem. Według mnie jedna z najlepszych gier ever!!!
Doszły mnie słuchy na temat powstawania System Shock: Enhanced Edition Niestety taka postać rzeczy mnie nie satysfakcjonuje  Sad
Na szczęście panowie i panie ze studia Night Dive postanowili zrekonstruować całą grę od nowa Biggrin co cieszy mnie niezmiernie. Prace już od jakiegoś czasu trwają, odbywa się także zbiórka pieniędzy na Kickstarterze, którą to bez wahania radośnie wsparłem Tongue
Dla fanów i zainteresowanych powstało już wczesne demo gry, bardzo zachęcające w moim bardzo subiektywnym odczuciu. Ja w nich wierze, jest gra doceniona przez wielu, jest temat do podjęcia i bardzo wysokie oczekiwania. Ale chyba wszyscy tu obecni znamy inną grę, w innej tematyce wprawdzie która zyskała drugie życie i nie jest to zmarnowane życie Wink (inaczej by nas tu nie było Tongue )

Gorąco zachęcam i polecam Biggrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Rogue System GieNkoV 6 5,802 01.07.2017, 22:30 UTC
Ostatni post: Grzechu789
  System Shock 2 DYoda 4 4,266 21.10.2016, 08:06 UTC
Ostatni post: szarik



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości