Poszukuję konkretnego save'a z Wiedźmina 2
#1
Poszukuję pliku z zapisem gry z Wiedźmina 2 z następującymi wyborami:

 - Ścieżka Roche'a
 - Henselt nie żyje
 - Ratujemy Triss
 - Nie walczymy z Letho

Jeśli ktoś ma akuratnie taki plik, to będę dźwięczny za udostępnienie. Chciałem zacząć w ten sposób W3, ale niestety straciłem swój save podczas awarii dysku jakiś czas temu Sad
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#2
A to nie jest tak, że w pewnym początkowym momencie W3 się pytaja jakich wyborów dokonałeś? Staram sie nie spojlerować Smile
Odpowiedz
#3
Być może jest tak, jeśli zaczyna się "trójkę" bez importowania save'a z poprzedniej części?

Huh, trochę korci "spreparować" takiego save'a (słowem siąść solidnie do drugiego wieśka ;P) - ale Hetmanowi pewnie zależy na czasie Biggrin
"Heavier than a star, no place is too far

Not even space and time can touch this ship of mine"


- Keldian, "F.T.L."

Galnet  "Echo Przestrzeni"
Odpowiedz
#4
(27.06.2016, 23:32 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Poszukuję pliku z zapisem gry z Wiedźmina 2 z następującymi wyborami:

 - Ścieżka Roche'a
 - Henselt nie żyje
 - Ratujemy Triss
 - Nie walczymy z Letho

Jeśli ktoś ma akuratnie taki plik, to będę dźwięczny za udostępnienie. Chciałem zacząć w ten sposób W3, ale niestety straciłem swój save podczas awarii dysku jakiś czas temu Sad

Kurka wodna, mam prawie taki save, tylko że zamiast Triss ratowałem córkę Foltesta :/
Odpowiedz
#5
Hetmanie, w Wiesku 3 zaznacz opcje "Symulacja wyborow z W2" przy rozpoczynaniu nowej gry i w pewnym momecie gra o wszystko co chciales powinna Cie zapytacSmile Tylko uwazaj bo ta gra pochlania na dlugi czas, bardzo dlugiSmile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina | Film dokumentalny Diox 3 3,386 12.09.2017, 19:32 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Poszukuję starć z Total War w kosmosie Ejvolered 7 6,117 03.11.2016, 22:20 UTC
Ostatni post: Koorak Drey
  Poszukuję gry z piratami Ejvolered 15 12,946 27.08.2016, 21:33 UTC
Ostatni post: Ejvolered
  Powrót Białego Wilka - kompletny poradnik modowania Wiedźmina 3 Mathias Shallowgrave 0 1,345 27.06.2016, 23:28 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości