Nowe malowanie Pytona
#1
Nowe ... Interesujace malowanie pytona...

[Obrazek: CZEqyOd.jpg]
... chcialym miec :Smile to se narysowalem.
[Obrazek: KGLUisFt.jpg]
Odpowiedz
#2
ja też chcę Smile
Odpowiedz
#3
Eee to jakieś oszustwo Biggrin
[Obrazek: 19589.jpg]
Odpowiedz
#4
Można napisać petycję do Frontiera, żeby większe frakcje graczy w grze miały swoje emblematy, skoro mają swoje systemy. Przywódcy frakcji mogliby się dogadać i razem taką petycję złożyć.
Odpowiedz
#5
To nie takie proste, jeżeli skórka będzie w sklepie to może kupić ją każdy. Liczba frakcji jest zmienna, że o liczbie członków w tych frakcjach nie wspomnę. A co z wartością graniczną? od czego zależy czy frakcja graczy jest już "większa", czy jeszcze nie? Jeżeli była, a ludzie się wykruszyli co z emblematami? Frontier na to nie pójdzie.
[Obrazek: sz37R8A.png]
Odpowiedz
#6
(26.06.2016, 09:44 UTC)Gal Black napisał(a): To nie takie proste, jeżeli skórka będzie w sklepie to może kupić ją każdy. Liczba frakcji jest zmienna, że o liczbie członków w tych frakcjach nie wspomnę. A co z wartością graniczną? od czego zależy czy frakcja graczy jest już "większa", czy jeszcze nie? Jeżeli była, a ludzie się wykruszyli co z emblematami? Frontier na to nie pójdzie.

Chodzi mi o emblemat taki jak dostali Fuel Rats, który jest aktywny tylko jeżeli należysz do frakcji. A przecież frakcji, które mają swoje systemy jest niewiele (inara), więc to nie musi być problem. W TESO dla przykładu są gildyjne tabardy, które po wyjściu z gildii stają się nieaktywne. Za wygląd i edycję tabardu odpowiada guildmaster.
A tak na marginesie, to brakuje  Husarskiej gildii na qniach w pvp, która idealnie wkomponowałaby się w klimat gry Wink
[Obrazek: JHtCTdw.png]   [Obrazek: teso_screenshot-1024x594.jpg]
Odpowiedz
#7
Zgadzam się, że przydałyby się emblematy frakcji, natomiast proponuję to napisać na forum Frontiera, bo tutaj można co najwyżej podzielić się pomysłem Smile A co do ESO również polecam Biggrin
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#8
Pomysł z TESO nie przejdze, bo Elite De Facto nie ma systemu frakcji/guildi/clanu.

Jest to tylko i wyłącznie umowne należenie do frakcji ale żadna mechanika jako tako nie istnieje na razie. Jedyne co to Friend List i Wings. Frontier ręcznie dodaje frakcje (np. nasze the winged hussars) ale jak by mieli jeszcze każdemu emblematy dodawać, może jeszcze skórkę, to trochę nie na rękę im to (po co dodawać sobie roboty ;p)

Jak mechanicznie pojawi się jakiś system wiązania się graczy w większe grupy to będzie można dyskutować na ten temat, ale na razie marne szanse moim zdaniem :/

@Edit: Aczkolwiek nigdy nie mów nigdy, zawsze warto spróbować Smile
[Obrazek: AmqzlzA.jpg]
I jeśli chcesz powiedzieć, że się martwisz o moje morale,
Zostaw wiadomość po sygnale, po sygnale...
Odpowiedz
#9
Podpowiadam tylko temat dla głowy naszej frakcji. Bo ja jestem tylko marnym kadetem z niepewną przyszłością... Co ja mogę w tym temacie napisać do Frontiera, przecież mnie wyśmieją Smile
Odpowiedz
#10
Na razie sobie czekamy na tak prostą rzecz jak tagi klanów, nad którymi Frontier pracuje i będą wprowadzone w przeciągu najbliższych ośmiu lat, myślę, że po tagach przyjdzie kolej na wszystko inne czyli skórki też Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baza na asteroidzie 5000LS od bańki-Nowe odkrycie SP-GGX 2 3,887 02.06.2017, 19:16 UTC
Ostatni post: SP-GGX
  Nowe interesujące malowanie Cobry Kriztozz 3 4,595 24.04.2016, 17:34 UTC
Ostatni post: Philip Blaine



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości