Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Jak zdobyć Modified Embedded Firmware
#21
To nie działa, szkoda na to czasu.

Straciłem dziś 4 godziny, zrobilismy 3 bazy i nie dostałem ANI JEDNEGO cracka...

... Krutkowi wypadło 10.

NIENAWIDZE RNG

Na koniec chciałem przywołać statek i się okazało że nie NIE MA MOJEGO STATKU, nie mogę go przywołać.... Więc siedze na planecie w łaziku i nie mam jak stamtąd się wydostać.
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
#22
(30.06.2016, 19:20 UTC)Kyokushin napisał(a): ... Krutkowi wypadło 10.

Ja nie narzekam Biggrin
Odpowiedz
#23
Zrobiłem w pojedynkę właśnie medium sec który ++ który miał 6 data pointów... Zgadnijcie co wypadło...
unusal encrypted i inne commony.... zadnego cracked czy mef. Co za SYF.

W sumie to już 4 baza i nic. NIENAWIDZĘ RNG

[Obrazek: BaOdi1k.png]
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
#24
Kyoku, patrząc na wypowiedzi innych to Ty to masz chyba jednak niesamowitego kolosalnego pecha jak stąd do Sagittariusa A.
Odpowiedz
#25
W sumie Kyoku jest świetnym Wingmanem, bo jeśli on nic nie znajduje to nasze szanse rosną dwukrotnie Smile
Odpowiedz
#26
Kolejne NIC. Sam zrobiłem ++ High sec z 6ma punktami

[Obrazek: 3dMzmKQ.png]

Zmarnowałem 10 godzin na bazy i NIC
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
#27
Jakieś porady jak to solo robić? Dostałem już w łazik z plazmy i nie wiem jak to ominąć ;/
Odpowiedz
#28
(22.07.2016, 10:15 UTC)Calvarian napisał(a): Jakieś porady jak to solo robić? Dostałem już w łazik z plazmy i nie wiem jak to ominąć ;/

Jedyna porada to taka, że najskuteczniej latać i robić zadania transportowe.

Wczoraj robiliśmy bazę ++ High w 6 pilotów Błyskawicy - 2 skrzydła po 3 osoby. Efekt .. nikt nie dostał MEFa, jedynie po jakimś firmware i innych śmieciach, ale za to zabawa była przednia  Biggrin
Odpowiedz
#29
Piszcie na forum przed taka akcją to też się przyłączę Smile
Odpowiedz
#30
(22.07.2016, 11:22 UTC)Calvarian napisał(a): Piszcie na forum przed taka akcją to też się przyłączę Smile

Akcja była spontaniczna. Jakieś 2-3 godziny wcześniej musiałem wyjść i umówiliśmy się na TS z Errorem, że później polecimy pograbić bazy. Gdy wszedłem na TSa, w Barze był Assarin i n2god. Luźna propozycja rzucona w ich kierunku i za chwile mieliśmy pełne skrzydło. 2-3 min później wpada Kyoku na TSa i też chce z nami lecieć, 5 min później pokazuje się Kofi i że leci razem z nami. Zmajstrowaliśmy 2 skrzydła po 3 pilotów i w oczekiwaniu na resztę wygłupialiśmy się przed bazą na planecie w SRVkach. Są nawet zdjęcia z kopulacji łazików  Biggrin

Co by nie mówić, to przy ++ high było gorąco. Do tego w bazie były dwa Goliaty, standardowej ochrony nie licząc. Mimo, że łupy były do dupy, to zabawa była przednia z dużą dawką humoru i adrenaliny  Biggrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Bug Jak zapolować na Orthrusa i zdobyć próbki jego tkanki Mathias Shallowgrave 0 996 25.01.2023, 23:30 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Jak grindować rangi Federal i Imperial Navy. Franz Lionport 14 18,286 28.11.2022, 21:31 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  [PORADNIK] Jak zdobyć Guardian Module Blueprint Segment Scarlet Yuri 43 63,651 07.07.2022, 14:40 UTC
Ostatni post: Kibic
  Jak ograniczyć liczbę zgonów na początku Odyssey Detson 0 2,653 30.03.2021, 10:56 UTC
Ostatni post: Detson
  [PORADNIK] Jak przetrwać w Open Warjoy 9 8,442 13.01.2021, 21:26 UTC
Ostatni post: FrankDolas



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości