Baldur's Gate
#31
W jedynce była dwu i trzy klasowość.

Są mody gdzie można obie części grać na silniku z jedynki, albo obie na silniku z dwójki, i chyba z 1000 dobrych modów było do Baldura.

Najbardziej polecam ten gdzie strzały są po 100 sztuk(a nie 20) w polu/kołczanie Smile

Szczerze zazdroszczę tym , którzy jeszcze nie grali.
Odpowiedz
#32
A tu screen, że intel is intel

Mod BGT BG1 https://imgur.com/gallery/whQQ28W
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#33
(24.09.2018, 13:00 UTC)ShinzoSin napisał(a): Jak masz Baldur's Gate Saga, gdzie wszystkie części są na 1 DVD to zapraszamy ^^'

Nie mam sagi. Mam premierowe wydanie dwójki + osobno kupowany Tron Bhaala kiedy wyszedł i jakąś reedycję jedynki, która była razem z dodatkiem Opowieści z Wybrzeża Mieczy. Oba wydania na "pierdyliardzie" płyt CD Wink
Odpowiedz
#34
Mam takiego Krasnoluda, nada się:

[Obrazek: WRLtWEY.png]
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#35
Ja nigdy nie lubiłem min-maxować Tongue

Wolę porządny role play i granie z takimi statami, jakie wylosuje po prostu. Jest wyzwanie wtedy i można *faktycznie* role playować Wink Tongue

(Ale ja mam specyficzne podejście do gier Wink )
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#36
Jeszcze nie jest maks

Help me !!

Kradł kieszonkowo i dostałem czar groza i po mnie
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#37
Dlaczego zawsze wszyscy grają postaciami chaotycznie dobrymi? Biggrin

A tak na serio to sam się ostatnio przymierzam co by nie wrócić do Baldura, ale nie przepadam za AD&D2 jakoś za bardzo polubiłem D&D 3.5 aczkolwiek teraz będę prowadzić sesje w Zapomnianych Krainach w D&D 5 i system niby fajny, ale mniej rozbudowany niżeli 3.5. Na plus 5 trzeba jednak zaliczyć fakt, że gracze nie mogą łatwo zrobić Pun-Puna czy coś podobnego.
[Obrazek: 2760.png]
Odpowiedz
#38
za niskiego skilla dałem na otwieranie zamków. Najlepiej je otwiera mój krasnolud sztyletem.
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#39
Ja zrobiłem swojego ulubionego czarownika. Znam całe dwa czary, ale mogę je rzucić 6 razy. Jest moc xD

Przynajmniej daliśmy radę skonwertować BG1 na silnik BG2 i połączyć to w jedną grę ^^'

[Obrazek: G51hPsph.jpg]

U mnie niby wszystko śmiga. Ale i tak nie udało nam się wczoraj połączyć :/ Chociaż chyba wiem co musimy zrobić żeby się udało.

Brachu i jak z tą instalką na win10? Udało Ci się zrobić śmigający obraz płyty? Podejrzewam że to nie zagra, ale próbuj. Ja dziś i tak w robocie jestem, ale jutro spróbujemy jeszcze raz.
Odpowiedz
#40
(25.09.2018, 16:10 UTC)ShinzoSin napisał(a): Ja zrobiłem swojego ulubionego czarownika. U mnie niby wszystko śmiga. Ale i tak nie udało nam się wczoraj połączyć :/ Chociaż chyba wiem co musimy zrobić żeby się udało.

Przynajmniej udało nam się skonwertować BG1 na silnik BG2 i połączyć to w jedną grę ^^'

[Obrazek: G51hPsph.jpg]

Brachu i jak z tą instalką na win10? Udało Ci się zrobić śmigający obraz płyty? Podejrzewam że to nie zagra, ale próbuj. Ja dziś i tak w robocie jestem, ale jutro spróbujemy jeszcze raz.

Zrobiłem instalkę z obrazu wraz z modem BGT na Win10. Śmiga, co zresztą screen mój potwierdza.
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości