Mass Effect : Andromeda
#11
E tam polityka DLC, owszem, są świetne ale nie wymagane do pełnej rozgrywki
chociaż przyznam że śmiałem się głośno z wiadomości u Handlarza Cieni (Turiańska dzida bojowa mnie rozwaliła szczególnie, nie wiem dlaczego)
Ponadto nowa część będzie na Frostbite Engine...szykuje się naprawdę przepiękna gra Biggrin
Odpowiedz
#12
Zobaczymy, bardziej mnie Bethesda już zainteresowała wsparciem VR w Fallout 4 Smile
Odpowiedz
#13
No stary to moja ULUBIONA seria gier. Czekam z niecierpliwością ....
Odpowiedz
#14
Z obcych w trailerze widzieliśmy Krogan, Asari i Salarian, nie było widać Turian, Gethów ani Quarian...
Kurcze no nie mogę się doczekać, coś czuję że ta gra będzie hitem
Odpowiedz
#15
Jak zresztą każda poprzednia część to i ta będzie hitem Wink
Odpowiedz
#16
Dopisuję się do grona tych, którzy nie mogą się doczekać kolejnej gry w tym wspaniałym uniwersum.
I podzielam zdanie Rommiego, to będzie MUSIAŁ być hicior, jakość poprzedniej trylogii zobowiązuje ;D
"Heavier than a star, no place is too far

Not even space and time can touch this ship of mine"


- Keldian, "F.T.L."

Galnet  "Echo Przestrzeni"
Odpowiedz
#17
Obyście mieli racje, zeby nie było jak w przypadku The Elder Scroll V : Skyrim, gdzie więcej zrobili niezależni moderzy niż sami twórcy (fabuła główna 8 godzin grania pfffffffff.)
Odpowiedz
#18
To nie musi być hicior, lista sequeli, które zawiodły oczekiwania graczy jest długa, wręcz bardzo długa Smile

Trzymam kciuki mimo wszystko, bo to bardzo fajna seria z bogatym lore, ale wolę zachować ostrożność i się pozytywnie zaskoczyć, niż się napalić, i potem srogo zawieść Smile Najnowszy Battlefront też miał być super, a wyszło jak wyszło Smile
Odpowiedz
#19
Mimo wszystko, wiemy na co stać tą ekipę, to nie tak że to jest druga gra jaką wypuszczają, poprzednie 2 sequele były genialne, teraz chcą trochę zmienić podejście do gry więc miejmy nadzieję że będzie to zmiana na lepsze. Mimo wszystko, jaram się jak kościoły w Norwegii Biggrin
Odpowiedz
#20
Mnie Dziki Gon rozpieścił, teraz wszystkie erpegi będę do Wiedźmina porównywał, więc mają bardzo trudne zadanie, żeby mi zaimponować Biggrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mass Effect Trylogy - pytanie Tirith_PL 35 32,145 04.11.2018, 17:45 UTC
Ostatni post: Yautja



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości