Ciwilizacja V
#31
Panowie, panowie! Nie musimy grać z dodatkami, ważne by grało wielu! Bo w nas jest siła Biggrin
[Obrazek: 70464.png]
Odpowiedz
#32
Pamiętajcie o najważniejszym modzie: http://steamcommunity.com/sharedfiles/fi...d=83056827
Odpowiedz
#33
Pienias zamiast moda można po prostu wyłączyć animacje wszystkich jednostek. Bo animacje są fajne przez pierwsze 100 tur, ale potem robi się problem gdy każda nacja ma ich po kilkadziesiąt czy kilkaset, wiec lepiej je zwyczajnie wyłączyć w ustawieniach rozgrywki od samego początku.
Odpowiedz
#34
Duh. Nie wpadłem na to Biggrin
Odpowiedz
#35
Dzięki chłopaki za sesje Biggrin
Mimo problemów technicznych i lagów w późniejszej części rozgrywki było nieźle jak dla mnie na pierwszy raz.
Teraz dla porównania zagrałbym w Civ VI Smile
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#36
To i ja sie pisze jeśli byście grali. Tylko termin ustalić. W 5 zresztą też bym zagrał.
W teorii teoria i praktyka to to samo. W praktyce tak nie jest.
[Obrazek: 46vvVvg.png]
Odpowiedz
#37
@ShinzoSin, @Drakkainen, @Manig - również dziękuję bardzo za grę Biggrin Liczę na kolejny raz, czy to w V, czy w VI Biggrin Z Shinzo jeszcze do 1:30 dociągnęliśmy Biggrin
[Obrazek: 70464.png]
Odpowiedz
#38
(15.01.2018, 10:07 UTC)ryczypior napisał(a): @ShinzoSin, @Drakkainen, @Manig - również dziękuję bardzo za grę Biggrin Liczę na kolejny raz, czy to w V, czy w VI Biggrin Z Shinzo jeszcze do 1:30 dociągnęliśmy Biggrin

Hahah... wiedziałem, że tak to się skończy Biggrin Skończyliście przynajmniej? I jak tam Rzymianie i Hunowie? Wink
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#39
Daleko nie było, ale gdy @ShinzoSin wypuszczał satelitę, ja dopiero szkołę wynajdywałem Tongue Rzym potępiał Hunów za Sydney i twierdził, że nie można im ufać, nawet chyba walczyli ze sobą przez chwilę, ale później był rozejm. Shinzo oklepał dwie cywilizacje, ja pokojowo czekałem na atak celtów, który jednak nie zdążył nastąpić... Biggrin
[Obrazek: 70464.png]
Odpowiedz
#40
O, w V to ja chętnie też bym pograł Smile Żeby zagrać z ludźmi to trzeba rozwalić komputer na poziomie Diety czy King wystarczy? Smile
Star Citizen kod referencyjny: STAR-7T7J-3QFX
YT: Obywatel Yautja - YouTube
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ciwilizacja VI Pienias 21 17,809 08.03.2019, 23:45 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości