Ciwilizacja V
#21
A o cenie to nawet przez grzeczność nie wspomniałem obawiam się tylko tego że jak się dobrze sprzeda to będziemy musieli się przyzwyczaić do takich cen.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#22
Z tego co oglądałem to by się grało, oj by się grało.
Przeszkadzają mi tylko 2 rzeczy. Grafika, ale to jeszcze jakoś przeźyję. Oraz fakt, że jeszcze zanim ogłosili datę wydania to już wspominali o płatnym DLC. Otóż stwierdzili, że kongres światowy dodadzą później jak w V gdzie BNW go wprowadził dopiero. Bo muszą niby popatrzeć najpierw jak ludzie będą grać, jaki styl przyjmie rozgryka, zanim zaprojektują zaawansowaną dyplomację.
Szkoda wielka, że nie będzie tego od day one bo to mocno urozmaicało mid game. BNW jest uważany za najlepszy dodatek właśnie głównie przez ten feature. Gdy to weszło to był totalny game changer. Ten kto trzyma rękę na pulsie i nagle przejmie kontrolę nad kongresem może dogonić rywali, a nawet ich kompletnie udupić. Wystarczy wprowadzić podatek na armię zawodową, zbanować atomówki, albo obłożyć kogoś handlowym embargo i pozamiatane.
Jestem mocno ciekaw ile z tych opcji będzie w podstawce. Jeśli nic to będę się mocno wahać czy zainwestować w tę część. Być może poczekam na wspomniany dodatek.
Odpowiedz
#23




Trailer premierowy nowej Civki. Warto obejrzeć. Skrzydlata Husaria ma swój moment w tym trailerze Smile

Odpowiedz
#24
Odkopuję wątek bo gramy jutro z Ryczypiorem po 15:00 w Civ V
Jeśli ktoś chce dołączyć do podróży przez wieki to zapraszamy gorąco!

A tu mały teaser na zachętę ^^'



Odpowiedz
#25
Zapraszamy gorąco!

Kto chce zostać

Ghandim zrzucającym nuki,
Waszyngtonem przyjmującym Taoizm,
Bismarckiem łagodnym i potulnym?

Historia jest w Waszych rękach! Wywróćmy do góry nogami, przetrzepmy i bawmy się nią - bo możemy! Gwarantujemy dobrą zabawę i jeszcze jedną turę!
[Obrazek: 70464.png]
Odpowiedz
#26
Zagrałbym, ale nie mam dodatków.
Odpowiedz
#27
Hmmm... może bym się skusił Biggrin Nigdy MP nie grałem w Civ... jakie dodatki trzeba mieć? Biggrin

EDIT: Pytania nie było, mam oba duże dodatki bez mapek i scenariuszy.
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#28
Obadaj temat Andrzeju bo teraz dodatki pewnie są za jakieś grosze jak jest 6, w sumie wystarczyłoby jakbyś chociaż miał Brave New World, reszty nie potrzebujesz Wink Ew. możemy zagrać na podstawce, ale bez kongresu late game trochę kuleje :/

Drakku jesteś bardzo mile widziany. W multi właśnie najprzyjemniej się pyka w 2-5 osób. Do 6-8 ludzi da się to jeszcze utrzymać jako tako stabilne. Powyżej zaczynają się cyrki. Także szybko zaklepywać miejsca kto się jeszcze waha! Wink
Odpowiedz
#29
Jak Waszyngton to tylko Judaizm Wink
Odpowiedz
#30
kUrcze, chętnie bym zagrał, ale jutro czeka mnie praca Sad ... może następnym razem Smile
[Obrazek: yQ3vdLa.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ciwilizacja VI Pienias 21 17,938 08.03.2019, 23:45 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości