Ciwilizacja V
#91
Dzięki też za grę. Też już byłem blisko i witałem się z gąską. Anglicy i Koreańczycy już śpiewali Kalinkę i rozliczali się w rublach, żeby Niemcy zaczęli mówić po rosyjsku zabrakło mi dosłownie z 5-6 tur Tongue
Odpowiedz
#92
Bardzo możliwe, chociaż mogło być odwrotnie Tongue myśliwce, bombowce oraz oddziały spadochroniarzy już czekały, byś "podzielił" się miastem o ile byś się uranem nie podzielił Biggrin podzieliłeś się, to i 5 nuków się udało zrobić, a że poleciałem w kosmos, no cóż Tongue rewanż dzisiaj ok 21?
[Obrazek: 70464.png]
Odpowiedz
#93
To przygarnijcie małego civka dzisiaj, chcę zobaczyć z czym to się je Smile
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#94
Wbiję po meczu Niemców ze Szwecją czyli ok 22. @Fenyl de Lechia zapraszamy jak najbardziej Smile
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz
#95
Udało nam się z Maciejem ukończyć wczorajszą grę. Arabia rozdawała karty na arenie dyplomatycznej od pierwszego zjazdu na Przystanku Woodstock. Chociaż celowałem w zwycięstwo naukowe to świat polityki okazał się krótszą drogą.

[Obrazek: 6F452A89DA5EE9BF4EDF3CD70DBD5C889CBC6FB9]

Jednak obstawiam, że wygrałem głównie dlatego, że trafiła mi się bardzo dobra startowa lokacja. Niemal przez całą grę miałem kontynent na wyłączność. Wystarczyło wchłonąć Wenecję oraz kilka państw miast i wielbłądzi blitzkrieg zakończył się szybciej niż się zaczął. Co prawda Syjam Ryczypiora próbował się wepchnąć na moje włości, ale szybko wyprostowaliśmy nasze relacje...

[Obrazek: 03D80E735FA999F295A2B9EBFA144937E78EB1FE]

Dzięki za potyczkę panowie, było miodnie. Szkoda tylko, że Fenylowi ktoś się bujał na kablu od internetów :/ Oby następnym razem dane nam było było pograć z Tobą dłuzej ^^'
Odpowiedz
#96
@ShinzoSin, @Maciej1982 świetna rozgrywka, szkoda, że tak późno dołączyłem, sporo czasu straciłem na wyprowadzenie Syjamu na prostą, popełniłem też kilka błędów z religią, klikałem co popadnie w ostatniej sekundzie tury (ciekawe, czy by mi przeszło na następną). W każdym razie, następnym razem postaram się nie spóźnić Biggrin No i Fenyl będzie miał lepszy net Biggrin
[Obrazek: 70464.png]
Odpowiedz
#97
@ryczypior, @ShinzoSin, @Fenyl de Lechia Spoko rozgryweczka. Po kolejnym dropie neta u Fenyla Japonia wchłonęła Polskę i chyba przez tą wojnę straciłem kilka tur do Arabii. Po odejściu Ryczego Syjam wpadł do mnie z religią. Później wojna z Irokezami niestety ta się nie skończyła (Arabia przejęła Kongres) Następnym razem porobię jakieś screeny. Nie ma to jak grać do ok 6 Smile
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz
#98
Mam piątkę, a z DLC mam jedynie Mongołów.

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz
#99
Pewnie dostanę złotą łopatę za wykopanie tego wątku. Nie wiem nawet czy można pisac w dziale archiwum i czy ktoś to czyta, ale zagrałbym w sylwestra w Civ V z racji tego że nie mam lepszych planów, ktoś się pisze na wspólną rozgrywkę? Dla narobienia apetytu wklejam filmik jak wygląda typowa rozgrywka w tej grze Wink



Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ciwilizacja VI Pienias 21 17,906 08.03.2019, 23:45 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości