Ankieta: Czy zagrasz w No Man's Sky
Tak kupię od ręki.
Nie szkoda mi kasy na ten kicz.
Poczekam na opinie innych.
[Wyniki ankiety]
 
 
No Man's Sky - dyskusja ogólna
Pojemnośc plecaka zwiększa Ci specjalista od Egzokombinezonu na każdej SS  (Space Station), tam też moższ powiększyć pojemność ładowni swojego statku.
Można powiększać każdy 3 trzech "segmentów" egzokombinezonu.
Bardzo dobrze można to połączyć z zarabianiem na Kobalcie Smile
Robisz interes z Kobaltem, wykupujesz powiększenia ekwipunku, to samo ze statkiem i lecisz na następną stację. Again, and again, and again Smile

O co chodzi z Kobaltem? Jest to dośc drogi surowiec który wystęouje na każdej SS, są też droższe ale nie ma ich wszędzie.
Na początek trzeba zgromadzić niewielką jego ilośc, myślę że 5 tyś wystarczy.
Po przylocie na stację zanim zaczniesz jakiekolwiek w niej działanie lecisz do terminala handlowego i wszystko im sprzedajesz, cena około 250 jednostek.
Tym samym powodujesz że jego cena spada do około 50 jednostek.
Wykupujesz wszystko co im sprzedałeś i to co mieli w magazynie. Przed odlotem wypada wpaść na lądowisko i skupić od przylatujących NPC-ów kobalt który mają przy sobie.
Przyspieszysz w ten sposób zarabianie kasy.
Lecisz na następną stację i powtarzasz do czasu aż zarobisz Wszystkie Pieniądze Świata i przy okazji mnóstwo Kobaltu Smile
Tylko należy pamiętać żeby wykupić WSZYSTKO to co im sprzedałeś, jeżeli o tym zapomnisz, niestety zabawę trzeba będzie zacząć od nowa Sad
Kobalt warto sobie zostawić na przyszłość, kasa kiedyś się skończy. Można powtarzać ten proces ponownie na tych samych stacjach, po jakimś czasie cena wraca do poziomu 250 jednostek. Z drugim razem jest łatwiej bo można po SS-ach skakać przez portale.
[Obrazek: 51626.jpg]
Odpowiedz
Mam nowe rzeczy do wytworzenia i wymagają one "krosna okablowania". Nie mogę tego robić, nie wiem gdzie się tego nauczyć i nie wiem jak się to może nazywać po angielsku żeby to wygooglować. Help Biggrin.

A i jeszcze jedno - w Nexusie są jakieś misje grupowe na Żywe srebro. Czy nikt tego nie robi? To niby misje grupowe ale nie widać nikogo do kogo by się można dołączyć ani nikt nie dołącza do mojej grupy. To trzeba jakoś specjalnie zainicjować, zaprosić bezpośrednio?
Odpowiedz
mozesz tre misje z nexusa sam robić, to nic specjalnego
Odpowiedz
Krosno okablowania ( Wiring Loom ) można tylko kupić lub odzyskać z już wytworzonych technologii w których było użyte. Nie można go wytwarzać niestety.
[Obrazek: txNhNUK.png]
Odpowiedz
Krosno okablowania kupisz jedynie na SS, warto zaopatrzyć się w większą ilość bo dość często jest potrzebne, szczególnie w pierwszych etapach gdy montujesz dużo nowych technologii.
Co do misji można jak najbardziej robić je samemu, a czasem gracze sami do nas dołączają, bez pytania Smile
Miałem kiedyś misję na budowanie posterunku, inny gracz był ze mną w grupie, wylądował nie dalej niż 500m ode mnie ale nie budowaliśmy razem tylko każdy sobie.
Poniżej moje źródło informacji:
NMS Database
Pomocna bardzo gdy mamy problem z przetłumaczeniem jakiejś nazwy, wybierasz produkt który Cię interesuje, w prawym górnym rogu zmieniasz na GB i wtedy można zacząć poszukiwania w necie.
Jest tam też również pełna Książka Kucharska, a gotowanie zapewni Ci niczym nie zakłócony dopływ świeżych nanitów, w ilościach takich że u sprzedawców technologii kupujesz co chcesz Smile W każdych ilościach.
Mam pięć statków wypchanych technologiami, dwie giwery (jedna do strzelania, druga do kopania), kombinezon też upchany po pachy ulepszeniami i jeszcze tyle mi zostało:
[Obrazek: b452a527f4c4b664med.jpg]
Ilość nanitów po dtrzech wizytach w Nexusie. Jest tylko drobny problem, każdą potrawę trzeba sprzedać oddzielnie, nie da się wszystkich na raz bo nagroda jest za każdym razem losowa.
[Obrazek: 51626.jpg]
Odpowiedz
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi Biggrin.
Odpowiedz
Ktoś z was doświadcza spadki FPS z 60 na ~5. I trwa to kilka sekund.?
Odpowiedz
ja do pomocy korzystam z apki na androida Assistant for No Man's Sky: https://play.google.com/store/apps/detai...n_US&gl=US
[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
(31.10.2020, 09:21 UTC)Detson napisał(a): Krosno okablowania kupisz jedynie na SS, warto zaopatrzyć się w większą ilość bo dość często jest potrzebne, szczególnie w pierwszych etapach gdy montujesz dużo nowych technologii.
Co do misji można jak najbardziej robić je samemu, a czasem gracze sami do nas dołączają, bez pytania Smile
Miałem kiedyś misję na budowanie posterunku, inny gracz był ze mną w grupie, wylądował nie dalej niż 500m ode mnie ale nie budowaliśmy razem tylko każdy sobie.
Poniżej moje źródło informacji:
NMS Database
Pomocna bardzo gdy mamy problem z przetłumaczeniem jakiejś nazwy, wybierasz produkt który Cię interesuje, w prawym górnym rogu zmieniasz na GB i wtedy można zacząć poszukiwania w necie.
Jest tam też również pełna Książka Kucharska, a gotowanie zapewni Ci niczym nie zakłócony dopływ świeżych nanitów, w ilościach takich że u sprzedawców technologii kupujesz co chcesz Smile W każdych ilościach.
Mam pięć statków wypchanych technologiami, dwie giwery (jedna do strzelania, druga do kopania), kombinezon też upchany po pachy ulepszeniami i jeszcze tyle mi zostało:
[Obrazek: b452a527f4c4b664med.jpg]
Ilość nanitów po dtrzech wizytach w Nexusie. Jest tylko drobny problem, każdą potrawę trzeba sprzedać oddzielnie, nie da się wszystkich na raz bo nagroda jest za każdym razem losowa.

Hmm a przez to, że tak dużo zarabiasz i tak łatwo to czym jest endgame w tej grze? Kiedy już wykupisz ulepszenia dla siebie i swoich statków?
Odpowiedz
Endgame w NMS to jest zakończenie jednej z kilku linii fabularnych. Możesz szukać Atlasa, lecieć do centrum galaktyki, szukać Artemis lub robić kilka innych wątków. Poza tym zawsze można budować bazy /robić inne rzeczy, nawet jeśli się wszystko ma to to i tak jest dość fajne.
Podobno mnie ktoś kiedyś widział
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aktualizacja No Man's Sky - Beyond. USSER-PL 46 8,114 31.08.2019, 18:54 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  No Man's Sky - NEXT Fenyl de Lechia 113 18,455 17.10.2018, 17:26 UTC
Ostatni post: kris750PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości