Ankieta: Czy zagrasz w No Man's Sky
Tak kupię od ręki.
Nie szkoda mi kasy na ten kicz.
Poczekam na opinie innych.
[Wyniki ankiety]
 
 
No Man's Sky - dyskusja ogólna
Vulcan w NMS
Vulkan Update
[Obrazek: ICnDx3E.png]
Odpowiedz
Będzie darmowy upgrade dla posiadaczy nowych konsol (XBS; PS5):





EDIT: Jednak PC też dostanie. Biggrin

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz
Podchodziłem do tej gry już 2 razy i kończyłem gdzieś po 2 godzinach Sad. Ktoś mi powie jaki jest cel grania? Czy polega to tylko na tym, że latasz od planety do planety i odkrywasz nowe gatunki zwierząt? Biggrin
Odpowiedz
Eksplorowanie i przetrwanie, ja osobiście postanowiłem sobie w drugim podejściu po przerwie zrobienie platyny na PS4 i się udało.(to się pochwalę Wink )
https://psnprofiles.com/trophies/5155-no...sky/ErgDes
Jednak próba zrobienia trofki "Take a Deep Breath : Reach the Centre of the Galaxy in Survival Mode " skończyła się brutalnym fiaskiem.
Gra jest dość ciekawa wiele osób zniechęciło że obiecana zawartość pojawiła się długo po wydaniu ale jeśli jeszcze coś do niej dodali od zeszłego roku to moim zdaniem pozycja do ogrania dla każdego fana gwiezdnych wycieczek Smile.

ps. ciekawe o ile lepsza będzie elitka w przyszłym roku jak wyjdzie "Odyseja" w rozumieniu eksplorowania "z buta" Smile
[Obrazek: 282685.jpg][Obrazek: ErgDes.png]
Odpowiedz
Tam są dwie opcje do wyboru na początku - solo i multiplayer. Powinienem grać na multi? Da się jakoś przenosić postacie pomiędzy czy jak to działa?
Odpowiedz
(29.10.2020, 07:56 UTC)Haji-me napisał(a): Tam są dwie opcje do wyboru na początku - solo i multiplayer. Powinienem grać na multi? Da się jakoś przenosić postacie pomiędzy czy jak to działa?

Możesz kiedy chcesz przełączać pomiędzy tymi trybami, więc de facto nie ma znaczenia co wybierzesz sobie na początku. Ja polecam multi bo i tak szansa że kogoś spotkasz tak losowo jest bardzo mała.
Podobno mnie ktoś kiedyś widział
Odpowiedz
Takie posty powinny być zakazane, dopiero wróciłem do ED, a już się ślinię na samą myśl o Star Citizen, oczywiście NMS to obowiązkowa pozycja na półce eksploratora i dłubka ^^
--------------------------------------------------------------------
Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga
Łam, czego rozum nie złamie...
--------------------------------------------------------------------
Odpowiedz
Z początku z przymrużeniem oka traktowałem NMS, za bajkowa, zbyt prosta, myślałem.
Ale jak spróbowałem... super zabawa Smile Polecam wszystkim niezdecydowanym. 
Gierka ma wszystko to czego brakuje w Elicie, i na odwrót.
Farmienie materiałów jest dziecinnie proste, po prostu strzelasz i za chwilę wszystko masz w zasobniku Smile 
Znajdziemy crafting, modyfikowanie kombinezonu, broni, statku. Tych niestety możemy mieć tylko sześć.
Część mojej floty: Surowe planety z Elitki oszałamiają nas kolorami i efektami, pustka i kamienie zmieniają się w kwitnące łąki, lasy i tętniące życiem głębiny.
Nigdy nie spotkałem planety która byłaby podobna do drugiej.
A gdyby to komuś nie wystarczyło to jest jeszcze budowanie. Tutaj ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia.
Parę fotek z mojej skromnej bazy:Zapraszam do odwiedzin bazy, oto adres:
[Obrazek: d57f561dd21beb09gen.jpg]
Nie wspomniałem o faunie, tutaj także wydaje sięże wyobraźnia nie ma granic.
Na kosmiczne zwierzaki można na polować, karmić, nawet oswajać:
[Obrazek: 51aa47699e7dd2b0gen.jpg]
Więcej:
Kosmiczna ferma:
[Obrazek: 4c98233f7f47a117.jpg]
Z produktów możemy się zabawić w kucharza, własnie niedawno odkryłem ile frajdy jest w gotowaniu:
[Obrazek: 9a10dafcf8740137gen.jpg]
[Obrazek: be7c9964695d37c5gen.jpg]

Polecam!
[Obrazek: 51626.jpg]
Odpowiedz
Ok no mnie trochę tym razem wciągnęło, nie wiem na jak długo, zobaczymy. Moim głównym problemem póki co jest ciągły brak miejsca w ekwipunku. Ilość rodzajów materiałów robi się coraz większa, a plecak i miejsce w statku wciąż takie samo :/.
Odpowiedz
w plecaku masz trzecią zakładkę na materiały. te materiały wchodza w tej chwili po 10 000 na slot, więc jest gdzi eje trzywmać.
POlecam przejsć samouczek w postraci wykonywania misji na budowę bazy, zatrudniania pracowników, budowaniea w niej magazynów ( które sa wspólne - czy maszje na lotniskowcu czy w kazdej z wielu baz które postawisz - w magazynie 1 zawsze masz to samo , w magazynie 2 to samo itd. )

Sloty w plecaku wszystkie trzy rodzaje można zwiększać latajac po stacjach orbitalnych - raz w kazdej stacji - czyli wpadasz do nowego systemu lecisz na stacje i u jednegogościa poszerzaszsobie jeden z wybranych slotów. To samo można robić znajdując kapsuły ratunkowe na planecie ale tu dwie uwagi:
1) musisz miec materiały na naprawę kapsuły - jednym z nich jest potrzeba wyrtworzenia antymaterii ( uczyśz si ew misjach "samouczka" tego )
2) informacje typu SOS mozesz kupić / wymienić za dane u kartografa na wspomnianej stacji orbitalnej.

Zasadniczy plus odszukiwania kapsuł ratunkowych - duża ilosc na jednej planecie = duż ailośc poszerzonych slotów w plecaku, na stacji orbitalnej tylko jeden slot zrobisz.
Nie bój si eze za daleko odlecisz od swojego systemu z bazą, przecież odkrywajać samouczek zdobyłeś mozliwosc podrózownai portalem który masz w swojej bazie i który jest treż na stacjach Smile

P.S. po dotarciu docentrum galaktyki ,masz mozliwosć przeniesiernia się do innej ( potem portalami mozesz wrócić do pierwszej ) - szczególy sobie odkryj sam Smile - tych galaktyk jest 255 i sa świry którzy mają to zaliczone w osiągnięciu steam Smile


Natomiastr rzeczy które można robić sa napradę ciekawe . Prosty przykład - elektryczne drzwi w bazie. Jak podłaczysz do nich prąd to sie zawsze zamykaja przed tobą ... gdzieś widziałem na filmikach że u gości adziałałay normanie - czyli byłe zamkniete i jak podchodził to si esame otwierały . Zbudowanie kombinacji czujników, zasilania , i przełaczników tak żeby reagowały w własciwy sposb zajeło mi dobre dwa dni zanim to rozkminiłem jak to wszystko ustawić Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aktualizacja No Man's Sky - Beyond. USSER-PL 46 8,384 31.08.2019, 18:54 UTC
Ostatni post: USSER-PL
  No Man's Sky - NEXT Fenyl de Lechia 113 19,067 17.10.2018, 17:26 UTC
Ostatni post: kris750PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości