Tapety
#1
Mam kilka tapetek własnej produkcji więc wrzucam, innych też zachęcam, jeśli tylko ktoś ma coś mniej lub bardziej interesujacego Smile
Zaznaczam od razu, że u każdego te tapety będą pewnie wyglądać inaczej - kwestia jakości monitorów itd.
Wykorzystałem jakieś screeny z linków z forum frontiera i shoutboxa i własne z space engine...jak się podoba to ściągać i wrzucać na pulpit Smile
Wszystko 1920x1080, jak ktoś chce mniejsze to pisać, przytnę.

[Obrazek: raQ1FGA.jpg]

[Obrazek: XNZBLTi.jpg]

[Obrazek: x1Odd2F.jpg]

[Obrazek: GhieDmL.jpg]

[Obrazek: DW6iXCX.jpg]

[Obrazek: aXar2sv.jpg]

[Obrazek: p1o6XoH.jpg]

[Obrazek: K7Cnab0.jpg]
[Obrazek: 10848.png]
Odpowiedz
#2
Ha! Tworzenie tapet to moje (kolejne) hobby. Ostatnio trochę uporządkowałem swoje tapety i wrzuciłem je tutaj: http://rootsrat.imgur.com/

Mam jeszcze serię ponad 70 tapet ze Skyrima, które też planowałem wrzucić na imgur, ale jeszcze nie znalazłem czasu... Można je pobrać z Nexusa, tutaj: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/49025/? - ale trzeba się zarejestrować.

Do tapet wykorzystuję tylko i wyłącznie własne screenshoty.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#3
Tak z ciekawości - mogę wiedzieć skąd wziąłeś moją fotkę z FDLem? Biggrin edit. - w sumie to trzy fotki, fajnie że na to konto moje na imgur ktoś wchodzi Biggrin

Odpowiedz
#4
(19.11.2015, 15:53 UTC)Cmdr Theseus Rorschach napisał(a): Tak z ciekawości - mogę wiedzieć skąd wziąłeś moją fotkę z FDLem? Biggrin edit. - w sumie to trzy fotki, fajnie że na to konto moje na imgur ktoś wchodzi Biggrin

No oczywiście że to Twoje Smile, link chyba na forum Frontiera kliknąłem, a że screeny dobre, to wykorzystałem. Pierwotnie chciałem wrzucać logo z nickiem wykonawcy, ale po zapisaniu wszystkich w jednym folderze już zapomniałem które jest czyje. No więc zostało logo bez nicka.Może to nawet lepiej, bo każdy może to wykorzystać, bez ciągłego oglądania nie swojego nicka z gry, tylko okraszone logo TWH.

Jeśli chcesz z własnym nickiem to napisz, zrobię Ci takie. Tylko nie wiem dokładnie kiedy, bo mam lekki zajob z robotą do przyszłej środy. Najwyżej przypomnij się w przyszłych tygodniu....jeśli chcesz oczywiście takie tapetki Smile.
[Obrazek: 10848.png]
Odpowiedz
#5
Spoko, rób dalej takie z logiem TWH aby każdy mógł korzystać Smile A co do tapet - jeśli będziesz miał czas i chęci to pewnie że bym chciał takie z nickiem Smile

Odpowiedz
#6
(20.11.2015, 15:32 UTC)Cmdr Theseus Rorschach napisał(a): Spoko, rób dalej takie z logiem TWH aby każdy mógł korzystać  Smile A co do tapet - jeśli będziesz miał czas i chęci to pewnie że bym chciał takie z nickiem Smile

Te z nickiem, tak jak zamawiałeś Smile



[Obrazek: 9yRBrVF.jpg]


[Obrazek: G6G6KsF.jpg]

[Obrazek: lTqOfvG.jpg]



I bez nicka:



[Obrazek: DHZ1V9G.jpg]

[Obrazek: Koke0RR.jpg]

[Obrazek: yZVub0s.jpg]
[Obrazek: 10848.png]
Odpowiedz
#7
Takie tam z ostatniego latania.
[Obrazek: 77VqXN2.jpg]
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier


Odpowiedz
#8
Świetne, super, dzięki wielkie za personalizację Smile Pulpit zmieniony Smile

Odpowiedz
#9
Horizons - HR8444
[Obrazek: HFEo76s.jpg]







Odpowiedz
#10
A tu kilka tapet z gier w które czasami jeszcze gram.
Klikać prawym myszki na zdjęcie i wybierać "Otwórz w nowym oknie" lub "pokaż obraz" wtedy jest rozdzielczość: 1680x1050.


[Obrazek: Si9RoE2.jpg]

[Obrazek: jQjqYRR.png]

[Obrazek: yxMSwb7.png]

[Obrazek: lGaca3t.png]

[Obrazek: WvhqM7H.png]

[Obrazek: lJ4gmyp.png]

[Obrazek: YaDsLi9.png]

[Obrazek: JiuSMMG.png]

[Obrazek: 3traXzo.png]

[Obrazek: qyVTKm6.jpg]

[Obrazek: MrPgxK5.jpg]

[Obrazek: 07r0p9g.jpg]

[Obrazek: 07r0p9g.jpg]


Na razie to tyle.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tapety z logami firm produkujących statki. Worgen325 6 7,348 05.06.2016, 09:09 UTC
Ostatni post: sir_Chester
Photo [TAPETY] Postcards From The Milky Way Mathias Shallowgrave 0 4,487 01.11.2015, 03:19 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości