Dual Universe - Koniec Space Engineers? ;)
#21
Wsparłem ten projekt. Miałem już nic nie wspierać, ale wsparłem na KS. Będzie to gra z dostępem abonamentowym.
Kiedyś bym powiedział - NIE - teraz - wiem że chyba nie ma innej drogi na granie w dobry i ciągle rozwijany produkt. Inaczej to się kończy jak w ED, na obsłudze 'shit tier'.
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz
#22
Znalazłem tą grę długo przed zbiórka na kickstarterze, podobał mi się pomysł i miała być to pierwsza gra wsparta na kickstarterze. Niestety pokazali system subskrypcji jak w eve i zrezygnowałem. Nie stać mnie na płacenie co miesiąc żeby grać
Odpowiedz
#23
Ja ogólnie jestem zdania że jeśli gra na to zasłuży to będę płacił. Tak samo płaciłbym za Elite albo Star Citizena gdyby było to odpowiednio dobre gry. Tongue
Odpowiedz
#24
Też jestem ciekaw jak się rozwinie bo o ile voxele nie są nową technologią, bodajże któraś z Delt miała silnik bazujący na voxelach pozwalajacy generować spore połacia terenu jak na tamte czasy, tak ogrom danych do przewalenia jest powalający a to ma być MMO bez instancji...
Swoją drogą czas odkurzyć SE i Empyriona obczaić bo wsparłem i nawet jeszcze ani razu nie zainstalowałem... tyle owieczek a tak mało czasu Wink
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

[Obrazek: image.php?u=46096&type=sigpic&dateline=1446680040]
Odpowiedz
#25
No i nadchodzi.

Słyszałem plotki, że kosmos się kurczy, a nam się ciągle rozszerza...

http://babagra.pl/2017/09/dual-universe-...mo-sci-fi/

@Kyokushin - jak byłeś hojny to będziesz mógł zdać nam relację z alpha-testów!
Odpowiedz
#26
Zbyt hojny nie byłem, ale jakiś tam dostęp do testów mam, tylko nie wiem czy alfa czy beta.
[Obrazek: Pic0g16.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Atlas - Blockchainowy space-sim ShiMan 3 1,646 17.02.2022, 10:46 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Kerbal Space Program II ShiMan 3 4,658 20.08.2019, 07:22 UTC
Ostatni post: LeWaR
  Space Engineers Robinus 130 97,096 22.07.2018, 23:28 UTC
Ostatni post: Xenderr
  [DYSKUSJA] Space simy czy... Minecraft w kosmosie? Mathias Shallowgrave 10 9,697 07.09.2017, 18:08 UTC
Ostatni post: Kyokushin
Information Intergalactic Space Crusaders - grupa steamowa 2M1R 31 26,200 05.02.2017, 09:48 UTC
Ostatni post: Calvarian



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości