Na skróty do Beagle Point
#1
czytam jakis wątek na FF, a jakby tak zadokować w Jaques Station, potem wylecieć, wyjść z gry i jak stacja przeskoczy to zrobić self-destruct?  Powinniśmy sie zrespawnować w stacji na drugim końcu galaktyki Smile
Odpowiedz
#2
Chyba nie wyjdzie. Z tego co ktoś mówił to chłopaki z FD usuwają graczy ze stacji w inne miejsce. Więc przed skokiem i tak będziesz już gdzieś poza stacją dzięki FD Tongue. Tym samym pewnie ostatnią stacją w jakiej byłeś według FD to ta przed Jaques Station.
Odpowiedz
#3
Ty to masz łeb! :idea:
Odpowiedz
#4
(23.05.2016, 16:24 UTC)Quarion napisał(a): Chyba nie wyjdzie. Z tego co ktoś mówił to chłopaki z FD usuwają graczy ze stacji w inne miejsce. Więc przed skokiem i tak będziesz już gdzieś poza stacją dzięki FD Tongue. Tym samym pewnie ostatnią stacją w jakiej byłeś według FD to ta przed Jaques Station.

Dlatego mój pomysł był taki, żeby wylecieć ze stacji zanim skoczy, a nie dać się usunąć automatem Smile Ciężkie do wypróbowania bo nie wiadomo kiedy skoczy a mnie się nie chce czekać...
Odpowiedz
#5
(23.05.2016, 17:25 UTC)Baton napisał(a):
(23.05.2016, 16:24 UTC)Quarion napisał(a): Chyba nie wyjdzie. Z tego co ktoś mówił to chłopaki z FD usuwają graczy ze stacji w inne miejsce. Więc przed skokiem i tak będziesz już gdzieś poza stacją dzięki FD Tongue. Tym samym pewnie ostatnią stacją w jakiej byłeś według FD to ta przed Jaques Station.

Dlatego mój pomysł był taki, żeby wylecieć ze stacji zanim skoczy, a nie dać się usunąć automatem Smile Ciężkie do wypróbowania bo nie wiadomo kiedy skoczy a mnie się nie chce czekać...

Wiem o co Ci chodziło Smile. Ale myślę, że chłopaki z FD nie są na tyle głupi, żeby nie usunąć z graczy flag mówiących o tym, że byłeś ostatnio na Jaques Station Tongue. Ale możesz spróbować Biggrin. Może jednak Wink.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak daleko byliście na eksploracji? Mathias Shallowgrave 62 39,682 02.03.2024, 20:32 UTC
Ostatni post: FireBird'74
  EVENT: Dookoła świata na nogach i SRV FrankDolas 17 5,075 12.04.2022, 17:05 UTC
Ostatni post: FrankDolas
  O tym jak z Niemcem, na wtrysku zwiedzam zachód galaktyki Arnul 16 13,147 15.02.2021, 17:23 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
Photo Na co się natknąłem? astrinopl 3 2,898 02.02.2021, 18:09 UTC
Ostatni post: Hans 001
  Sidewinderem do Beagle Point Warjoy 33 20,492 02.11.2020, 13:29 UTC
Ostatni post: FrankDolas



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości