DOOM - Single Player
#21
(25.05.2016, 17:54 UTC)Reinrk van Dall napisał(a): Polecam jeśli ktoś niezdecydowany. Mapy są "te po lewej" a muzyka, no cóż kako demona

https://www.youtube.com/watch?v=GEeH9cVbu1E

Klasyka, ale obczaj to. Kładzie misheard lyrics na łopatki:

https://www.youtube.com/watch?v=Sr8HI0f6CSs
Odpowiedz
#22
Dobra. Prócz togo co zostało powiedziane to mi ja dołożę swoje 3 grosze do tego wszystkiego Smile. Pomimo tego, że jeszcze gry nie skończyłem i jestem dopiero na początku to naprawdę wywarła na mnie mocne wrażenie Smile.
Rzeczywiście klimatem podobna jest do starej serii Smile Pewnie, nie jest to to samo i w tym wieku nie robi już takiego wrażenia "WOW" jak w czasach podstawówki robiła stara seria, ale rzeczywiście klimat wywołuje stare wspomnienia. Nawet drzwi kojarzą się ze starą serią a karty które się zdobywa do otwarcia niektórych lub kolejnych stref również Smile.

SPOILER ALERT!

No ale jak zacząłem trafiać na....

 
Nie jestem na swoim kompie odpalić gry na ultra detalach, więc trudno mi się wypowiedzieć na temat "widoczków". Choć u mnie i tak wyglądają fajnie Smile

Jeśli chodzi o samą mapę. No cóż, w obecnych czasach nie można spodziewać się zbyt wiele. Jak ktoś chce przejść od punktu A do B to przejdzie bez większych problemów. Ale jeśli ktoś chce odkrywać tajemnice mapy i wszystkie "Easter eggs" to trochę się naszuka i będzie musiał chwilę pogłówkować jak się dostać w te miejsca Smile. Nie jest to może aż tak skomplikowane, ale naprawdę zacnie urozmaica rozrywkę jak na taką totalną rozpierduchę Biggrin.

Ech... tego potrzebowałem od dłuższego czasu Biggrin (polecam Hetmanowi na ukojenie jego nadszarpniętych nerwów Tongue)
Odpowiedz
#23
(07.06.2016, 22:09 UTC)Quarion napisał(a): Dobra. Prócz togo co zostało powiedziane to mi ja dołożę swoje 3 grosze do tego wszystkiego Smile. Pomimo tego, że jeszcze gry nie skończyłem i jestem dopiero na początku to naprawdę wywarła na mnie mocne wrażenie Smile.
Rzeczywiście klimatem podobna jest do starej serii Smile Pewnie, nie jest to to samo i w tym wieku nie robi już takiego wrażenia "WOW" jak w czasach podstawówki robiła stara seria, ale rzeczywiście klimat wywołuje stare wspomnienia. Nawet drzwi kojarzą się ze starą serią a karty które się zdobywa do otwarcia niektórych lub kolejnych stref również Smile.

SPOILER ALERT!

No ale jak zacząłem trafiać na....

 
Nie jestem na swoim kompie odpalić gry na ultra detalach, więc trudno mi się wypowiedzieć na temat "widoczków". Choć u mnie i tak wyglądają fajnie Smile

Jeśli chodzi o samą mapę. No cóż, w obecnych czasach nie można spodziewać się zbyt wiele. Jak ktoś chce przejść od punktu A do B to przejdzie bez większych problemów. Ale jeśli ktoś chce odkrywać tajemnice mapy i wszystkie "Easter eggs" to trochę się naszuka i będzie musiał chwilę pogłówkować jak się dostać w te miejsca Smile. Nie jest to może aż tak skomplikowane, ale naprawdę zacnie urozmaica rozrywkę jak na taką totalną rozpierduchę Biggrin.

Ech... tego potrzebowałem od dłuższego czasu Biggrin (polecam Hetmanowi na ukojenie jego nadszarpniętych nerwów Tongue)

Co do spoilera...


Na jakim etapie jesteś? I na jakim poziomie trudności grasz? Smile Strzeż się Pinkies, dla mnie chyba najbardziej upierdliwy demon Biggrin Ostatnio próbowałem grać na Nightmare, sakramencko trudno jest Smile a tak poza tym to...RIP AND TEAR, UNTIL IT IS DONE! Smile
Odpowiedz
#24
Żeby tak bez spoilera to chyba trzecia czy czwarta mapa. Wolno idzie bo po pierwsze chcę zajrzeć w każdy kąt, a po drugie rozpoczęły się małe kłótnie z żoną kto teraz ma grać i robić zadymę BiggrinBiggrin. Co do poziomu trudności wybrałem drugi aby na razie na spokojnie ze wszystkim się zapoznać Smile. Potem przejdę na ostatni odblokowany i pewnie będzie jazda Biggrin.

Z uwagi na obniżony poziom trudności określiłem sobie cel aby jak najwięcej tych plugawców rozwalać własnymi łapkami kiedy są oszołomieni Biggrin. Daje to tyle frajdy, że szkoda gadać Biggrin.

Co do Twojego spoilera. No proszę! Widać jeszcze wiele rzeczy do odkrycia przede mną Biggrin
Odpowiedz
#25
Skąd to znam - tez musiałem wszystko znaleźć na mapie - a jak przegapiłem jakiś secret, to przechodziłem jeszcze raz Biggrin a jest parę secretów dobrze ukrytych, zwłaszcza te dźwignie Wink

Pierwsze przejście robiłem na Ultra-Violence, na moje umiejętności w sam raz. Miałem ambitny plan przejścia na Ultra-Nightmare, ale muszę poćwiczyć jeszcze, bo sam Nightmare już skopał mi nieźle tyłek - sprowadza się do tego, że jak popełnisz choć jeden malutki błąd, to giniesz Smile Niby Elite trudna? Phi... Biggrin

Glory Kills są świetne, nowy element, ale świetnie wpasował się w grę Smile A jak berserka podniesiesz, to jest miazga Wink RIP AND TEAR!!!!! Biggrin
Odpowiedz
#26
Oooo taaak!!!! Berserka wczoraj testowałem kilka razy Smile. Szkoda tylko, że wcześniej trochę pozamiatałem bawiąc się w snajpera BiggrinBiggrin.

Co do Ultra-Nightmare to podobno sami twórcy Dooma przejść tego nie mogą Biggrin Tongue
Odpowiedz
#27
Tak, tuż przed premierą Marty Stratton mówił, że nikt jeszcze u nich nie przeszedł na Ultra-Nightmare, co mnie jakoś nie dziwi, bo jest naprawdę ciężko Smile Mnie udało się przejść pierwszy poziom na Ultra-Nightmare, bo chciałem achievement na Steam wbić, potem już nie próbowałem nawet Biggrin Na razie to widzę że tylko speed-runerzy sobie z tym radzą nawet, ale to cyborgi są Biggrin
Odpowiedz
#28
I do tego trzeba mieć kompa, który nie haczy kiedy się rozglądasz Biggrin
Odpowiedz
#29
Tu akurat nie narzekam, ustawienia między medium a ultra, constant 60 FPS przy i5 2500k niekręconym i 970 GTX, jestem pod wrażeniem, bo gra wygląda świetnie.
Odpowiedz
#30
Ja mam Pentium 4 Core 2 Quad 2,4 GHz, 4 GB RAM i Zotac GeForce GTX 770 AMP Edition 2 GB Tongue. Więc musi haczyć Biggrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DOOM - Open Beta - 15-17 Kwiecień Goliat 8 6,388 29.04.2016, 09:50 UTC
Ostatni post: TheSyntox



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości