Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Elite Dangerous: Poradnik Totalny (video)
#71
(01.11.2018, 14:25 UTC)Haji-me napisał(a):
(01.11.2018, 10:56 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): Zgodnie z zapowiedzią, zmieniam profil całego kanału i będę się tam skupiał teraz głównie na Elite Dangerous. 

Dzisiaj ruszyłem z nową serią filmów informacyjnych (aktualizacje, nowości etc.) "Elitarne Wiadomości". Początkowo będę tam opisywał Betę nowego patcha. Pierwszy odcinek już na kanale, zapraszam!




Latasz z włączonymi orbit lines? Surprised 
Znam twoje parcie na imersję i się zdziwiłem, że masz je włączone.

P.S. Mój Asp też się nazywa Wanderer Tongue.


A różnie. Raz włączam, raz wyłączam, w zależności od potrzeb Smile

To mi akurat immersji nie psuje - kolejne narzędzie na statku, które pomaga w orientacji w przestrzeni.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#72
Z takich technicznych spraw to bym zaczął wcześniej mówić - zaraz po zakończeniu openingu. Tak to powstała dziura, w której jest cisza i nic się nie dzieje. Chętnie bym też oglądał wersje, w której temat jest trochę bardziej rozwinięty - tak gdzieś do 10 minut.
Odpowiedz
#73
(01.11.2018, 14:36 UTC)Haji-me napisał(a): Z takich technicznych spraw to bym zaczął wcześniej mówić - zaraz po zakończeniu openingu. Tak to powstała dziura, w której jest cisza i nic się nie dzieje. Chętnie bym też oglądał wersje, w której temat jest trochę bardziej rozwinięty - tak gdzieś do 10 minut.

Dzięki za uwagi!

Ta pauza na początku to specjalnie - taki myk na rozpoczęcie nowej serii filmów "3...2...1...ENGAGE!" - kolejne filmy będą już rozpoczynać się normalnie.

Ten film ogólnie miał być nieco dłuższy, ale robiłem go wczoraj w nocy - cały content z bety dokładnie będę opisywał w kolejnych filmach. Jedyne, czego żałuję, to że kompletnie zapomniałem dodać informację jak w ogóle pobrać i zainstalować betę, bo to akurat rozciągnęłoby materiał właśnie do około 10 minut :/
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#74
(01.11.2018, 14:46 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a):
(01.11.2018, 14:36 UTC)Haji-me napisał(a): Z takich technicznych spraw to bym zaczął wcześniej mówić - zaraz po zakończeniu openingu. Tak to powstała dziura, w której jest cisza i nic się nie dzieje. Chętnie bym też oglądał wersje, w której temat jest trochę bardziej rozwinięty - tak gdzieś do 10 minut.

Dzięki za uwagi!

Ta pauza na początku to specjalnie - taki myk na rozpoczęcie nowej serii filmów "3...2...1...ENGAGE!" - kolejne filmy będą już rozpoczynać się normalnie.

Ten film ogólnie miał być nieco dłuższy, ale robiłem go wczoraj w nocy - cały content z bety dokładnie będę opisywał w kolejnych filmach. Jedyne, czego żałuję, to że kompletnie zapomniałem dodać informację jak w ogóle pobrać i zainstalować betę, bo to akurat rozciągnęłoby materiał właśnie do około 10 minut :/


Zauważyłem ten zabieg z odliczaniem, ale jest on zbyt cichy i ledwo go słychać w porównaniu z Twoim głosem, dlatego jest mało zauważalny. Przynajmniej ja miałem takie odczucie.
Odpowiedz
#75
Świetne materiały.
Czas zacząć przyswajanie Biggrin
Odpowiedz
#76
(27.12.2018, 06:20 UTC)wingerhus napisał(a): Świetne materiały.
Czas zacząć przyswajanie Biggrin

Dzięki! Smile

Chwilowo ogarniam projekt pod tytułem "Przeprowadzka", ale jak tylko osiądę na nowym miejscu, to pojawi się ciąg dalszy Poradnika.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#77
A dokąd przeprowadzka? Jeśli można spytać.
Odpowiedz
#78
Mega Hiper Teaser Trailer Spoiler Alert Biggrin

--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#79
To teraz czas na mini serię: Jak to jest zrobione!
Jako bonus: Przeprowadzka - najlepsze momenty!
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#80
Jest! Biggrin



--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały Raferti 11 12,298 16.03.2024, 17:56 UTC
Ostatni post: Debren
  [PORADNIK] Egzobiologia dla cierpliwych Dziadostwo 30 17,034 22.09.2023, 19:38 UTC
Ostatni post: Jimmy Crooker
  Odyssey od rozczarowań po akceptację - micro poradnik 123tomek 9 934 20.09.2023, 20:06 UTC
Ostatni post: Hans 001
Information Leksykon Elite: Dangerous Mathias Shallowgrave 26 184,750 21.08.2022, 23:21 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Nowe górnictwo - polowanie na grubego zwierza! Arnul 117 39,802 20.10.2021, 11:08 UTC
Ostatni post: Misiakus Pluszov



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości