Z pasją do motocykli
To ja też się pochwale moim moto
[Obrazek: AP7G8AK.jpg]
Odpowiedz
Ho, ho! Jaki smok! 1600 GTL (chociaż 1600 to jest chyba rzędówka, nie pamiętam już)? Miałem okazję przejechać się tym kiedyś. Czysta przyjemność, ale zero dzielności terenowej, więc nie moja działka Tongue
Star Citizen kod referencyjny: STAR-7T7J-3QFX
YT: Obywatel Yautja - YouTube
Odpowiedz
Nowa notka na blogu Smile
http://motodrogi.pl/2018/01/09/kekesteto/
Star Citizen kod referencyjny: STAR-7T7J-3QFX
YT: Obywatel Yautja - YouTube
Odpowiedz
Gdy nie gram w Elite Wink


Odpowiedz
I moje maleństwo na wakacjach w Chorwacji Smile
Honda ST 1300 Pan European

[Obrazek: c0c7674a5998.jpg]
Odpowiedz
(22.06.2018, 11:03 UTC)Spili napisał(a): I moje maleństwo(...)
Honda ST 1300 Pan European

Maleństwo Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
(22.12.2017, 12:54 UTC)Yautja napisał(a): Ho, ho! Jaki smok! 1600 GTL (chociaż 1600 to jest chyba rzędówka, nie pamiętam już)? Miałem okazję przejechać się tym kiedyś. Czysta przyjemność, ale zero dzielności terenowej, więc nie moja działka Tongue

Nie GTL. 
Tak jak piszesz GTL to rzędówka a to jest boxer czyli RT-ek Smile  Fajna maszynka i super zawias Smile 
A co do dzielności terenowej to pełna zgoda. Nie tym typem moto Smile

(09.08.2018, 09:14 UTC)Yautja napisał(a):
(22.06.2018, 11:03 UTC)Spili napisał(a): I moje maleństwo(...)
Honda ST 1300 Pan European

Maleństwo  Biggrin  Biggrin  Biggrin

No takie akurat żeby fajnie się między nogi mieściło Wink
Odpowiedz
To i ja się pochwalę.
Jazdę na jednośladzie zaczynałem na skuterze Simsona - SR50 B4. Pierwszy taki sprzęt w mieście Smile W kraju był niedostępny, mamuśka pracowała na eksporcie w NRD i mi go załatwiła. Jak na tamte czasy super sprzęt. Niestety po trzech latach został skradziony, a na kolejny nie było czasu - właśnie kończyłem edukację, potem armia, praca... I na prawie 20 lat zapomniałem, że do przemieszczania się wystarczą dwa koła...
Kilka lat temu kolega sobie kupił moto, dał mi się przejechać, no i się zaraziłem. Najpierw kupiłem coś niezbyt narowistego, żeby sobie przypomnieć jak to się robi i nie zrobić sobie krzywdy - Yamaha Virago 535. Dzielnie sobie radziła, zwiedziłem na niej Polskę od Bieszczad po Bałtyk. Ale po dwóch latach doszedłem do wniosku, że już jestem gotów żeby wsiąść na coś większego.
I oto moje moto - BMW R1200 GS

[Obrazek: asddoobu5tw0fg2txthv]


Już chyba zostanę przy tym typie motocykla, bardzo mi odpowiada jego wszechstronność i wyprostowana pozycja za kierownicą. Jak przyjdzie czas na zmianę, to prawdopodobnie będzie to zmiana na nowszego GS'a . Ewentualnie Yamaha Super Tenere

Edit/
Obecnie siedzę w domu i czekam na rozpoczęcie kolejnego kontraktu, więc czasu mam więcej niż potrzebuję Wink Jakby ktoś miał jakiś ciekawy pomysł na moto wypad to ja bardzo chętnie. Z tym że na razie nie posiadam opon terenowych (choć rozważam zakup drugiego kompletu kół).
A teraz zagadka - ktoś mi wytłumaczy jak oni to robią? link
Odpowiedz
a to moje z wyprawy na Bałkany GS 650 - mały lekki zwinny i niezawodny :Tongue

[Obrazek: 1094599_502125199868765_753612728_o.jpg?...e=5BF514EE]
Odpowiedz
@Pitulek 8 godzin dziennie na chleb plus nadgodziny na życie przez kilka lat.
Ahh 1200r dawno temu 93' r1100gs.
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości