Arma 3 i inne... Dedykowany server dla nas
#1
Hej !

Jakos tak wyszło, ze od niedawna mam serwer który stoi bezczynnie, a z braku laku postawiłem na nim platformę do gier.  Rolleyes
Poki co gier jest zaledwie kilka, ale w sumie w miarę apetytu możemy zwiększyć bibliotekę pod warunkiem, ze znajdzie się grupa chętnych do grania w dany tytuł.

Jest to server dedykowany, działa 24/7 i póki co takie jest jego główne zadanie, wiec nie ma obaw ze wasz progres zniknie z dnia na dzień.
Obecnie na serwerze działają

UPDATE 1 - dodaliśmy serwer Space Engineers o dźwięcznej nazwie "TWH Space Hussars" - tam rządzi Fikus !

- Cluster 7 serwerów/instancji ARK: Survival Evolved (PVP+PVE)
- Server ARMA 3 (o nim dokładniej poniżej)
- Assetto Corsa
- Space Engineers


Właściwie to o ile znajda się chętni, to jestem w stanie uruchomić (chyba) każdy tytuł z biblioteki STEAM, o ile jest an liście STEAM->Tools, czyli liście serwerów dedykowanych.  Serwer dopiero zapełniony w połowie, wiec miejsca jeszcze powinno wystarczyć.


#      ADRES IP serwera: 193.239.59.172  na wypadek połączenia bezpośredniego.


ARMA 3 - mody, misje i dodatki...

@UPDATE ARMA - doszedł scenariusz DOMINATION dla każdej z map.
Dodatkowo postawiłem prosta bazę danych i SQL na serwerze specjalnie dla Dominiona... teraz grając stan gry zapisuje się bezpośrednio na serwerze. Nawet gdy ostatnia osoba opuści grę, to stan ( w postaci progresu misji, stopni dowodzenia, ekwipunku i zdobytych pojazdów) pozostaje.


Używamy jedynie podstawowych modów jak CBA, JSRS, i Shactac, kto grał ten wie.
Jest także kilka misji z których wybieramy sobie lub głosujemy na to co tygrysy lubią najbardziej i jedziemy z koksem.

To co na dziś dzień działa na serwerze ARMY
[Obrazek: Zs8igyN.jpg]


Wszystkie inne propozycje co do tego jaki tytuł moglibyśmy uruchomić proszę wysyłać do mnie na PW ( PW sprawdzam najczęściej)
To samo dotyczy ewentualnych modów do ARMy, ale od razu mowie, ze czym mniej tym lepiej.

Do zobaczenia w przerwie od Elitki !
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Arma 3 i inne... Dedykowany server dla nas - przez Dr.Kobayashi - 18.09.2019, 19:26 UTC

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alien Isolation - dla czego warto zagrać ? Rommie_PL 33 27,367 09.05.2022, 08:56 UTC
Ostatni post: RANDARIO
  ARMA 3 - wieczorne pif paf Dr.Kobayashi 9 8,817 19.09.2019, 14:05 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Dauntless - Monster Hunter dla ubogich. Fenyl de Lechia 7 7,596 09.10.2018, 12:51 UTC
Ostatni post: Xenderr
  Assetto Corsa Server PL Yata_PL 2 4,411 02.09.2017, 13:32 UTC
Ostatni post: Yata_PL
  Kącik stratega, czyli temat dla fotelowych generałów Scott Scale 21 18,036 02.12.2016, 17:15 UTC
Ostatni post: Drakkainen



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości