Ankieta: Jakich Thargoidów potrafisz upolować? (1 głos Wing, 1 głos Solo)
Tylko Scouty
Cyklop (Wing)
Cyklop (Solo)
Bazyliszek (Wing)
Bazyliszek (Solo)
Meduza (Wing)
Meduza (Solo)
Hydra (Wing)
Hydra (Solo)
[Wyniki ankiety]
 
 
Ankieta - czy polujesz na Thargoidów? Jeśli tak, to na jakich?
#1
Bug 
Daję wam po 2 głosy abyście mogli wskazać, które (jeśli polujecie na nie) Interceptory potraficie zrobić w Wingu, a które Solo. Jeśli polujecie tylko Solo to nie zaznaczajcie kategorii Wing. I na odwrót.

Już od wczoraj latam po systemie Gliese 58 gdzie jest naprawdę pełno AX CZ'ów, a mimo to nie widzę ani jednego gracza. Tworzę tą ankietę z 2 powodów:
1. Z czystej ciekawości.
2. Chciałbym wiedzieć ilu naszych członków jest zdolnych do walki i których mógłbym poprosić o wsparcie (a latanie samemu na takich CZ'ach łatwe nie jest).

Sam mogę zrobić najwyżej 2 Cyklopy podczas jednego "wypadu". Bazyliszek? Może...jak przyjdzie fart i dużo NPC'ów w okolicy (a to raczej nie podchodzi pod "solowanie Biggrin ). Jestem ciekaw ilu potencjalnych "towarzyszy" mam tutaj w Husarii  Biggrin to wszystko.
Pracując ze mną można zarobić 2 rzeczy: kredyty...albo kulkę w łeb. Statystycznie - to drugie zdarza się częściej, ale nie ma zabawy bez ryzyka, racja?

DZIENNIK POKŁADOWY
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ankieta - czy polujesz na Thargoidów? Jeśli tak, to na jakich? - przez Revenant-4 - 25.04.2019, 15:56 UTC

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak daleko byliście na eksploracji? Mathias Shallowgrave 62 39,684 02.03.2024, 20:32 UTC
Ostatni post: FireBird'74
  EVENT: Dookoła świata na nogach i SRV FrankDolas 17 5,075 12.04.2022, 17:05 UTC
Ostatni post: FrankDolas
  O tym jak z Niemcem, na wtrysku zwiedzam zachód galaktyki Arnul 16 13,148 15.02.2021, 17:23 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
Photo Na co się natknąłem? astrinopl 3 2,898 02.02.2021, 18:09 UTC
Ostatni post: Hans 001
  Badania nad statystykami hiperdykcji Thargoidów. Wojciech Dannyboy 1 2,845 14.05.2020, 16:57 UTC
Ostatni post: TRAWA



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości