Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK EDtracker - proponowane ustawienia
#11
(13.03.2018, 09:03 UTC)LordMcaroth napisał(a): Hej, pomoże ktoś? Dalej nie rozwiązałem tematu, wgrywałem każdy firmware, kalibrowałem parę razy i nic. Może spróbować wysłać to do UK na naprawę? Nie wiecie jak się na to zapatrują?
Nie mam żadnych paragonów Sad

Już pędzę z pomocą....

Rozumiem ze w dev mode widzisz wgrana wersję firmware 3.3..... tak tylko w kwestii formalnej.
Ostatnią poradą jaką mogę CI dać to ponowna kalibracja, ale troche innym sposobem jak na słuchawkach.
- Dlaczego ?, ponieważ kalibrowanie na słuchawkach jest bardzo kiepskie, co zresztą widać na tej mapie kalibracji ( tej z tymi zielonymi i czerwonymi kropkami )

Ja kalibruję ED w ten sposób, ze biorę piłkę... do nogi, kosza, siatkówki... jakąkolwiek.... i przyklejam ED taśmą dwustronną. POtem kalibruję wg tej animacji (opcje HELP - > calibration video czy jakos tak).
Różnica w mapie kalibracji jest kolosalna ! widać dokładnie zarysowane linie poruszania ED, czysto i przejżyście.

W moim przypadku pomoglo mi to trochę aby ustabilizować drifting, chociaż nie da sie ukryć że ED zwłaszcza wersja wifi i tak pływa/driftuje.
Jesli to nie pomoże, to zwróć ED trackera, lub po prostu odeślij i wymień go na wersję z kablem. 
Wersja z kablem ma chipset 9150-9250, zamiast tego który posiadamy my 6250... ta nowsza wersja posiada wiecej niż 1 manometr i z tego co można wyczytać jest ona po prostu sprawniejsza.
Inną kwestią jest to, ze przy ED (wifii) musisz nauczyć się operować przyciskiem HMD reset....niestety bardzo często.
Ustawiasz ten reset w 2 miejscach....
1-w ED track RESET
2-w Open tracku RESET
Szybko mozna zauważyć, ze mają one rózne funkcje i działają niezależnie i w trochę innym sposób.

Powodzenia pilocie !
Pisz na PW, bo ten wątek sprawdzam tylko z doskoku.
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
EDtracker - proponowane ustawienia - przez Dr.Kobayashi - 22.02.2018, 19:18 UTC
RE: EDtracker - proponowane ustawienia - przez Drakkainen - 23.02.2018, 09:33 UTC
RE: EDtracker - proponowane ustawienia - przez Aculeus - 23.02.2018, 17:17 UTC
RE: EDtracker - proponowane ustawienia - przez Gladehorn - 03.03.2018, 15:10 UTC
RE: EDtracker - proponowane ustawienia - przez Dyspozytor - 09.03.2018, 07:17 UTC
RE: EDtracker - proponowane ustawienia - przez Dr.Kobayashi - 13.03.2018, 10:38 UTC
RE: EDtracker - proponowane ustawienia - przez GRumaN - 04.05.2018, 06:02 UTC
RE: EDtracker - proponowane ustawienia - przez GRumaN - 04.05.2018, 13:18 UTC
RE: EDtracker - proponowane ustawienia - przez Kadmilos - 05.05.2018, 18:57 UTC



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości