Baza danych -- Bio pilotów TWH
#11
[Obrazek: 0f0517da3485d610e11f452a9fa0e4c2.jpg]

Philip Blaine

- Rety, Ty też szukasz Philipa? Mam nadzieję, że nie chodzi o jakieś długi?... Że tylko informacji o nim, i powiedzieli Ci, że mogę Ci coś na jego temat powiedzieć? Który ptaszek to wyćwierkał oczywiście nie powiesz, bo nie wiesz... jasne.. Na jakiegoś dziennikarzynę to nie wyglądasz.. *przez chwilę przygląda się uważnie, po czym macha ręką* A, zresztą... nie jestem jego ochroniarzem, żeby kryć mu tyłek....
Widzisz, Phil pojawił się tu w okolicy jakoś na początku 3302-go. Skąd przyleciał i po co - tego nikomu nie chciał mówić - ale faktem jest że nawiązał kontakt z szefującymi tu Husarzami, i nawiązał z nimi współpracę - o ile wiem trwa ona do dziś. Jaki jest? Z jednej strony ciężko powiedzieć, bo zbyt rozmowny chłop to z niego nie jest. Kiedy jest już na stacji, często przesiaduje w "11 Parsekach" - powiadają, że zna się z braćmi Vistula - chociaż, cholera, nie wiem czy "zna się" to akurat trafne określenie - w każdym razie, nawet jeśli nabroi w barze, to nie wylatuje, przynajmniej już teraz, z ich pomocą - ot skiną mu bez słowa, że starczy a on zbiera się momentalnie i go nie ma. Jak coś uszkodzi, zawsze zostawia na odchodne kredyty właścicielce. Co, że niemożliwe? To powiem Ci co sam raz na oczy widziałem. Widzisz, nikt nie lubi, jak go obcy bez powodu zaczynają nagabywać o to co porabia, ile zarabia.. kapujesz o co chodzi. No więc pewnego razu jakiś, ciut już wstawiony, pilot zaczepia go i coś tam mu chrzani, że skąd Blaine miał kasę na coś tam, że on widział jak on niby nielegalnym szmuglem ludzi się trudni - a Phil jak go nie trzaśnie... Więc co on niby porabia? A skąd ja, cholera, mam wiedzieć? Sam idź go spytaj, może będziesz miał więcej szczęścia od tamtego podpitego gnojka.
On sporo lata, to fakt- i często na długo znika ze stacji.. diabli wiedzą, gdzie go nosi. Cóż, reputacji "tego świra w Sidewinderze" nie wyrobił sobie bez powodu. Co? To nie słyszałeś, że tak o nim mówią? O, bratku, możemy się założyć, ze jak Phil wróci do Baru, to to przezwisko znów będzie za nim podążać. Widzisz, teraz go nigdzie nie znajdziesz - bo znów poleciał w cholerę. Choć, jeśli wierzyć temu co tu wygadywał przed odlotem, to nie do końca w cholerę - poleciał do Centrum. Po co? Bo ja wiem, powiadają, że chodzi o jakiś kretyński zakład - sęk w tym, że wybrał się tam właśnie Sidkiem. No i czego się gapisz, jakby Ci pół flaszki Ryja wlali na raz do gardła? Jest jak mówię. To cały on. Z jednej strony odwali numer w stylu "nie będzie mi się ten Pytong wpierdzielać przede mnie na podejściu do stacji!" - co? Aa, to inny jego numer. Po prostu raz jakiś burak uparł się, że wciśnie się Pytonem przed jego Sidka. I co? No i skończyło się na interwencji miejscowych stróżów porządku, a właściciel Pytonga płacił potem Philowi za uszkodzenia statku, chociaż co do tego do czego doszło na płycie lądowiska, zanim dotarli do nich porządkowi i ich rozdzielili to krążą różne, sprzeczne, historie.. Tak więc możesz powiedzieć, że przynajmniej częściowo to może być świr - ale nawet jeśli to świr, to jeden z tych pozytywnych. Z drugiej bowiem sam raz widziałem jak pomagał raz na ulicy jakiemuś dzieciakowi. Siedziała taka sierota wciśnięta gdzieś w zaułek między budynkami, nikt na nią uwagi nie zwracał. Nikt poza Philipem.
Tak więc, to nieprzewidywalny gość, ale myślę, że jaki by się z pozoru nie wydawał, w środku to poczciwy chłop - może tylko czasem ma łeb narwany, ale to chyba cecha wszystkich młodych..
"Heavier than a star, no place is too far

Not even space and time can touch this ship of mine"


- Keldian, "F.T.L."

Galnet  "Echo Przestrzeni"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Baza danych -- Bio pilotów TWH - przez ryczypior - 26.07.2017, 17:39 UTC
RE: Baza danych -- Bio pilotów TWH - przez Philip Blaine - 20.08.2017, 21:45 UTC
RE: Baza danych -- Bio pilotów TWH - przez Brachu - 21.08.2017, 18:25 UTC
RE: Baza danych -- Bio pilotów TWH - przez akerstache - 19.12.2017, 10:26 UTC
RE: Baza danych -- Bio pilotów TWH - przez SohteG - 23.02.2018, 21:36 UTC
RE: Baza danych -- Bio pilotów TWH - przez Muzzyx - 13.02.2019, 19:39 UTC
RE: Baza danych -- Bio pilotów TWH - przez wesol - 10.09.2019, 21:21 UTC
RE: Baza danych -- Bio pilotów TWH - przez Hans 001 - 27.12.2019, 14:14 UTC
CMDR NietoKT - przez NietoKT - 17.09.2022, 10:28 UTC

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Lokacje i postaci związane z TWH - dyskusja Mathias Shallowgrave 3 19,439 02.02.2017, 02:23 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości