Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak ograniczyć liczbę zgonów na początku Odyssey
#1
Czołem

Nie jest to typowy poradnik tylko zbiór spostrzeżeń na początku rozgrywki. Czytałem na discordzie teksty typu: "...15 minut lotu.. 3 sekundy śmierć 5 minut  ładowania - powtórz...".
Też tak miałem, w końcu znalazłem na to sposób, więc dlaczego inni także nie mogli by  uniknąć frustracji. Oto co zrobiłem żeby udało mi się dłużej przeżyć (co z tego skoro potem sam wlazłem w płomienie z myślą "czy ten ogień naprawdę parzy?", tak parzy, nie właźcie w płomienie).
- Nie brałam misji od NPCów pochowanych po rogach, wychodząc z założenia że te oficjalne, z terminala będą bardziej legalne i łatwiejsze co okazało się prawdą.
- Brałem najłatwiejsze misje czyli "Znajdź przedmiot w opuszczonej osadzie xxx", takie opuszczone do końca to one nie były, ale bandziorów nie ma zbyt wielu, nie zabili mnie oni tylko płomyki w korytarzu.
- Wziąłem kilka na raz, dlaczego? Bo jak już umawiałem Taxi, miałem do wyboru kilka lokacji, mogłem wybrać najbliższą. I mogłem sobie także wybrać osady w dziennym świetle lub w nocy.
- Kupiłem Power-Bank u sprzedawcy kombinezonów i broni - przydał się Smile
No i jak już udało mi się szczęśliwie zrobić tą jedną misję, mogłem sobie kupić nowy kombinezon i wtedy zaczęła się zabawa.
Kilka porad:
- W nowym kombinezonie mamy przecinak, gdy wypalimy dziurkę w panelu sterowania, możemy naszym chargerem naładować nieaktywne drzwi i staną przed nami otworem.
- Tak samo możemy naładować terminal i uzyskać z niego kody do otwarcia skrzynek pukrywanych w osadzie. Tylko uważajcie na płomyki, nie parzą, zabijają Sad

Jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy, dopiszę. Odyssey jest SUPER Smile

Dodane najnowsze:
- Po włamaniu się do komputera/panela w opuszczonej stacji oprócz dostępu do kodów skrzynek, możemy znaleźć tą z misji i ją zaznaczyć Smile
[Obrazek: 51626.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Shocked [PORADNIK] Elitka na Linuxie ShiMan 56 59,953 02.03.2024, 09:20 UTC
Ostatni post: Szumak
  Odyssey od rozczarowań po akceptację - micro poradnik 123tomek 9 1,078 20.09.2023, 20:06 UTC
Ostatni post: Hans 001
  [PORADNIK] Moje początki z Odyssey Detson 5 1,036 03.09.2023, 19:38 UTC
Ostatni post: 123tomek
  [PORADNIK] Odyssey dla początkujących część 2 - Odysejowe Bazy Pitulek 6 4,556 15.03.2023, 21:00 UTC
Ostatni post: Jorglik
Bug Jak zapolować na Orthrusa i zdobyć próbki jego tkanki Mathias Shallowgrave 0 991 25.01.2023, 23:30 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości