Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 4.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Jak zdobyć Guardian Module Blueprint Segment
#31
A jescze lepiej objechać wszystko dokładnie srv i na spokojnie zlikwidować wszystkie drony które pojawiają się bo akurat tam przejechaliśmy a potem już na spokojnie aktywować wszystkie pylony ( kolejność nie ma znaczenia ), zabrać do ładowni "relict"- ten duży niebieski kryształ, potem znowu objechać wszystko i pozbierać znajdźki i na końcu dopiero aktywować główną maszynę do zeskanowania, po tym pojawią się jeszcze bodajże ze dwa drony ale to już formalność. A jak ktoś woli to może równocześnie aktywować pylony z uciekającym czasem i męczyć się z przeszkadzającymi dronami.
Odpowiedz
#32
No dobra , coś tam mam , jeden schemat , potem mnie wywaliło z gry ,  to gdzie jest co zdobyłem zapisane na statku ? Inwentory ?
Odpowiedz
#33
Inventory. W pierwszej od góry masz towar w ładowni, w drugiej materiały i dane.
Odpowiedz
#34
(14.01.2020, 15:50 UTC)Pajk napisał(a): Inventory. W pierwszej od góry masz towar w ładowni, w drugiej materiały i dane.




si , thx. Ślepota moja....
Odpowiedz
#35
Trochę się zmieniło po ostatnim update. Po wjechaniu do 1 pylona pojawiają się dwóch strażników a po zapaleniu wszystkich pylonów pojawia dwóch koło 3 pylona i dwóch kolejnych miedzy 2 i 6 pylonem czyli praktyczne 4 potrafią zaatakować jednocześnie jak się źle podjedzie. W lokacji 0 pojawiają się po uruchomieniu maszyny i zeskanowaniu jej dwa kolejne. Samemu grając zużywam praktycznie cale ammo z srv na jeden blueprint wiec radze się wyposażyć w odpowiednia ilość materiałów do syntezy amunicji.
Odpowiedz
#36
Jeśli ktoś chce pofarmić materiałów większą ilość, polecam zapakować więcej hangarów na srv. Nie trzeba nigdzie latać i na syntezie można oszczędzić.
I jeszcze małe ułatwienie- przy ataku rakietami, dobrze jest wjechać pod jakieś zadaszenie (na środku kompleksu jest idealne miejsce). Rakiety nie robią prawie nic.
Odpowiedz
#37
(05.07.2020, 12:15 UTC)zyklop pl napisał(a): Jeśli ktoś chce pofarmić materiałów większą ilość, polecam zapakować więcej hangarów na srv. Nie trzeba nigdzie latać i na syntezie można oszczędzić.
I jeszcze małe ułatwienie- przy ataku rakietami, dobrze jest wjechać pod jakieś zadaszenie (na środku kompleksu jest idealne miejsce). Rakiety nie robią prawie nic.

Na rakiety najlepiej zamontować na statku Point Defence. Ważne - na "dachu" statku. Jeśli statek będzie blisko zaparkowany - rakiety będą zestrzeliwane automatycznie.
Odpowiedz
#38
Ty już w sprawie rakiet na ruinach się nie wypowiadaj Smile po co zadzierać z potęgą finansową Husarii Smile

a na serio - oczywiście masz racje - zawsze jak się leci naruiny to trzeba mieć point defense - idealny jest do tego DBX - można umieścić mu dwie sztuki na skrzydłach i jedna na szczycie nad kabiną .
Odpowiedz
#39
Coś się zmieniło? Po pierwsze pylony jednak nie odpalają do momentu aż nie podjechałem do tego z nr 1, po drugie na końcu zamiast upragnionego Guardian Module Blueprinta wyleciało coś innego (byłem tak zaskoczony, że nie zapamiętałem co to było).
Odpowiedz
#40
(20.10.2020, 18:33 UTC)123tomek napisał(a): Coś się zmieniło? Po pierwsze pylony jednak nie odpalają do momentu aż nie podjechałem do tego z nr 1, po drugie na końcu zamiast upragnionego Guardian Module Blueprinta wyleciało coś innego (byłem tak zaskoczony, że nie zapamiętałem co to było).

Nic się nie zmieniło. Pół godzinki temu zgarnałem blueprinta. Najpierw poszedł pylon przy maszynie, a później jak mi się pojechało. Spróbuj wylecieć na orbitę i wejść jeszcze raz. Ja dla pewności robię reloga jak jestem na odbicie.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Bug Jak zapolować na Orthrusa i zdobyć próbki jego tkanki Mathias Shallowgrave 0 971 25.01.2023, 23:30 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  [PORADNIK] Jak grindować rangi Federal i Imperial Navy. Franz Lionport 14 18,187 28.11.2022, 21:31 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Jak ograniczyć liczbę zgonów na początku Odyssey Detson 0 2,632 30.03.2021, 10:56 UTC
Ostatni post: Detson
  [PORADNIK] Jak przetrwać w Open Warjoy 9 8,361 13.01.2021, 21:26 UTC
Ostatni post: FrankDolas
  [PORADNIK] Farmienie RAW minerałów [SZOK][ZOBACZ JAK] Pichonek 63 95,989 11.01.2021, 15:27 UTC
Ostatni post: Kubracz



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości