Z pasją do motocykli
(13.08.2018, 20:26 UTC)Olo71 napisał(a): a to moje z wyprawy na Bałkany GS 650 - mały lekki zwinny i niezawodny :Tongue

Rozważałem też zakup mniejszego GSa, ale moje wrodzone lenistwo wzięło górę - wybrałem wersję 1200 głównie ze względu na wał kardana. Niezawodny i praktycznie bezobsługowy.
A z dodatkowymi kilogramami i kilowatami jakoś sobie radzę.
Odpowiedz
(14.08.2018, 09:58 UTC)Pitulek napisał(a):
(13.08.2018, 20:26 UTC)Olo71 napisał(a): a to moje z wyprawy na Bałkany GS 650 - mały lekki zwinny i niezawodny :Tongue

Rozważałem też zakup mniejszego GSa, ale moje wrodzone lenistwo wzięło górę - wybrałem wersję 1200 głównie ze względu na wał kardana. Niezawodny i praktycznie bezobsługowy.
A z dodatkowymi kilogramami i kilowatami jakoś sobie radzę.

ja nie mam za dużego wyboru , bo ja kurdupel jestem Smile miałem varadero ale za duze było
Odpowiedz
Takie tam. Zabawy Wink


Odpowiedz
Ech, szkoda że jedynie motorki mają dużo fajniejszy dla mnie wygląd od samochodów osobowych...

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz
to mało samochodów w życiu widziałeś Smile albo nie oglądałeś sobie klasyków np. Mustangi Smile
Odpowiedz
(05.09.2018, 17:06 UTC)MAGNUM354 napisał(a): to mało samochodów w życiu widziałeś Smile albo nie oglądałeś sobie klasyków np. Mustangi Smile

Ja szukam czegoś w takim stylu Tongue

[Obrazek: lamborghini-egoista-002.jpg]

Husaria są jak łódzkie Bałuty - reprezenuj ją godnie i dumnie. o7
Odpowiedz
Dla miłośników enduro w ten weekend impreza obowiązkowa - wyścigi na księżycu (czyli na bełchatowskiej hałdzie)
Red Bull 111 Megawatt 2018
Odpowiedz
Moja pasja do dwóch kółek: tutaj  troszkę inna niż wasza.
Odpowiedz
(06.09.2018, 07:13 UTC)DYoda napisał(a): Moja pasja do dwóch kółek: tutaj  troszkę inna niż wasza.

Bez silnika? Za leniwy jestem  Biggrin
Odpowiedz
100km w 3.5 godziny... wariat Smile
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości