Witajcie! Poszukuję polskich graczy XBOX.
#21
(08.05.2018, 09:27 UTC)coldsoul2018 napisał(a): No, bez znaczenia. To nie jest najważniejsze Smile Fun musi być!

Jak najbardziej! Z mojej strony chciałem jedynie wyjaśnić, coby nie było nieporozumień Smile
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#22
Jasna sprawa. Wszystkiego dobrego, dzięki!
Odpowiedz
#23
(08.05.2018, 08:19 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a):
(08.05.2018, 05:53 UTC)BADDOG1978 napisał(a): Między PC a Xbox X różnica polega tylko na ilości graczy. Pod względem graficznym praktycznie niczym się nie różnią.

Nie do końca, na PC bowiem można podkręcić grafikę przez ręczną modyfikację plików, np. zwiększyć rozdzielczość tekstur z 2K do 4K (lub więcej), co sporo daje. Do tego dochodzą nakładki takie, jak ReShade czy SweetFX, które dodatkowo podkręcają grafikę oraz możliwość supersamplingu z poziomu karty graficznej, który jest pierdyliard razy bardziej wydajniejszy niż ten z silnika gry Smile

@Mathias Shallowgrave Domyślam się że nie miałeś okazji widzieć w akcji ED na Xboks One X Biggrin  Oczywiście masz racje z tymi ulepszeniami na PC sam je stosuje ale pytanie brzmi ilu graczy zrobi to wszystko co ty z grą? I dochodzi jeszcze jeden fakt który sam mam ciągle przed oczami, ilość gotówki jaką musiałem zainwestować w PC a Xboksa X to różnica w grafice jest minimalna i nie warta zachodu.
"Apacz" z zamiłowania
[Obrazek: YL0DFrF.png]
Odpowiedz
#24
A jak wygląda różnica pomiędzy zwykłym xboxem a wersją X w praktyce? Patrzyłem na filimiki na YT ale po kompresji ciężko wyrokować zwłaszcza, iż Elite na grubasie źle nie wygląda.
[Obrazek: cpiiGUt.png]
Odpowiedz
#25
Konsola w moim przypadku jedna ale wazna zalete, nie ma obawy zalania klawiatury pivem:-)
Koszmarnie mnie wkurza ten dziadowski pomarancz, napisy grafiki, radary wszystko w tym cholernym pomaranczowym. Oczy bolą i nie ma mozliwosci podmiany koloru, co na PC jest mozliwe.
Co do dldatkowych urzadzen typu joysick, wszystko zalezy jakie ktos ma podejscie do gry, ja obecnie szukam glownie relaksu, wiec wygodny fotel, piweczko, fajeczka i najlepszy nawet HOTAS nie da rady wspolpracowac na takich warunkach.
Nie zrozumcie mnie zle PC tez nie jest mi obcy.
Mala ilosc graczy na konsoli, trudno sie dziwic, gra jest zbyt wymagajaca dla dzieciakow, ale przez to malo zwierzynca w grze, w wersji pc problem ten jest z tego co wiem bardziej widoczny.
Grafika, ja sie wypowiadac nie bede, kon jest jak kazdy widzi:-) bardziej wolalbym wiencej comtentu, bo juz powoli nie mam co robic, wydawac kasy tez juz nie mam na co. Ponad dwa miliardy w gotowce i kolo pieciu miliardow w hangarze, niedlugo druga elitka wpadnie.
Odpowiedz
#26
Hmm... jak klawiatura mi działa, to kontroler od xb360 zalałem piwem.... taki chichot losu Smile
[Obrazek: 70464.png]
Odpowiedz
#27
(09.05.2018, 21:06 UTC)ryczypior napisał(a): Hmm... jak klawiatura mi działa, to kontroler od xb360 zalałem piwem.... taki chichot losu Smile

Ryczypior, Ryczypior, a mówili rodzice " Pijesz nie lataj" Sad
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz
#28
Dk dawna zauwazylem ze po spozyciu mam lepsze wyniki w samochodowkach, juz na starenkim Colinie 2, NFSach, czy obecnie na konsoli pilujac Forze na trzezwo nie jestem w stanie wykrecic takich czasow jak po spojeniu dwu browarkow, wkecej juz bywa roznie.
Zawsze mnie smieszy jak prawilny PCtowiec marudzi ze na padzie grac sie nie nauczy, przecie to urzadzenie zaprojektowane tak by najwiekszy osieł byl w stanie to obsluzyc nawet po spozyciu. Dzisiaj mi juz obojetne czy gram na konsoli czy na pc, nie zwrqcam uwagi juz na tak prozaiczne sprawy.
Choc kumpel kupil i gra na joju dla xboxa i sobie chwali, gra naturalnie wspiera ten wynalazek.

Niecierpliwie czekam na implementacje myszy i klawiatury do XO, nawet bym sie nie obrazil za klienta poczty i pakietu office, tylko wtedy M $ zatwil by rynek PC .

Sorry za oftop
Odpowiedz
#29
Witam, a moglby kolega podac model tego yoja co ma kolega kolegi ? Dopiero zaczynam przygode z ED i wlasnie szukam cos zamiast pada do x-a.
Odpowiedz
#30
Cześć, szukam ludzi do wspólnego grania w elitke na xbox, najlepiej w prywatnej grupie, ale open też wchodzi w grę.
Nick na xbl taki sam jak tutaj.
[Obrazek: 218711.png]
[Obrazek: 218711.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Elite Dangerous opuszcza Xbox Game Pass Leveu 1 972 06.09.2022, 06:41 UTC
Ostatni post: Iluvatar
  xbox i głośniki oraz "chatpad" Iluvatar 5 4,579 27.10.2020, 16:06 UTC
Ostatni post: Iluvatar
Lightbulb Fleet Carrier TWH - Xbox SimpleMe_PL 5 4,932 02.09.2020, 01:03 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  xBox - dwie konsole, jedno konto...? Iluvatar 2 3,934 19.08.2020, 12:23 UTC
Ostatni post: Iluvatar
  Xbox - szukam graczy Nerrazur 3 8,325 06.05.2019, 15:41 UTC
Ostatni post: Wet Hamster



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości