Handlowe CG
#31
Nie tylko, ale zazwyczaj troszkę więcej ludzi to crashe są pewne
[Obrazek: 89334.png]
Odpowiedz
#32
Extra. To pewnie wcześniej miałem szczęście, no i mało CG robiłem.
A no i nie wpadłem na to że w grze która jest już wieki na rynku, w której jest nacisk na tryb open,  i której nie rozdają za free,  spotkanie paru graczy na krzyż w jednym miejscu,  powoduje crasha. Dzięki za info bo już szukałem w kompie dziury. W całym.
[Obrazek: 86366.png]
Odpowiedz
#33
(21.09.2018, 15:32 UTC)tomol napisał(a): A no i nie wpadłem na to że w grze która jest już wieki na rynku, w której jest nacisk na tryb open,  i której nie rozdają za free,  spotkanie paru graczy na krzyż w jednym miejscu,  powoduje crasha. Dzięki za info bo już szukałem w kompie dziury. W całym.
No widzisz, Frontier cały czas potrafi zaskoczyć...
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#34
[Obrazek: maxresdefault.jpg]
Meinen Damen und Herren!
Oktoberfest!

Starożytne święto piwa może odżyć dzięki WAM!!!!
Wozimy piwo, ryby i mięsiowo do systemu Bhagui, na stację Leavitt Port (coriolis)!


Trzeba znaleźć najlepsze browary w okolicy.

Pierwsza trasa. Na rybki: Ryby są głównym dobrem eksportowym stacji Wallis Terminal w systemie Miromi. Przebitka na tonie to około 712 cr. W drugą stronę można wozić Basic Medicines - 1600 cr przebicia na tonie.

Druga trasa. Na wursty (animal meat) i piwo (beer): Stacja La Soeur Du Dan Ham w systemie Riedquat. Przebitka na mięsie to prawie 2300 cr na tonie. Przebicie na piwie to 390 cr. W drugą stronę można wozić filtry wody (water purifiers) albo Marine Equpiment, w sensie - kajaki, przy przebiciu nieco ponad 1000 cr na tonie.
Odpowiedz
#35
Trasa z karkóweczką na grilla (Animal Meat):

Hikenk (Giles Orbital ) <81.57 ly> Bhagui (Leavitt Port)
Towar: Animal Meat
Profit: 2,965 Cr/t

Trasa powrotna:
Bhagui (Leavitt Port) <81.57 ly> Hikenk (Giles Orbital )
Towar: Marine Equipment
Profit: 1,439 Cr/t
[Obrazek: E5QT3y3.png]

Odpowiedz
#36
I mamy kolejne handlowe CG. Trochę na zadupiu, więc nie wiem czy małe statki nie będą lepszym rozwiązaniem.
Tym razem budujemy meag-ship, który ma służyć do wzmacniania sygnału radiowego. Chcecie słuchać radia "galaxy wide"? To zwoźcie supercoductors, indium i thorium na stację Sopwith Dock (coriolis) w systemie HIP 16038
Tor (thorium) dostępny jest tylko w stacjach naziemnych.
Najbliższa stacja naziemna z dużymi lądowiskami i dysponująca wszystkimi potrzebnymi materiałami znajduje się w systemie Serd i nazywa się Vaucouleurs Vision. Znajduje się raptem niecałe 280000 sekund świetlnych od głównej gwiazdy systemu, więc przy okazji można nadrobić zaległości na Netfliksie Wink
Przebitki:
na superconductors - ok. 1850 cr
na indium - ok. 1690 cr
na thorium - gra nie mówi, więc najwyraźniej nie jest to materiał, który standardowo skupuje docelowa stacja. Zabiorę trochę i powiem jak dowiozę Wink
już wiem: 4920 cr na tonie

W drugą stronę można zabrać geological equipment, zysk to 1060 cr na tonie
Odpowiedz
#37
O żesz, netflix mi się skończył. Odpadam. Może na kursik wpadnę.
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#38
Źródełko toru wysychało w zastraszającym tempie. Widać odległość od gwiazdy do bazy planetarnej nie przestraszyła zbyt wielu. Ind i superprzewodniki są jeszcze w dużej ilości dostępne. Zmienia się też najlepiej płatny towar do wożenia z powrotem. Teraz to chyba Domestic Appliences. Ale ceny wszystkiego lecą na łeb. Po tym community goal mieszkańcy Vaucouleurs Vision będą mieli zapasy wszystkiego na kilka pokoleń Wink
Odpowiedz
#39
I po oktoberfeście.

Wozimy "MUON IMAGER"

Do stacji:
Crown Prospect 

W systemie:
Kagutsuchi


Towar dostępny TYLKO na planetach.
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lukratywne trasy handlowe Yautja 5 9,217 07.01.2021, 14:30 UTC
Ostatni post: OilHog
  Ancate - misje handlowe dla nowych graczy. Pajk 12 14,142 22.07.2019, 12:10 UTC
Ostatni post: Duke Junior



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości