Distant Worlds II
wszystko przygotowane ^^
statek odświeżony Biggrin
Odpowiedz
Trza jeszcze troszkę materiałów uciułać, by na maxa ulepszyć FSD, a tak to wszystko gotowe.
[Obrazek: OgkgpKE.png]
Odpowiedz
No ja mam 33.5 min. skok a max. to jakieś 36.5
piszą ze 33.4 jest bezpieczny

jestem zmęczony, cały dzień ASPa szykuje
nawet go specialnie odmalowałem ( odświeżyłem bo malowań żadnych nie posiadam :/ )
szkoda że żadnych gadżetów nie mam, ale jest skaner i łazik ^^

Do usłyszenia jutro na starcie Wink
Odpowiedz
(12.01.2019, 17:25 UTC)PoProstuTyli napisał(a): No ja mam 33.5 min. skok a max. to jakieś 36.5
piszą ze 33.4 jest bezpieczny

jestem zmęczony, cały dzień ASPa szykuje
nawet go specialnie odmalowałem ( odświeżyłem bo malowań żadnych nie posiadam :/ )
szkoda że żadnych gadżetów nie mam, ale jest skaner i łazik ^^

Do usłyszenia jutro na starcie Wink

Jak byś dał radę zrobić nawet lvl 1 FSD u inżyniera to sporo lat świetlnych do zasięgu uzyskasz.
Odpowiedz
No niestety nie zrobię
Bo dziś u nich byłem 1 raz i jeszcze ich nie odblokowalem jakieś rzeczy muszę uzbierać :/
Odpowiedz
W systemie MAIA kup metal alloy i leć do deciat, po drodze odwiedzając jakiegoś material tradera... sprawdź przepisy i adresy na inara.cz (*)

(*) Tak piszę jakbyś nie wiedział :]
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
Garsc rzeczy na ostatnia chwile, bo moze komus sie przydac.
1. DW2 jest "podpiete" pod Discorda FleetComm duzy balagan, ale mozna probowac lapac organizatorow badz szukac innych uczestnikow.
2. Oficjalnie DW2 badzie sie odbywala w ramach grupy prywatnej w grze. Z tego co zrozumialem oficjalne spotkania itp beda sie w niej odbywac. Grupa sie nazywa FLEETCOMM i trzeba postepowac jak z dodawaniem do znajomych. Ale zanim sprobojecie dodac do znajomych wypelnijcie krotki formularz rejestracyjny TUTAJ . Oczywiscie w ramach grupy jest calkowity zakaz walki, taranowania itd innych uczestnikow. Poniewaz jest juz spore zamieszanie z griferami (nie tylko maja swojego discorda, ale zglosili swoja ekspedycje na EDSM i jeszcze chyba zaczeli sprawe traktowac honorowo po fali banow z grupy) gramie w OPEN jest NIEZALECANE. Na FleetComm'ie tez moze nie zawsze byc bezpiecznie, bo organizatorzy pomimo staran moga przepuscic jakas "czarna owce". Pamietajcie ze mozna leciec w solo lub na grupie Husarskiej ktora stworzyl Hetman. 
3. Na stronie DW2 sa linki do roznych projektow badawczych. Jesli ktos czuje chec mozna sie zapoznac. Udzial przewaznie sprowadza sie do wypelniania przygotowanych formularzy, postow na forum badz wysylania informacji koordynatorowi projektu. Nie bardzo uciazliwe, a moze ktos chce poczuc smaczek bycia odkrywca.
4.
Powyzej procedura awaryjna na wypadek gdyby was jednak ktos puffna daleko od domu.
Odpowiedz
Formularz zrobiłem 2 dni temu
Ale jestem Kadetem i parę rzeczy nie rozumiem niby wiem gdzie to się zaczyna ale teraz sprawa :

Mam się zgłosić w grze do jakiejś grupy ?

Grifing te sprawy jasne ?
Aaa jak dołączyć do grupy która stworzy hetman bo rozumiem że to będzie najbezpieczniejsze ? ( Nie chcę lecieć w solo. :/ )
Odpowiedz
TU jest post o oficjalnej grupie. Grupa Hetmana nazywa sie tak jak Hetman bo nie da sie nadawac im jakichs specjalnych nazw. Nie wiem tylko czy Szef bedzie w stanie teraz akceptowac wnioski o przyjecie bo pisal ze sie przeprowadza. Awaryjnie jesli wiekszosc by chciala mozemy sie umowic na jakas grupe jednego z nas, tak zeby nie bylo za duzego rozdrobnienia. Sam jestem ciekaw jak to bedzie na FleetComm'ie bo wczoraj pyklo 10k zgloszen a w grupie chyba bylo przyjetych kolo 5k wiec to bedzie momentami tak naprawde "drugie Open". W kazdym razie organizatorzy pisali ze nie zamykaja zapisow i przyjec do grupy zeby dac szanse nawet tym ktorzy zdecyduja sie pozniej na wyruszenie na wyprawe.

O tych naszych grupach wspominam tylko awaryjnie w mysl zasady "przezorny zawsze ubezpieczony". Oficjalne eventy beda na FleetComm i mysle ze 99,999% ludzi tam chce sie dobrze bawic nie rozwalajac zabawy innym.
Odpowiedz
Przeraża mnie to wszystko, mam nadzieje że dam rade Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wyprawa do Beagle Point, część II - powrót RybaPonadKilo 7 8,860 05.05.2017, 18:10 UTC
Ostatni post: zieluk
  Wyprawa Distant Stars Haji-me 14 16,890 01.01.2017, 13:21 UTC
Ostatni post: Haji-me



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości