Distant Worlds II
#21
Też miałem przygotowany statek przed moją przerwą od gry. Tylko że od tamtego czasu wszedł Krait, który wydaje mi się ciekawą alternatywą dla Aspa oraz Guardiansi, których muszę odblokować.
Odpowiedz
#22
Ja licze na tego nowego Kraita, ale warunek jest taki ze musi przebic moja konde w skoku (teraz jakies 76LY na pelnym baku). Zostaja mi testy w obszarach o bardzo malej gestosci gwiazd i zebranie materialow do dopalasza na maksa. Mialem teraz sie wybrac, ale po info o zmianach w eksplo i nowych statkach troche odwleklem te plany.
Co do samego Kraita to lata sie mega przyjemnie i wchodzi w niego wiecej niz w ASP'a. Zrobilem sobie z niego Banko taxi i jest super, pewnie wersja pod eksploracje moglaby miec kolo 60 LY skoku.
Jesli bedziesz mial malo czasu to z modulow obcych FSD booster wydaje sie must have, reszta w miare uznania, ale sa slabsze lub ciezsze od wyinzynierowanych na maksa normalnych modulow.
Odpowiedz
#23
Banko taxi? Intrygujące.
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#24
(30.10.2018, 10:25 UTC)Usser napisał(a): Banko taxi? Intrygujące.

Swietnie sie sprawdza 128t cargo, zestaw do zdierania materialow plus niezle oslony i 550m/s na dopalaczu zeby zwiac jakby ktos chcial sie do mnie dobrac. Skok kolo 50Ly. Zastapil mi DBX, ASP'a i tak naprawde Pythona.
Odpowiedz
#25
To ja podrzucę jeszcze małą reklamę Smile



Odpowiedz
#26
Haji-me w filmie jest mowa o zakladaniu stacji badawczej jak rozumiem w Beaglu? Jest juz lista lub ramowy plan eventow podczas wyprawy?
Odpowiedz
#27
W skrócie: 20 tygodni na pokonanie 85 000 LY. Waypointy cotygodniowe po ok 4500 LY czyli te minimum 100 skoków w tygodniu trzeba pyknąć, żeby w trakcie weekendu stawić się na waypoincie. Fajna sprawa, niestety nie dla mnie. Za często wyjeżdżam na weekendy.

...a potem jeszcze trzeba wrócić do bańki  Undecided
Odpowiedz
#28
100 skokow w tygodniu lecac po dobrych gwiazdach z nowym FSS to doslownie kilka godzin wiec bajka. Mnie tylko lekko przeraza te 20 tygodni. Jak bedzie trzeba to wroce 3-4 dni.
Odpowiedz
#29
Niestety, może na emeryturce...

(30.10.2018, 14:39 UTC)Kuba Wolf napisał(a):
(30.10.2018, 10:25 UTC)Usser napisał(a): Banko taxi? Intrygujące.

Swietnie sie sprawdza 128t cargo, zestaw do zdierania materialow plus niezle oslony i 550m/s na dopalaczu zeby zwiac jakby ktos chcial sie do mnie dobrac. Skok kolo 50Ly. Zastapil mi DBX, ASP'a i tak naprawde Pythona.

Przekonałeś mnie, biorę się za niego.
[Obrazek: 102165.png]
Odpowiedz
#30
(16.11.2018, 20:06 UTC)Kuba Wolf napisał(a): Haji-me w filmie jest mowa o zakladaniu stacji badawczej jak rozumiem w Beaglu? Jest juz lista lub ramowy plan eventow podczas wyprawy?

Generalnie to organizatorzy planują coś w rodzaju CG, ale jak to się będzie odbywać, to się dopiero okaże. Jestem przekonany, że FDev będzie chętny do tego aby coś zorganizować, bo liczba osób biorących udział jest ogromna. Do tego to świetna reklama gry, bo 2 lata temu pojawiło się sporo artykułów opisujących wyprawę w różnych mediach. 

Co do lokalizacji stacji badawczej - chodzi o okolice Sagittarius A*.


Cytat:The industrial aspect to Distant Worlds 2 will call upon the galactic community to help gather the materials to be used in the construction of the science station in the galactic core region.

The exact details of this initiative will be released as the expedition launch date approaches.
  • Upon completion of the station, the DW2 fleet will depart the galactic core waypoint and continue its journey along the expeditionary route.
  • Discussion and Coordination : FleetComm Discord [role channel opening soon]
  • Full details can be viewed here : [link to be posted soon]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wyprawa do Beagle Point, część II - powrót RybaPonadKilo 7 8,860 05.05.2017, 18:10 UTC
Ostatni post: zieluk
  Wyprawa Distant Stars Haji-me 14 16,887 01.01.2017, 13:21 UTC
Ostatni post: Haji-me



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości