Moje fotografie i filmy z Galaktyki E:D.
Dwie zajawki video nad którym aktualnie pracuję Smile Chciałbym też przywitać na pokładzie  Cmdr Cicha, z którą wspólnie będziemy tworzyć materiały Smile

Kolejne Video będzie skupiać się w całości na Thargoidach Smile









Odpowiedz
Nie mogę się doczekać Smile. Muzyka brzmi jak coś od Jean-Michel Jarre?
Odpowiedz
(11.04.2018, 14:10 UTC)Haji-me napisał(a): Nie mogę się doczekać Smile. Muzyka brzmi jak coś od Jean-Michel Jarre?

Muzyka to Muse - 2nd law Isolated System

Prace nad filmem idą dość wolno i jest to chyba bardziej "dopieszczany" przezemnie film na kanale Smile

Odpowiedz
Nowy film z Thargoidsami Smile




Odpowiedz
Ładne, fajne i ... rep+ poszedł Smile
Odpowiedz
Oczywiście jak zwykle robiące wrażenie perfekcyjne przeloty kamerą, ale myślałem, że będzie jakaś historia (tytuł sugerował Smile )
Kiedyś Anukus napisał, że się powinieneś trzymać tego co robisz dobrze, a ja akurat jestem przeciwnego zdania, podobało mi się jak próbowałeś coś nowego.

Na końcu jest coś co brzmi jak potrójny fak i nie wiem jak by można bardziej zepsuć wrażenie tego filmu na sam koniec, no ale może mi się wydaje Smile
Odpowiedz
To nasza Cmdr Cicha przecież, pomagała mi przy tym filmie Biggrin Jeżeli chodzi o historię to właśnie tak budowałem ten film - chronologicznie od wiadomosci z galaktyki, lot do plejad, znajlezienie bazy thargoidów aż w końcu spotkanie i zniszczenie przez nich Smile

Odpowiedz
Świetnie się to ogląda fajny klimacik muzyczka wciągająca Repol++
Odpowiedz
(28.04.2018, 21:42 UTC)TeddyPanda napisał(a): To nasza Cmdr Cicha przecież, pomagała mi przy tym filmie Biggrin Jeżeli chodzi o historię to właśnie tak budowałem ten film - chronologicznie od wiadomosci z galaktyki, lot do plejad, znajlezienie bazy thargoidów aż w końcu spotkanie i zniszczenie przez nich Smile

Co do faków to dla mnie niestety zafundowałeś mi jedne z najlepszych tapas jakie jadłem a potem Cicha przynosząc mi rachunek się spierdziała wybuchając śmiechem. Zgadnij co zapamiętam z tej kolacji Smile

Historia... Twój zamysł mi całkowicie umknął, całkiem prawdopodobnie dlatego, że masz tak idealne slajdy, że patrząc się na nie już nie widzę nic poza aspektem wizualnym. No ale to ja, za długo gram w tą grę hehe.
Odpowiedz
Masz talent do robienia ciekawych filmów z Elite. Takie rzeczy sprawiają, że chce się wracać do gry. Ale czar pryska, kiedy się już gra Biggrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moje mody do Starfielda Mathias Shallowgrave 1 263 05.11.2023, 22:49 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
Video Videos :: Filmy Mathias Shallowgrave 2 11,789 26.11.2018, 10:12 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Blog moje spotkanie z ED Azorus 7 8,995 14.01.2018, 16:24 UTC
Ostatni post: Azorus
  Husarskie Filmy Mathias Shallowgrave 28 31,183 29.03.2016, 06:41 UTC
Ostatni post: MUSKETEER



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości