The Winged Hussars - Forum
[Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Strefa Publiczna (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Biblioteka (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały (/showthread.php?tid=5693)

Strony: 1 2


[Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały - Raferti - 15.10.2019

Temat powstał typowo dla nowych graczy jak ja (bo starzy gracze o tym wiedzą), ze względu na to że naszukałem się troszeczkę na YT, jak zdobyć Chemical Manipulators, potrzebny też do modyfikacji FSD ostatniego poziomu.

System: Hyades Sector DR-V c2-23
Planeta A 5
koordynaty: 44.83  -31.39

Dzięki tym koordynatą odnajdziemy Dav's Hope, na terenie którego możemy zdobyć porozrzucane:

Chemical Distillery, Chemical Manipulators, Chemical Processors, Compound Shielding, Conductive Ceramics, Conductive Components, Conductive Polymers, Configurable Components
Electrochemical Arrays, Flawed Focus Crystals, Focus Crystals, Galvanising Alloys, Grid Resistors, Heat Dispersion Plate, Heat Exchangers, Heat Vanes, High Density Composites, Hybrid Capacitors, Mechanical Components, Mechanical Equipment, Mechanical Scrap, Phase Alloys, Polymer Capacitors, Refined Focus Crystals, Shield Emitters, Shielding Sensors\

Podobnie jak w postcie Farmienie Datamined Wake Exceptions (też potrzebne do FSD), wielokrotnie należy zrobić relog, do uzupełniania zapasów, materiały pojawiają się w tych samych miejscach, jednak losowe jest ich występowanie z w/w listy. 

źródło informacji:
https://www.youtube.com/watch?v=p7KzYG1RUEI


P.S.
Wspominam o tym dlatego, że np. ja jako nowy o tym nie wiedziałem jako o źródle w/w materiałów, więc może się innym kadetom przydać jak zaczną modyfikować swoje okręty... a trochę potrwało zanim w necie znalazłem skąd wziąć wymagany Chemical Manipulators
Tak wiec mam nadzieje, że ten wpis nie będzie drażnił tych co o tym od lat wiedzieli.


RE: [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały - ronin_htd - 15.10.2019

Przyda się Smile

Od siebie dorzucę jeszcze mapkę, co by każdy wiedział gdzie czego szukać i małe info:
Przy bramie głównej znajduje się public beacon, po którego przeskanowaniu dostajemy losowe scan data.

[Obrazek: ybRv5eN.jpg]


RE: [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały - dobra_kawa - 21.10.2019

Jako świeżak właśnie na ten poradnik trafiłem na YT i faktycznie jest to dobra miejscówka. Do zebrania materiałów na 2 ulepszenia FSD 5 poziomu potrzebowałem ok 90 minut grania. Oczywiście po zrobieniu rundki wokół placu wylogowujemy się do menu gry i ponownie logujemy do gry, dzięki czemu w tych miejscach pojawiają się przedmioty wymienione na screenie powyżej.


RE: [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały - szkodi - 21.10.2019

Warto też zabrać ze sobą dwa SRV, bo cały spot ma pewne niewidoczne miejsca gdzie można się zablokować Wink


RE: [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały - wanakamura - 10.11.2019

Jak się zablokujemy wychodzimy z gry potem wchodzimy do wersji poprzedniej gdzie nie ma SRV wywala nas na orbite i gotowe Smile


RE: [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały - Dathian - 27.02.2020

Moja osobista aktualizacja mapki:

Na "Material Spot 1" trafiłem w "Basic Conductors" Biggrin


RE: [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały - Iwo Jarema - 04.06.2020

Tego właśnie szukałem. Dzięki.
Od dwóch dni szukałem po misjach chemical processor i już zaczynałem siwieć Smile


RE: [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały - MAGNUM354 - 04.06.2020

a ile dni trzeba się relogowac w Davs Hope zeby zebrać komplet chamical manipulators? ja tam siedziałem kilka godzin i miałem moze 8 sztuk...
od tej pory jeszcze tam nie byłem Smile


RE: [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały - Detson - 04.06.2020

A może by inaczej? Parę misji zrobić za materiały z wyższego grade i wymienić na w/w?
Przykład: jakiś czas temu w Rhea,  w ciągu 3-4 godzin zrobiłem parę misji za Biotech Conductors. Ustukałem około 50 sztuk, wystarczy wycieczka do Tradera i mamy Chemical Manipulators. Co prawda połowę mniej ale zawsze to coś. I nie trzeba daleko latać robić reloga do znudzenia.
A jak by znaleźć misje za Pharmaceutical Isolators to już jest miodzio Smile


RE: [Poradnik] Chemical Manipulators i inne materiały - SirAdams - 16.03.2024

Nowe współrzędne w EDSurprised to 50.53 137.43