The Winged Hussars - Forum
Star Trek Online (STO) - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Maskelyne Vision - Stacja Orbitalna Typu Coriolis (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Korytarze (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=12)
+---- Dział: Gry Video (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Star Trek Online (STO) (/showthread.php?tid=5440)Star Trek Online (STO) - ShiMan - 13.06.2019

Cytat:Star Trek Online jest pierwszą próbą przeniesienia znanego uniwersum serialu Star Trek w realia MMO. Za produkcję opisywanej pozycji odpowiada zespół Cryptic Studios, który specjalizuje się w grach sieciowych, a na swoim koncie ma m.in. City of Heroes oraz Champions Online. Wcześniej nad rozwojem projektu pracowała firma Perpetual Entertainment, jednak w związku z jej zamknięciem, w trzy lata po zaanonsowaniu dzieła prawa do stworzenia tytułu przejęła konkurencja, która, pozostawiając sobie zaledwie garść szkiców koncepcyjnych, nie tylko zmieniła główne założenia rozgrywki, ale zaprosiła też do developingu najbardziej oddanych fanów Star Treka.

Źródło: https://www.gry-online.pl/

W skrócie:

Zlot Star Trekowców w formie gry MMO.

https://www.arcgames.com/games/star-trek-online
https://store.steampowered.com/app/9900/Star_Trek_Online/

Grywa ktoś?


RE: Star Trek Online (STO) - MAGNUM354 - 13.06.2019

dawno temu grałem- widziałem tylko z edodali nowy content zgodny z serialem Discovery - moż ekiedys wróce do tego al enarazie mam inne gry na oku.


RE: Star Trek Online (STO) - USSER-PL - 14.06.2019

Jedna z pierwszych gier zainstalowanych na ps4. Możliwość zwiedzania statków, głosy aktorów w misjach, tony informacji... mam spędzone jakieś 200 godzin na samym zwiedzaniu i czytaniu zawartości. Gra rozbudowana, zdecydowanie dla fanów świata, polecam osobom które chciały by użyć "space legs" Wink

O... Obsidian Ant popełnił niedawno filmik o tym.