The Winged Hussars - Forum
Leaderboards - Trade - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Archiwum (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Dział: Archiwum Wątków (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Sekretariat HKL (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=116)
+---- Wątek: Leaderboards - Trade (/showthread.php?tid=5130)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Leaderboards - Trade - Butrus - 27.02.2019

Chetnie dolacze i do akcji i do HKL. 
Spróbuj ę was zlapac na discord


RE: Leaderboards - Trade - Yautja - 28.02.2019

Dołączaj Smile Jeszcze tydzień. Wszystko się może zdarzyć, a przewaga nad drugim miejscem nie jest jeszcze przewagą bezpieczną.


RE: Leaderboards - Trade - MAGNUM354 - 28.02.2019

A od dwóch dni ani żywej duszy na discordzie. może dzisiaj tak pospolite ruszenie? Jedni niech kopia inni niech misje wingowe robią..


RE: Leaderboards - Trade - Yautja - 28.02.2019

Ja wczoraj pół dnia siedziałem na discord Smile A od pewnego czasu niemal codziennie jestem. Dziś też będę. Jutro mnie nie będzie, bo urodziny kumpla... więc w sobotę pewnie też dopiero wieczorem Wink Dzięki temu mam już na koncie blisko 3 miliardy cr. Ja tylu kredytów naraz to odkąd gram w Elite nie widziałem Wink


RE: Leaderboards - Trade - -PAQ- - 28.02.2019

(28.02.2019, 12:14 UTC)Yautja napisał(a): Ja wczoraj pół dnia siedziałem na discord Smile A od pewnego czasu niemal codziennie jestem. Dziś też będę. Jutro mnie nie będzie, bo urodziny kumpla... więc w sobotę pewnie też dopiero wieczorem Wink Dzięki temu mam już na koncie blisko 3 miliardy cr. Ja tylu kredytów naraz to odkąd gram w Elite nie widziałem Wink

I to wszystko od tego siedzenia na Discordzie, czy grę też jednak trzeba odpalić (w tle)?  Biggrin


RE: Leaderboards - Trade - Pajk - 28.02.2019

(28.02.2019, 14:56 UTC)-PAQ- napisał(a):
(28.02.2019, 12:14 UTC)Yautja napisał(a): Ja wczoraj pół dnia siedziałem na discord Smile A od pewnego czasu niemal codziennie jestem. Dziś też będę. Jutro mnie nie będzie, bo urodziny kumpla... więc w sobotę pewnie też dopiero wieczorem Wink Dzięki temu mam już na koncie blisko 3 miliardy cr. Ja tylu kredytów naraz to odkąd gram w Elite nie widziałem Wink

I to wszystko od tego siedzenia na Discordzie, czy grę też jednak trzeba odpalić (w tle)?  Biggrin

hłe, hłe

Dobra, czyli jak nie dzisiaj koniec był (nie wiem, gdzie przeczytałem, że 28.02 koniec), to trzeba się ogarnąć. Jutro wrzucę jakąś tłustą traskę, jak mi się uda znaleźć i przelecieć testowo.


RE: Leaderboards - Trade - MAGNUM354 - 05.03.2019

Panowie i Panie mamy problem.
Frakcja która zajmuje drugie miejsce w trade - wyskoczyła znikąd i ostro nas goni - przez ostatnie dwa dni zrobili ponad 4 miliardy a do nas brakuje im jakichś pięciu.. Koniec za prawie dwa dni - 1 dzień, 11 godzin. Jeszcze możemy się zdziwić, tym bardziej że nie wiemy ile osób u nich lata.

Dlatego proszę wszystkich obojętnie co robicie - zostawcie to na jeden dzień i kiedy tylko włączycie elitke , zajmijcie się zarabianiem, kopaniem, misjami handlowymi, wszystkim co przynosi zysk oprócz walki - zalezy nam na handlu.
Jest nas też niemało - ale samo HKL z kilkoma innymi pilotami moze nie wyrobić ( ja sam włączam kompa po 20 wieczorem ) każda pomoc się przyda. A szkoda by było w ostatnich godzinach spaść na drugie miejsce, pomóżcie kto żyw.


RE: Leaderboards - Trade - Mathias Shallowgrave - 05.03.2019

Ja nadal z zepsutym HOTAS-em Sad


RE: Leaderboards - Trade - Yautja - 06.03.2019

Wprawdzie wgląd mają tu wszyscy, ale już tylko "Niemce" są groźne, więc wklejam Wink

FAQ Leaderboards Trade

Zebrałem pytania z kanału discord, żeby było w jednym miejscu

1. Ale jak tak latać?
Podejrzewam, że chodzi tu o mój patent skanowania pierścieni w trybie zewnętrznej kamery.
Przechodzisz w tryb zewnętrznej kamery (ctrl+alt+spacja), przechodzisz w tryb sterowania kamerą (num 0) i ustawiasz ją daleko z tyłu i ponad statkiem. Przełączasz się na sterowanie statkiem (num 0) i lecisz nad pierścieniem i skanujesz w poszukiwaniu właściwych skałek. Dzięki temu zabiegowi mamy bardzo szeroki zakres widzenia i żadna skałka z opalami nam nie umknie Wink

2. Gdzie i co kopać?
W lodowych pierścieniach pristine z hot spotami void opals. Hot spoty namierzamy wystrzeliwując sondę w pierścień planety. Nie warto też pogardzać złozami alexandrite i bernaridicośtam, olewamy tylko bromelit.

Przykładowe lokacje:
1. Scorpii Sector PY-R B4-0
2. Medzist
3. Jaarn Wink

Void opale występują tylko w rdzeniach, więc doszkalamy się szybko z rozpoznawania i rozbijania skałek z rdzeniami (core), np. tutaj https://www.youtube.com/watch?v=PVI9cq1oa5Q
spoko koleś Wink
Buildy górnicze są w stoczni

3. Co pomaga w leaderboards?
a. sprzedaż na rynku (commodities market)
b. sprzedaż na czarnym rynku (black market). UWAGA! nie wolno prowadzić takich działań w naszych systemach! PS. jakby się do was ktoś jednak przyczepił, to mówcie, że ja was zmusiłem Wink
c. wykonywanie misji handlowych i transportowych (oznaczonych dwoma przeciwstawnymi strzałkami i kanistrem). Obojętnie czy solowych czy wingowych, ale UWAGA: z misji wingowych do leaderboard liczy się tylko zarobek właściciela misji!

4. Jak te diamenty rabuje i sprzedaje to pomaga w leaderboards?
Tak. Nie sprzedawajcie ich tylko w systemach, gdzie obecna jest husaria

5. sam handel jest pomocny?
Tak

6. jakieś konkretne misje czy po prostu handelek?
patrz punkt 3. I misje i handel

7. Czym się bardziej przysłużę?
Jeżeli sprawnie rozpoznajesz skałki z rdzeniem to kop void opals
Jeżeli nie, to drugą najbardziej dochodową działalnością jest piracenie górników z low temperature diamonds
Jeżeli wolisz handlować to wyszukaj duży system w stanie boom lub investment i wykonuj misje handlowe i transportowe

8. Wszystko jedno z jakiej stacji?
Tak. Możesz być nawet w Kolonii, albo w California Nebula. Wystarczy, że jesteś w szwadronie i każda twoja akcja handlowa dodaje nam punkcików. 1 cr = 1 pkt.

9. Do kiedy trwa wyścig?
Do porannego ticku w czwartek, czyli do jutra do 8 rano.

10. Będę mógł latać w godzinach 1-5 nad ranem, ale nie wiem czy to ma sens
Ma! Dajesz! Smile

11. Cutterem to raczej piracić niż kopać?
Nadaje się do obu czynności. Rób to w czym czujesz się lepiej.


Na razie tyle. Jak kopać czy jak piracić pytajcie „fioletów”. To członkowie skrzydeł specjalnych, mają dużą wiedzę i chętnie się nią dzielą Smile


RE: Leaderboards - Trade - KejuH - 06.03.2019

Bede dziś wieczorową porą.. Postarm się zabrać za jakis handel lub przemyt, ale napewno nie będe kopał bo.. nie lubie.. a nawet nie umiem teraz tymi nowymi metodami. Jedno jest pewne napewno będe coś pomocnego robił  Biggrin