The Winged Hussars - Forum
Leaderboards - Trade - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Archiwum (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Dział: Archiwum Wątków (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Sekretariat HKL (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=116)
+---- Wątek: Leaderboards - Trade (/showthread.php?tid=5130)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Leaderboards - Trade - MAGNUM354 - 15.02.2019

czterech ludzi w dużych statkach leci po towar do jednej misji. skok to z reguły 2-3 skoki -
omijanie słońca plus rozgrzewanie napedu - 1 minuta na system = 3 minuty lotu + wylot ze stacji, rozpęd i dolot do stacji w której kupujemy towar - jakieś 7 minut w jedna stronę razem 14 minut.
Niech to jest misja nawet za 30 Milionów.

Ile opali znajdziesz i wykopiesz w 14 minut ?

Dodam że misja wingowa baaaardzo rzadko opiewa na 2000 ton towaru - zwykle jest to 1700 - 1800 ton. Po taką misje leća trzy duże statki na jeden przelot.
A ponieważ każdy z 4 pilotów moż eudostępniać po jednej misji , to ta czwarta osoba w trakcie trwania tych wspomnianych 14 minut leci po towar do innej misji za np 20 milionów towaru do przewiezienia 1100 ton. W momencie kiedy te trzy statki wracją z pierwszej misji - jeden z nich leci dowieźć towar z misji na która poleciał czwarty pilot. a pozostali dwaj piloci zaczynają misję nr. 3
i wszystko się pieknie zazębia bez pustych przelotów - a ile tobie zajmuje znalezienie kolejnej skały do rozsadzania? Bo latając misje wingowe nie ma pustych przelotów - za kazdym razem kiedy jesteśmy na stacji sprawdzamy czy się pojawiły nowe misje. robimy 50 milionów w zasadzie w 14 minut - wiadomo zwykle ( szczególnie na początku ) misje maja wartosci po 10 - 14 milionów ale jak już się zacznie .. i bez pustych przelotów powoduje właśnie to że kasa płynie nieprzewranym strumieniem.


RE: Leaderboards - Trade - Pitulek - 15.02.2019

@MAGNUM235 - ja wiem że wolisz wozić towar niż kopać, więc rób to co lubisz. Nie namawiam Cię do robienia czegoś wbrew sobie. Ja też lubię czasem polatać z towarem.
Ale temat tego wątku to "Leaderboards - Trade", więc skupmy się na punktach LB a nie na kredytach.
Zakładając że punkty dostaje wyłącznie właściciel misji (tego osobiście nie sprawdzałem), na kopaniu można uzyskać znacznie więcej punktów LB. Dlatego że przy sprzedaży urobku KAŻDY zarabia punkty, a na misjach tylko właściciel.

Cyferek nie oszukasz - 1 skała to średnio 15 opali x 1,6mln = 24 mln.
Do tej pory średnio mi wychodziło około 4 skałki na godzinę, czyli ok. 100 mln PUNKTÓW na godzinę. To średnia z dwóch wieczorów, więc niezbyt miarodajna. Możliwe że następnym razem będzie gorzej. A może jeszcze lepiej...
Sam, bezstresowo, z nastrojową muzyczką w tle.

Gdyby tych czterech ludzi zajęło się kopaniem i każdy miałby podobną wydajność jak mi się do tej pory udawało, to w sprzyjających okolicznościach przyrody zapewne mogliby łącznie wyciągnąć w godzinę 300-400 mln punktów do LB Trade. Jakby im słabo szło to pewnie jakieś 200mln.

Nie ma sensu się tu licytować co jest lepsze. Ty zarabiaj punkty tak jak lubisz, a ja w wolnych chwilach będę zarabiał po swojemu. Każdy zarobiony punkt się liczy, nieważne w jaki sposób zdobyty.


RE: Leaderboards - Trade - MAGNUM354 - 17.02.2019

Zgadzam się, ja po prostu latając sam, z nastrojową muzyczką w tle po prostu zasypiam Smile
Próbowałem Jarra, jakies celtyckie piosenki i muzyki, muzykę tworzoną przez ludzi żyjących jak wikingowie, ZZ top, itp. i nic oczy sie zamykają Smile

Przy okazji - kolejny sukces - wczoraj po raz pierwszy udało się wyraźnie zauwazyć wpływ handlu na BGS - prawie rozwalilismy wpływy graczom z frakcji Węgierskiej - aż się poskarżyli w ambasadzie Smile


RE: Leaderboards - Trade - ryczypior - 17.02.2019

Kopanie jest fajne Smile

[Obrazek: GwlLH1u.png]


RE: Leaderboards - Trade - Jasper Newton - 17.02.2019

Jak ktoś nie chce kopać to polecam handel w systemie Daha Deti, Carlson Ring, bierzemy Food Cartridges, i na tym mamokoło 300 tyś zarobku, lecimy z tym do Beta Trianguli Australis na Hutchinson City, tam sprzedaż i bierzemy Polymery . I tak w kółko, systemy są od siebie około 21 Ly.
EDDb profit z tej pętelki pokazuje 9400 Cr. U mnie wychodzi 744t x 9400 = 6 993 600 Cr, statek T9.
Acha stacje w odległościach 250 i 300 Ls


RE: Leaderboards - Trade - OakWM - 18.02.2019

Jak ktoś nie chce kopać to polecam... Smile misje handlowe solo HIP 115337 (outpost) --> Keiadiras (8Ly), coriolis niestety 4.000  Ls. Zysk na jednej pętelce Pytonem 12-15 mln. Cr. W godzinę 4 do 5 pętli można zrobić. W bonusie bardzo szybkie wbijanie rangi w Imperium na misjach Data.


RE: Leaderboards - Trade - MUSKETEER - 19.02.2019

No Panowie.. musicie sie nieco spiac, bo u nas tylko 2 kopie i Waszemu skrzydlu handlowemu depczemy po pietach Tongue

Czas wezwac pospolite ruszenie chyba Wink

[Obrazek: mfEga4K.jpg]


RE: Leaderboards - Trade - -PAQ- - 19.02.2019

Spokojna Twoja nieuczesana.... 2 tygodnie jeszcze są. Myśmy nawet nie zaczęli się jeszcze rozpędzać.  Wink

A tak swoją drogą, to nie ładnie tak podglądać (byłych) kolegów, tym bardziej jak się na rzecz innego szwadronu pracuje  Tongue


RE: Leaderboards - Trade - MUSKETEER - 19.02.2019

Ja stracilem dostep do wielu for, ale to ciagle jest dostepne dla wszystkich. Wiec tak sobie zagladam Wink


RE: Leaderboards - Trade - Roqro - 20.02.2019

O proszę, z newsleterra dowiedziałem się o tak szczytnym celu Biggrin jutro przywracam mojego Krait'a na górnicze tory i lecę ponownie odwiedzać lodowe pierścienie Biggrin Gdzie polecacie kopać? Żeby nie trzeba było robić po 20 skoków do stacji skupującej opal za duży hajs.