The Winged Hussars - Forum
Leaderboards - Trade - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Archiwum (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Dział: Archiwum Wątków (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Sekretariat HKL (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=116)
+---- Wątek: Leaderboards - Trade (/showthread.php?tid=5130)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Leaderboards - Trade - Yautja - 14.02.2019

Potwierdziłem też działanie sprzedaży na Black Markets, więc kamraci piraci, też się możecie dołożyć, arrrr! Na pohybel skrzydłu porządkowemu Wink


RE: Leaderboards - Trade - Pitulek - 15.02.2019

Ostatnie dwa wieczory poświęciłem na wykopki, wyszło mi średnio ok. 100 milionów na godzinę. Solo.
Misjami się tego nie przebije, no chyba że byłby jakiś wysyp misji za 50 baniek.

Ale misje są na pewno ciekawsze, kopanie szybko się nudzi


RE: Leaderboards - Trade - DYoda - 15.02.2019

(14.02.2019, 10:54 UTC)Yautja napisał(a): Potwierdziłem też działanie sprzedaży na Black Markets, więc kamraci piraci, też się możecie dołożyć, arrrr! Na pohybel skrzydłu porządkowemu Wink


OK. Poszukamy


RE: Leaderboards - Trade - MAGNUM354 - 15.02.2019

100 M na godzinę idzie zrobić w skrzydle . Wczoraj we dwójke z Lidianą zaliczyliśmy 60 milonów. Zeszło ponad godzinę fakt ale kolega w sumie na koniec dołaczył a ja latałem sam.
Mam pomysł żeby dzisiaj spróbować przeliczyć czas na zarobienie tych 100 m. ale musi się zebrać działające skrzydło a nie że jeden musi polecieć gdzieś po dtatek , drugi akurat przerabia FSD i zaraz wraca (z Deciat...) itd. Dlatego zapraszam dzisiaj.


RE: Leaderboards - Trade - Mathias Shallowgrave - 15.02.2019

(15.02.2019, 11:37 UTC)MAGNUM354 napisał(a): 100 M na godzinę idzie zrobić w skrzydle . Wczoraj we dwójke z Lidianą zaliczyliśmy 60 milonów. Zeszło ponad godzinę fakt ale kolega w sumie na koniec dołaczył a ja latałem sam.
Mam pomysł żeby dzisiaj spróbować przeliczyć czas na zarobienie tych 100 m. ale musi się zebrać działające skrzydło a nie że jeden musi polecieć gdzieś po dtatek , drugi akurat przerabia FSD i zaraz wraca (z Deciat...) itd. Dlatego zapraszam dzisiaj.

Jeśli tylko znajdę czas to chętnie pomogę.


RE: Leaderboards - Trade - MAGNUM354 - 15.02.2019

Oo szczęście niepojęte sam Hetman odwiedza mnie.... Smile

A na serio dzisiaj zacznę wvześniej niż po 20 wieczorem.


RE: Leaderboards - Trade - -PAQ- - 15.02.2019

Ja bardzo chętnie, ale niestety  będę "available" dopiero od 22-giej czasu polskiego (praca).


RE: Leaderboards - Trade - Pitulek - 15.02.2019

(15.02.2019, 11:37 UTC)MAGNUM354 napisał(a): 100 M na godzinę idzie zrobić w skrzydle . Wczoraj we dwójke z Lidianą zaliczyliśmy 60 milonów. Zeszło ponad godzinę fakt ale kolega w sumie na koniec dołaczył a ja latałem sam.

Masz rację - każdy w skrzydle zarobi te 100mln kredytów. Ale podobno punkty do LB Trade zarabia tylko właściciel misji. A tu nie chodzi o indywidualny zysk graczy, tylko o punkty dla TWH.
Na misjach da się osiągnąć te 100mln/h, ale na ten wynik muszą latać 3-4 osoby.
Na kopaniu KAŻDA z tych osób może zarobić te 100mln punktów dla Husarii w ciągu godziny.


RE: Leaderboards - Trade - Mathias Shallowgrave - 15.02.2019

(15.02.2019, 12:58 UTC)Pitulek napisał(a):
(15.02.2019, 11:37 UTC)MAGNUM354 napisał(a): 100 M na godzinę idzie zrobić w skrzydle . Wczoraj we dwójke z Lidianą zaliczyliśmy 60 milonów. Zeszło ponad godzinę fakt ale kolega w sumie na koniec dołaczył a ja latałem sam.

Masz rację - każdy w skrzydle zarobi te 100mln kredytów. Ale podobno punkty do LB Trade zarabia tylko właściciel misji. A tu nie chodzi o indywidualny zysk graczy, tylko o punkty dla TWH.
Na misjach da się osiągnąć te 100mln/h, ale na ten wynik  muszą latać 3-4 osoby.
Na kopaniu KAŻDA z tych osób może zarobić te 100mln punktów dla Husarii w ciągu godziny.

Przetestujemy to dzisiaj Smile


RE: Leaderboards - Trade - samix - 15.02.2019

Pitulek dobrze mówi, dziś też nad tym myślałem, liczyłem etc - nie da rady zarobić na niczym innym tyle punktów co na opalach. Nawet jakby były same misję wingowe za 50 baniek, to i tak nabijemy mniej punktów na godzinę niż gdybyśmy w tą czwórkę kopali opale...