The Winged Hussars - Forum
Ciekawostka od Azorusa...pytanie o użycie nazwy frakcji. - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Strefa Publiczna (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Galeria (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Ciekawostka od Azorusa...pytanie o użycie nazwy frakcji. (/showthread.php?tid=4366)

Strony: 1 2 3 4 5


Ciekawostka od Azorusa...pytanie o użycie nazwy frakcji. - Azorus - 06.04.2018

Chciałem spytać się czy mógłbym użyć nazwy naszej grupy i nicków paru chętnych, którzy się dopiszą pod tym wątkiem?

Parę osób w tym paru Husarzy oraz ostatnio nowy pilot w ED, po zapoznaniu się z moimi blogami... Namówili mnie...

Stało się, chociaż przerażony tym faktem jestem...

Jestem w trakcie pisania książki o tematyce sci-fi podobnej do elitki. Ze wstępnego założenia będzie to saga lub trylogia. Oczywiście jest wiele rzeczy zmienionych. Dla tych co czytali moje blogi nie będzie zaskoczeniem, że Książka prawdopodobnie będzie liczyła ok 300 stron.Po napisaniu pierwszych dwóch rozdziałów rozpocznę akcję crowdfundingu w celu wydania moich wypocin. Narazie zacząłem pisać i nie rozwijając za bardzo akcji mam 5 stron. I tyle stron mniej więcej będzie powstawało dziennie.
Dwóch youtuberów oraz dwie firmy zdejlarowały się odnośnie reklamy.  
Skupiając się jednak na temacie proszę o paru chętnych i zezwolenia użycia nazwy frakcji.


RE: Ciekawostka od Azorusa...pytanie o użycie nazwy frakcji. - Marv88 - 06.04.2018

Jak dla mnie możesz do woli używać mojego nicku. Bez cyferek na końcu będzie brzmiał lepiej. Szczerze nie mogę się doczekać przeczytania chociaż odrobiny Twojej twórczości tym bardziej że temat jak najbardziej w zainteresowaniu. Powodzonka i dawaj znać na bieżąco Smile


RE: Ciekawostka od Azorusa...pytanie o użycie nazwy frakcji. - Azorus - 06.04.2018

Marv jesteś jednym z pierwszych bohaterów napotkanych. Hehehe dzięki


RE: Ciekawostka od Azorusa...pytanie o użycie nazwy frakcji. - Scarlet Yuri - 06.04.2018

Ja, ja, ja też chcę! Daj potem znać gdzie i kiedy będzie można kupić. Mam nadzieję, że w wersji fizycznej będzie Biggrin Zapach papieru Rolleyes


RE: Ciekawostka od Azorusa...pytanie o użycie nazwy frakcji. - Calvarian - 06.04.2018

Ambitnie! Podoba mi się to, dawaj znać regularnie jak idzie Wink


RE: Ciekawostka od Azorusa...pytanie o użycie nazwy frakcji. - Azorus - 06.04.2018

Mogę jedynie zdradzić tytuł... "Blask Daora"


RE: Ciekawostka od Azorusa...pytanie o użycie nazwy frakcji. - Calvarian - 06.04.2018

Daor nic mi nie mówi, powinien?


RE: Ciekawostka od Azorusa...pytanie o użycie nazwy frakcji. - Azorus - 06.04.2018

To słowo wymyślone dao od uniwersalnych zasad kierujacych wszechswiatem. A Ra od boga slonca pana ladu we wszechswiecie.


RE: Ciekawostka od Azorusa...pytanie o użycie nazwy frakcji. - DevoloPL - 06.04.2018

Uuuu, to ja też chcę wystąpić....będę czekał na rozpoczęcie zbiórki i na pewno coś dorzucę do skarbonki.


RE: Ciekawostka od Azorusa...pytanie o użycie nazwy frakcji. - Zakrecony Termos - 06.04.2018

Chcesz wątku komediowego (?) drag me in Wink