The Winged Hussars - Forum
Joystick Thrustmaster T-Flight Hotas X ---> .cfg - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Strefa Publiczna (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Biblioteka (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: Joystick Thrustmaster T-Flight Hotas X ---> .cfg (/showthread.php?tid=426)



Joystick Thrustmaster T-Flight Hotas X ---> .cfg - Bodzio - 23.01.2016

Postanowiłem zarekomendować tak dobry sprzęt w dobrej cenie. Ostatnio dużo osób mnie pytało co by kupić, co polecam. Więc polecam sprzęt który to już mecze rok czasu i nadal sprawdza się profesjonalnie jak na sprzęt za około 200 zł.
A jest to "Joystick Thrustmaster T-Flight Hotas X"Joystick został wyposażony w 12 przycisków oraz 5-osiowy kontroler, które umożliwiają pełne programowanie według potrzeb gracza. Dodatkową zaletą jest regulacja oporu drążka!

[Obrazek: Thrustmaster%20HOTAS%20X.jpg]
Mój cfg jest dostępny pod adresem:
Pobierz
Instalacja:
skopiować do: C:\Users\Twoja nazwa\AppData\Local\Frontier Developments\Elite Dangerous\Options\Bindings



hahaha...coś znalazłem ;p Bodzio początki
Daje swojego cfg by pomóc innym ludziom z tym zestawem co ja mam. Wiem jak bardzo frustrująca może być konfiguracja. Gram w Elite Dangerous od 17.01.2015 i byłem takim Nobem że poprosiłem YouTubera o pomoc bo miałem dość. Fakt faktem jakoś straciłem podstawowy cfg. Cfg jest ciagle edytowany, rozbudowywany prze zemnie i jak ktoś z was by coś zmienił (ulepszył) Prosił bym o dodanie go w tym wątku Smile



RE: Joystick Thrustmaster T-Flight Hotas X ---> .cfg - Mathias Shallowgrave - 23.01.2016

Miałem, świetny joystick! Po półtora roku zabiłem grzybek tak, że nie dało się już go reanimować i zamieniłem na X52 Pro, ale jako pierwszy joystick w przystępnej cenie ten Thrustmaster jest wręcz genialny. Również polecam każdemu, kto nie jest pewien czy chce kupić coś bardziej zaawansowanego. Co nie znaczy, że TM jest zacofany - przy ustawieniu sobie dwóch klawiszy jako "shifty" spokojnie zbindujemy wszystkie potrzebne funkcje statku, i jeszcze nam zostaną wolne przyciski na przyszłość.


RE: Joystick Thrustmaster T-Flight Hotas X ---> .cfg - Gal Black - 24.01.2016

Też polecam, zaopatrzyłem się na początku roku i jak na razie powodów do narzekań brak Smile gdyby ktoś chciał cfg to TUTAJ jest wątek.


RE: Joystick Thrustmaster T-Flight Hotas X ---> .cfg - Delwin - 24.01.2016

Również polecam - w tej cenie ciężko znaleźć coś równie dobrego. Minusem jest płytka umieszczona w przepustnicy. Jest zamontowana na dwóch króciutkich wkrętach i ... jeżeli ktoś ma silny kciuk i często używa (5) ma dużą szansę wepchnąć płytkę do środka Smile. Ja osobiście dokonałem tego po roku grania. Naprawa to 15 minut lub prewencyjne wzmocnienie przed faktem. Rozbiórka banalna - nawet ja sobie poradziłem Smile


RE: Joystick Thrustmaster T-Flight Hotas X ---> .cfg - Kicek - 28.01.2016

Kupiłem tego joya waz z elitką i jak do tej pory sprawuję się świetnie. Jeśli masz ograniczony budżet to chyba najlepszy wybór. Ja jestem zadowolony.


RE: Joystick Thrustmaster T-Flight Hotas X ---> .cfg - Myr0n - 29.01.2016

Potwierdzam, kupiłem ten sprzęt specjalnie pod ED i jak do tej pory sprawuje się bardzo dobrze.
Sniper edit:
Przy okazji jeśli ktoś stwierdzi, że analog w tym sprzęcie jest zbyt zero-jednynkowy i brakuje wam precyzji, od siebie polecam apkę Joystick Curve dzięki której można poprawić parametry czułości osi. Przetestowałem osobiście u mnie zdało to egzamin. Poniżej filmik z instrukcją
https://www.youtube.com/watch?v=CqzoJPCZM0w


RE: Joystick Thrustmaster T-Flight Hotas X ---> .cfg - cyberain - 31.01.2018

Wlasnie do mnie dotarl, dzis wieczor pewnie spedze na konfiguracji Wink


RE: Joystick Thrustmaster T-Flight Hotas X ---> .cfg - DevoloPL - 07.02.2018

Zdecydowanie polecam!!! Z racji, że częściej teraz latam na PS4 to kupiłem wersję tego Hotas-a na konsolę.

Jakby był ktoś chętny to odsprzedam wersję na PC.