The Winged Hussars - Forum
Distant Worlds II - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Strefa Publiczna (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Instytut Kartografii i Ksenobiologii (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Distant Worlds II (/showthread.php?tid=4110)



RE: Distant Worlds II - PoProstuTyli - 07.01.2019

A ja chce do Sag A z Wami
A potem swoim tempem do banki kupić za kredyty Type 10 Biggrin

Myślę że do Q4 zdarze podrasować Aspa
Jakiś bild ktoś poleca
Jeśli chodzi o inżynierów to jestem zielony dopiero DLC kupiłem Wink

Koledzy jak się do Tego zapisać ?
Po zapisie jest opcja że się nie dostanę ?

Kurnaaa ale mam smaka na tą wyprawę Biggrin Biggrin


RE: Distant Worlds II - Kahea - 07.01.2019

zapisy tu: https://forums.frontier.co.uk/showthread.php/404790-DW2-Distant-Worlds-II-Fleet-Roster-Sign-Up-Thread?p=6374456&viewfull=1#post6374456


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 07.01.2019

Z ust mi to wyjeliscie Smile nawet 15 tygodni to sporo za wolno, ale biore pod uwage ze jak zwykle cos moze sie w RL posypac a jesli mnie RL oszczedzi to sobie polatam wkolo i zalicze kilka swoich punktow ktore chcialbym odwiedzic czy sprawdzic.
Grifferzy raczej nie beda takimi masochostami zeby leciec FDL'ami, bardziej bym sie bal Kraitow MkII i moze Anacond z dziwnie malym skokiem. Pewnym miejscem ich wystepowania bedzie ten planowany CG na budowanie stacji, bo gornicy to wdzieczny cel. Na Discordzie FC bylo info o wysylaniu ticketow do supportu jakby sie cos tam stalo, ale nie wiem czy tyczy sie takich dzialan. Nie wiemy jeszcze ktoredy bedziemy leciec, ale mysle ze chociaz Morgan's Rock warto bedzie odwiedzic. Zawsze to troche mniej do gonienia niz odradzac sie Bance. Nie zmienia to faktu ze lekko niesmak, bo troche traci gimbaza leciec kilka tygodni zeby komus innemu zabawe popsuc.
Sama karto pewnie chetnie po drodze sprzedam. Droga powrotna to dla mnie ponad 1000 skokow to na potrzeby naszych rankingow tez cos przywioze, a poniewaz my nie mozemy opuszczac naszego squadronu to chyba wszystko bedzie sie dla TWH liczyc.
BTW. Fenyl jak bys chcial na event w Beaglu doleciec to pamietaj ze jest ofiacjalny wyscig na dolecenie z Banki do Beagla, chyba na forum frontiera kiedys widzialem. Rekord wtedy byl cos kolo 8 h jesli dobrze pamietam Smile


RE: Distant Worlds II - Haji-me - 07.01.2019

Ponieważ kilka osób się mnie już pytało o sygnaturkę z Distant Worlds, to napiszę też tutaj informację.

Sygnaturkę taką jak mam u siebie może na zamówienie przygotować Qohen Leth. Znajdziecie info pod tym linkiem https://forums.frontier.co.uk/showthread.php/404790-DW2-Distant-Worlds-II-Fleet-Roster-Sign-Up-Thread?p=6374456&viewfull=1#post6374456 Wrzuca on tam informacje z formularza rejestracyjnego oraz dowolne tło - jakąś fotkę Waszego autorstwa lub przygotowaną przez niego. Najlepiej jest się z nim chyba skontaktować poprzez Discorda. Znajdziecie go na kanale Fleetcom i zaczepcie go prywatną wiadomością.

(07.01.2019, 18:55 UTC)PoProstuTyli napisał(a): A ja chce do Sag A z Wami
A potem swoim tempem do banki kupić za kredyty Type 10 Biggrin

Myślę że do Q4 zdarze podrasować Aspa
Jakiś bild ktoś poleca
Jeśli chodzi o inżynierów to jestem zielony dopiero DLC kupiłem Wink

Koledzy jak się do Tego zapisać ?
Po zapisie jest opcja że się nie dostanę ?

Kurnaaa ale mam smaka na tą wyprawę Biggrin Biggrin

Co do buidu poczytaj może tu https://forums.frontier.co.uk/showthread.php/462605-Distant-Worlds-II-The-Outfitting-Guide


RE: Distant Worlds II - Samotnix - 08.01.2019

Ja polecę Cobrą, bo budowa DBX przerosła mój budżet 8 mln. Poza tym DBX w ogóle mi się nie podoba, a jak mam siedzieć tyle w jednym statku, to Cobrą prezentuje się o wiele lepiej, zwłaszcza w środku. W sumie dobrze, że długo zejdzie, bo kupując grę nastawiałem się głòwnie na eksplorację. Przynajmniej będę miał wytyczone cele, myślę że to idealna okazja do rozpoczęcia eksploracji. Przy okazji sobie zarobię, na lepszy statek.


RE: Distant Worlds II - el009 - 08.01.2019

(07.01.2019, 17:58 UTC)Haji-me napisał(a):
(07.01.2019, 16:45 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): Dla mnie trochę za wolno to wszystko idzie Smile możliwe, że podskoczę do Beagla na spotkanko i polecę w drugą stronę.

Dla mnie w sumie też, ale na pewno jest ogrom ludzi, dla których takie tempo będzie odpowiednie. Można na spokojnie zająć się eksploracją, wyskoczyć gdzieś na bok do sąsiedniej mgławicy - bez pośpiechu, pełen relaks Smile. Można też w między czasie grać w inne gry i wpadać na spotkania integracyjne. Ja mam zamiar realizować oba te plany w zależności od chęci do gry w Elite.

Podobno ma być jeszcze jeden czy dwa CG po drodze, może dlatego tak się ta karawan wlecze. Zobaczymy, jak mi się eksploracja przeje to zrobię zwrot i wrócę do HR 8444 ale co najmniej Sag A chciałbym zobaczyć. Wolałbym żeby ta wyprawa to było z 6-8 tygodni intensywnej eksploracji, z bazą wypadową co +/- 10k ly i tranzytem raz w tygodniu ale jest jak jest Wink

(08.01.2019, 07:13 UTC)Samotnix napisał(a): Ja polecę Cobrą, bo budowa DBX przerosła mój budżet 8 mln. Poza tym DBX w ogóle mi się nie podoba, a jak mam siedzieć tyle w jednym statku, to Cobrą prezentuje się o wiele lepiej, zwłaszcza w środku.  W sumie dobrze, że długo zejdzie, bo kupując grę nastawiałem się głòwnie na eksplorację. Przynajmniej będę miał wytyczone cele, myślę że to idealna okazja do rozpoczęcia eksploracji. Przy okazji sobie zarobię, na lepszy statek.

DBX nie jest drogi, jeśli chcesz to mogę poratować Cię kasą a podczas takiej ekspedycji docenisz lepszy skok.


RE: Distant Worlds II - PoProstuTyli - 08.01.2019

Ze skokiem 30 lat
I czasem 16 tygodni

To średnio 60 skoków dziennie ;p
Hmm dam radę ;p


RE: Distant Worlds II - Franz BlackHoleFury - 09.01.2019

Właśnie się zapisałem, statek gotowy, - Anakonda 67.16ly skok ale nawsadzałem 2xłaziki 2xMyśliwce zastanawiam się tylko czy by nie wziąść mocniejszych silników zamiast 5D to 7A do lądowań na planetach z G+5...


RE: Distant Worlds II - Haji-me - 09.01.2019

(09.01.2019, 01:49 UTC)BlackHoleFury napisał(a): Właśnie się zapisałem, statek gotowy, - Anakonda 67.16ly skok ale nawsadzałem 2xłaziki 2xMyśliwce zastanawiam się tylko czy by nie wziąść mocniejszych silników zamiast 5D   to 7A do lądowań na planetach z G+5...


Poleć na Achenar 3 i przetestuj Biggrin. Ja tak zrobiłem i przy okazji też chciałem sprawdzić czy przy starcie nie będzie mi się statek przegrzewał przy silnikach Dirty 5 grade. Na Krait II wszystko było ok.


RE: Distant Worlds II - USSER-PL - 09.01.2019

Veni Vidi Vici
Achenar 3 - Planet - - High metal content world
Distance To Arrival: 2,336 ls
Surface Temperature: 627 K
Earth Masses: 41.1200
Radius: 15,763 KM
Gravity: 6.73 G
Star system: Achenar