The Winged Hussars - Forum
Distant Worlds II - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Strefa Publiczna (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Instytut Kartografii i Ksenobiologii (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Distant Worlds II (/showthread.php?tid=4110)



RE: Distant Worlds II - Dworzanin - 04.05.2019

Zostało mi jeszcze coś koło 30k ly do Beagle. Zmieniłem plan i lecę neutronówkami żeby się tam dostać. Mam jeszcze trzy nieużywane AFMU lecz żadnej naprawy.jak dogonię główną ekspedycji problem z brakiem naprawy zniknie Smile


RE: Distant Worlds II - Haji-me - 04.05.2019

Mi się już drugi raz podczas tej wyprawy śniło, że się rozbiłem o planetę... Tylko tym razem zostało mi 0,04% hull (w snach się tak da...) i czekałem aż ktoś przyleci mnie naprawić. I jak ja mam tu teraz wracać do domu Biggrin.


RE: Distant Worlds II - BialoBrody - 04.05.2019

Wczoraj wieczorem dotarłem do BP. Satysfakcja jest duża, chociaż w ostatnim miesiącu miałem momenty zwątpienia. Wylądowałem na kilkudziesięciu planetach, odkryłem kilka ELW, mnóstwo WW, łazikiem przejechałem dziesiątki kilometrów, ale najważniejsza jest odległość w przestrzeni i czas jaki poświeciłem na to zadanie...

[Obrazek: Q6fDyRJ.jpg]

Pozostaje jeszcze wrócić:

[Obrazek: dDTvclV.jpg]


RE: Distant Worlds II - P4wel - 04.05.2019

Dotarłem do Kolonii Smile Mogę w końcu odmalować brykę i napić się piwka, bo już dawno w galaktyce skończyły się zapasy Smile
Zamierzam spędzić tu trochę czasu i odblokować inżynierów, więc jakby były jakieś zadania w Kolonii to dajcie znać.

[Obrazek: UbftrO8l.jpg]

[Obrazek: onftWdOl.jpg]


RE: Distant Worlds II - Haji-me - 16.05.2019

Takie ładne dostałem Biggrin

[Obrazek: HI97oxv.png]


Na Waszych skrzynkach pewnie też już jest razem z kodem na decal Smile.


RE: Distant Worlds II - [Cornholio] - 17.05.2019

Ekstra :>
Ja niestety jeszcze nic nie dostałem, Distant Worlds 2 Arrival Confirmation Form wysłane było, tak więc czekam...
W między czasie powoli wracam do bańki.
o7


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 17.05.2019

(17.05.2019, 06:34 UTC)[Cornholio] napisał(a): Ekstra :>
Ja niestety jeszcze nic nie dostałem, Distant Worlds 2 Arrival Confirmation Form wysłane było, tak więc czekam...
W między czasie powoli wracam do bańki.
o7

Sprawdz Spam (wiem ze lamerska porada Wink ) ale u mnie na gmailu list od Dr Kaii byl w spamie i pewnie gdyby chlopaki na disco nie powiedzieli ze juz maja to bym czekal i czekal.


RE: Distant Worlds II - [Cornholio] - 20.05.2019

Hi Cmdr,

You're not alone in this case, a formula limitation on the spreadsheet filtered out a bunch of people; we will send the email in a couple days tops. Sorry for the inconvenience.

Fly safe o7

Tak więc, spokojnie należy czekać, ale tak z ciekawości, z jakiego adresu przychodzi ten cert?


RE: Distant Worlds II - Haji-me - 20.05.2019

(20.05.2019, 09:03 UTC)[Cornholio] napisał(a): Hi Cmdr,

You're not alone in this case, a formula limitation on the spreadsheet filtered out a bunch of people; we will send the email in a couple days tops. Sorry for the inconvenience.

Fly safe o7

Tak więc, spokojnie należy czekać, ale tak z ciekawości, z jakiego adresu przychodzi ten cert?

noreplydw2decals@gmail.com


RE: Distant Worlds II - [Cornholio] - 20.05.2019

aa czyli ten sam skąd to info dostałem :> zatem cierpliwości...