The Winged Hussars - Forum
Distant Worlds II - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Strefa Publiczna (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Instytut Kartografii i Ksenobiologii (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Distant Worlds II (/showthread.php?tid=4110)



RE: Distant Worlds II - Teewar - 18.01.2019

(18.01.2019, 14:12 UTC)BialoBrody napisał(a): Lista Cmdr-ów, których trasę mogę pokazywać na mapce.

1.  [Cornholio]
2.  Azorus
3.  BialoBrody
4.  el009
5.  Fenyl de Lechia
6.  Franz Black HoleFury
7.  Haji-me
8.  Kahea
9.  Kuba Wolf
10. OakWM
11. P4wel
12. Patrykuzz
13. Samotnix

Proszę o uwagi i sugestie.

To ja też poproszę o dodanie


RE: Distant Worlds II - PoProstuTyli - 19.01.2019

Czy w NGC 6357 jest jakaś stacja bo na necie znaleźć nie moge :/ ?


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 19.01.2019

(19.01.2019, 08:32 UTC)PoProstuTyli napisał(a): Czy w NGC 6357 jest jakaś stacja bo na necie znaleźć nie moge :/ ?

Nie. Lecisz juz kierunku w ktorym oddalasz sie od stacji.


RE: Distant Worlds II - PoProstuTyli - 19.01.2019

(19.01.2019, 08:36 UTC)Kuba Wolf napisał(a):
(19.01.2019, 08:32 UTC)PoProstuTyli napisał(a): Czy w NGC 6357 jest jakaś stacja bo na necie znaleźć nie moge :/ ?

Nie. Lecisz juz kierunku w ktorym oddalasz sie od stacji.

bo lece w stone Sag A bo mnie nie będzie przez tydzień, kurka to mam problem Biggrin

no to wtopa.........
Jestem w polowie drogi no NGC odbijam do Eagle Sector IR-W d1-105 do stacji

Przynajmniej odkryłem parę perełek Biggrin


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 19.01.2019

(19.01.2019, 08:42 UTC)PoProstuTyli napisał(a):
(19.01.2019, 08:36 UTC)Kuba Wolf napisał(a): Nie. Lecisz juz kierunku w ktorym oddalasz sie od stacji.

bo lece w stone Sag A bo mnie nie będzie przez tydzień, kurka to mam problem Biggrin

no to wtopa.........
Jestem w polowie drogi no NGC odbijam do Eagle Sector IR-W d1-105 do stacji

Przynajmniej odkryłem parę perełek Biggrin

MAPA GALAKTYKI wejdz tutaj po prawej u gory rozwin liste i zaznacz Deep Space Outpost znajdziesz wszystkie bazy poza rejeonem Coloni i Banka


RE: Distant Worlds II - Haji-me - 19.01.2019

Na discordze Fleetcom odbywa się konkurs na najlepsze zdjęcie zrobione podczas tego tygodnia. Kanał nazywa się "wp2 photo contest submissions" i można oddawać swoje głosy poprzez dodanie ikonki serca pod zdjęciem. Może głosować każdy i na dowolną liczbę zdjęć. Swoje dwa zgłoszenia też wrzuciłem, ale chyba nie wstrzeliłem się w gusta. Natomiast warto się rozejrzeć i zagłosować na jakieś naprawdę dobre i udane fotki, bo póki co, to ludzie chyba głosują po znajomościach Wink.


RE: Distant Worlds II - PoProstuTyli - 19.01.2019

Po znajomościach hehe Biggrin

Szkodą że nie mam jak zrobić fajnych fotek :/ bo gram na medium/hight a nie na ultra


RE: Distant Worlds II - Haji-me - 19.01.2019

(19.01.2019, 11:41 UTC)PoProstuTyli napisał(a): Po znajomościach hehe Biggrin

Szkodą że nie mam jak zrobić fajnych fotek :/ bo gram na medium/hight  a nie na ultra

Też gram na ustawieniach w okolicach medium / high i nie narzekam. Zawsze możesz na potrzebę zdjęcia zmienić ustawienia na ultra.


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 19.01.2019

Haji-me my tez bedziemy glosowac po znajomosciach Biggrin

Panowie po wczorajszej wymianie zdan na squadronowym jednak sie przemoglem i naskrobalem poradnik/moją wizje zarabiania na eksploracji, do znalezienia w dziale Biblioteka. Jak ktos ma jakies swoje patenty to dopisujcie. Wiadomo kazdy widzi eksploracje w ED inaczej, ale chyba kazdy sie zgodzi ze nie ma nic zlego w zarabianiu Cr lecac do jakiegos miejsca.


RE: Distant Worlds II - BialoBrody - 19.01.2019

Wczoraj był kolejnym "wolnym" dniem, więc poleciałem sobie na krótka wycieczkę po okolicy. Opłaciło się gdyż w godzinkę nazbierałem kartografii na 22M cr. Ciekawostką były dwa układy jeden z 7M drugi za 6M (wliczając bonus za pierwsze odkrycie: Blae Drye TR-L c24-45, Blae Drye DE-I c26-27). Drugi z nich zawierał trzy WW i jeden AW.
Niektórzy stracili cierpliwość na czekanie na wyznaczenie WP3 i polecieli na ślepo mniej więcej w kierunku przyszłego punktu. W około Omega Mining zrobił się prawdziwy zjazd grifterów, dlatego statkiem nieuzbrojonym lepiej nie latać w open.
A tak wygląda ślad wycieczki pozostawiony przez husarzy:
[Obrazek: VvHUWpd.jpg]