The Winged Hussars - Forum
Distant Worlds II - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Strefa Publiczna (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Instytut Kartografii i Ksenobiologii (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Distant Worlds II (/showthread.php?tid=4110)



RE: Distant Worlds II - PoProstuTyli - 18.01.2019

Ja lecę w Open aktualnie, ale jakieś 1k Ly dalej od Nebuli ^^


RE: Distant Worlds II - tuokama - 18.01.2019

(18.01.2019, 14:12 UTC)BialoBrody napisał(a): Lista Cmdr-ów, których trasę mogę pokazywać na mapce.

1.  [Cornholio]
2.  Azorus
3.  BialoBrody
4.  el009
5.  Fenyl de Lechia
6.  Franz Black HoleFury
7.  Haji-me
8.  Kahea
9.  Kuba Wolf
10. OakWM
11. P4wel
12. Patrykuzz
13. Samotnix

Proszę o uwagi i sugestie.

To ja poproszę o dodanie.


RE: Distant Worlds II - Kahea - 18.01.2019

jako, że nie śpieszy mi się na ten CG a do punktu zbiórki zostało przeszło 1kLy to przełączyłem sobie na ekonomiczną trasę i teraz praktycznie prawie każdy system jest dziewiczy Smile


RE: Distant Worlds II - PoProstuTyli - 18.01.2019

Gdzie będzie kolejna zbiórka wiadomo ?


RE: Distant Worlds II - Kahea - 18.01.2019

jeszcze nie wiadomo - ja wciąż lecę do Omegi Smile


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 18.01.2019

https://cdn.discordapp.com/attachments/533191585374928899/535839937975812107/CMDR_Haji-me_WP2_2.png
Nie umiem z disco linkow wklejac, ale fotki Haji-me naprawde wymiataja wiec jak ktos moze to poszukajcie i klikamy serduszka Smile

Wg tabelki wylot planowany jest na 27 stycznia wiec pewnie wtedy sie dowiemy gdzie lecimy dalej.


RE: Distant Worlds II - Samotnix - 18.01.2019

Ja sobie wcześniej wylecę w stronę centrum galaktyki, zanim potem wszystko będzie zeskanowane. Trochę toksycznie jest na czacie w Omedze na open. Ludzie zamiast się bawić, to bluzgają jedni na drugich. Zawsze tak jest w Elite? Przecież są trzy tryby, to po co na siłę latać słabym statkiem w open i się wkurzać? Dziwni ludzie.


RE: Distant Worlds II - P4wel - 18.01.2019

Moja pierwsza odwiedzona czarna dziura Smile

[Obrazek: 0cKIzzyh.jpg]


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 18.01.2019

(18.01.2019, 21:42 UTC)Samotnix napisał(a): Ja sobie wcześniej wylecę w stronę centrum galaktyki, zanim potem wszystko będzie zeskanowane. Trochę toksycznie jest na czacie w Omedze na open. Ludzie zamiast się bawić, to bluzgają jedni na drugich. Zawsze tak jest w Elite? Przecież są trzy tryby, to po co na siłę latać słabym statkiem w open i się wkurzać? Dziwni ludzie.
Nie to raczej sytuacja wyjatkowa i mysle ze przynajmniej jednej stronie zalezy zeby tylko te emocje podgrzewac, a latwo wyprowadzic z rownowagi goscia ktory sie pierwszy raz z Banki wybral, lecial tydzien, gubil sie w tych wszystkich skanerach a teraz kilka kilometrow przed upragniona zaplata i pewnie kilkoma Ice Worldami z jego nickiem jako odkrywcy ktos go zalatuje od plecow i tak naprawde jedna seria rozwala... Poza kilkoma losiami, ktorzy sobie cos proboja rekompensowac reszta to raczej przyjazni ludzie.
Jak nie bierzesz udzialu w CG gorniczym to jasne polataj sobie po okolicy. W Superclastrze widzialem sporo planet z biologia jak cie to interesuje, natomiast jesli mapa z trasa podana na poczatku zapisow jest chocby zbierzna z planami tworcow to pewnie jeszcze nie bedziemy leciec w kierunku centrum. Stawiam na jedna z baz w Eagle Nebula lub Rohini, ale to tylko moje przypuszczenia. Robie wlasnie maly rekonesans tamtych okolic.
@P4wel Moze bedziemy przelatywac w okolicach Black on green pod SagA mysle ze tez ci moze sie spodobac.


RE: Distant Worlds II - P4wel - 18.01.2019

(18.01.2019, 22:47 UTC)Kuba Wolf napisał(a): @P4wel Moze bedziemy przelatywac w okolicach Black on green pod SagA mysle ze tez ci moze sie spodobac.

Na pewno się spodoba. Zawsze chciałem polecieć na eksplorację, ale jakoś ciężko było się zebrać. Teraz dostałem trochę motywacji Smile

[Obrazek: GG6pIYah.jpg]