The Winged Hussars - Forum
Distant Worlds II - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Strefa Publiczna (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Instytut Kartografii i Ksenobiologii (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Distant Worlds II (/showthread.php?tid=4110)



RE: Distant Worlds II - Samotnix - 18.01.2019

(18.01.2019, 09:02 UTC)BialoBrody napisał(a): Wczorajszy dzień był dniem raczej wypoczynkowym. Ambitni górnicy wzięli się za dostarczanie materiałów na nową bazę kosmiczną. A ja jako, że przyleciałem ASP, poleciałem sobie na małą wycieczkę do pobliskiej Czarnej Dziury Traikoa FL-P e5-4
[Obrazek: sT1hzrW.jpg]

W drodze powrotnej znalazłem kilka ciekawych układów, jednak nie dane mi było na nich zarobić. Z przyzwyczajenia na wycieczkę poleciałem w open i tuż przy samej Omega Mining
wyłowił mnie jakiś superwojownik i w mniej niż dwie sekundy, dwoma strzałami rozpylił mnie po przestrzeni. Jeżeli macie ochotę polatać w open, w pobliżu WP, to raczej w uzbrojonych condach.
A tak nasza podróż wygląda na mapce galaktyki (tym razem już widok wycentrowany na WP2):
[Obrazek: afOjSwq.jpg]

P.S. Jeżeli ktoś chce być dopisany do mapki musi być zapisany na EDSM.NET, zapisany do ekspedycji DW2 na EDSM, i regularnie karmić EDSM swoim jurnalem (najłatwiej za pomocą EDDiscovery lub ED Market Connector). No i oczywiście dać mi znać.
P.S.2 Jeżeli ktoś nie chce być pokazywany na mapce, to niech mi da znać (nie trzeba kasować konta na EDSM).


Właśnie też kilka dni temu chciałem się zapisać do DW2 w EDSM, ale już nie moglem. Od wczoraj używam EDMC i przesyłam dane na swój profil i do was też.


RE: Distant Worlds II - BialoBrody - 18.01.2019

(18.01.2019, 09:23 UTC)DevoloPL napisał(a): A jak się dopisać w EDSM do Distant Worlds, bo pisze że zapisy na ekspedycję są już nie możliwe i jest link do forum Frontiera. Czy chodzi o to, że na EDSM się nie można zapisać, czy że już jest zamknięta na stronie DW2. Bo na DW2 jestem zapisany.

Do DW2 na EDSM dopisywali organizatorzy po zapisaniu się na stronie frontiera. Na EDSM dopisywali falowo co kilka dni. Jak sprawa wygląda na dzisiaj to nie wiem. Aby mapka wyświetlała postępy w ekspedycji, niestety warunkiem koniecznym jest uczestnictwo w ekspedycji na EDSM.

(18.01.2019, 10:45 UTC)Samotnix napisał(a): Właśnie też kilka dni temu chciałem się zapisać do DW2 w EDSM, ale już nie moglem. Od wczoraj używam EDMC i przesyłam dane na swój profil i do was też.

A to nie Ty jesteś na mapce?


RE: Distant Worlds II - Samotnix - 18.01.2019

A propos tego Harrego Pottera, to wczoraj o 1.00 w nocy go spotkałem. W sensie, że byłem na stacji, a on latał wokół myśliwcem. Chyba kogoś rozwalił, bo bluzgi leciały na czacie pod jego adresem. ?


RE: Distant Worlds II - Azorus - 18.01.2019

(18.01.2019, 10:58 UTC)Samotnix napisał(a): A propos tego Harrego Pottera, to wczoraj o 1.00 w nocy go spotkałem. W sensie, że byłem na stacji, a on latał wokół myśliwcem.  Chyba kogoś rozwalił, bo bluzgi leciały na czacie pod jego adresem. ?

Byles na open czy fleetcom?


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 18.01.2019

W sumie skoro jest shipyard to sobie ASP'a gorniczego z HaeRki sciagne Smile Ciekawe tylko czy do jutra sie CG nie skonczy.


RE: Distant Worlds II - [Cornholio] - 18.01.2019

hmm znalazłem na forum: [Obrazek: 3MU1i1A.png]

t11 :>


RE: Distant Worlds II - P4wel - 18.01.2019

(18.01.2019, 09:02 UTC)BialoBrody napisał(a): P.S. Jeżeli ktoś chce być dopisany do mapki musi być zapisany na EDSM.NET, zapisany do ekspedycji DW2 na EDSM, i regularnie karmić EDSM swoim jurnalem (najłatwiej za pomocą EDDiscovery lub ED Market Connector). No i oczywiście dać mi znać.
P.S.2 Jeżeli ktoś nie chce być pokazywany na mapce, to niech mi da znać (nie trzeba kasować konta na EDSM).

Dopisali mnie do ekspedycji na EDSM, więc możesz też mnie dodać do mapki Smile


RE: Distant Worlds II - BialoBrody - 18.01.2019

Lista Cmdr-ów, których trasę mogę pokazywać na mapce.

1.  [Cornholio]
2.  Azorus
3.  BialoBrody
4.  el009
5.  Fenyl de Lechia
6.  Franz Black HoleFury
7.  Haji-me
8.  Kahea
9.  Kuba Wolf
10. OakWM
11. P4wel
12. Patrykuzz
13. Samotnix

Proszę o uwagi i sugestie.


RE: Distant Worlds II - Samotnix - 18.01.2019

Sprawdzałem właśnie na EDSM i w DW2 widnieje jako registered. Czyli wszystko jest ok. Dodali mnie widocznie z automatu.

(18.01.2019, 11:27 UTC)Azorus napisał(a):
(18.01.2019, 10:58 UTC)Samotnix napisał(a): A propos tego Harrego Pottera, to wczoraj o 1.00 w nocy go spotkałem. W sensie, że byłem na stacji, a on latał wokół myśliwcem.  Chyba kogoś rozwalił, bo bluzgi leciały na czacie pod jego adresem. ?

Byles na open czy fleetcom?

Byłem w open, ale dopiero po zadokowaniu i oddaniu kartografii. W grupie na pewno go nie ma.


RE: Distant Worlds II - Haji-me - 18.01.2019

Grieferzy mają teraz żniwa. Jeżeli latacie w open to się nie dziwcie, że ktoś Was atakuje.