The Winged Hussars - Forum
Distant Worlds II - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Strefa Publiczna (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Instytut Kartografii i Ksenobiologii (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Distant Worlds II (/showthread.php?tid=4110)



RE: Distant Worlds II - PoProstuTyli - 17.01.2019

O co chodzi ???
Zna ktoś kolejny punkt podróży bo mnie nie ma przez tydzień jeszcze jutro bym sobie wyruszył powoli w stronę Sag A


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 17.01.2019

Punkt podadza pewnie po CG gorniczym. O kierunku trudno powiedziec. Patrzac na mapke z zeszlego roku z pogladowa trasa (pierwszy post) nastepny powinien byc gdzies w okolicach Skaudai CH-B d14-34 jest tam baza planetarna, albo Rohini, a tam full wypas outpost z shipyardem. Ale to tylko moje luzne przypuszczenia.
Eee nie ma co sie cieszyc jednak. W Omega Mining tez juz shipyard dodali Sad Sciagne sobie Anaconde Tongue


RE: Distant Worlds II - [Cornholio] - 17.01.2019

Ja tam lubię kopać, tak więc CG mi pasuje ;>


RE: Distant Worlds II - el009 - 18.01.2019

(17.01.2019, 22:20 UTC)[Cornholio] napisał(a): Ja tam lubię kopać, tak więc CG mi pasuje ;>

Ja też lubię ale liczyłem na deep core mining bo jest najciekawszy a do CG potrzebują tych tanich materiałów więc musiałbym ściągnąć pythona z mining laserami bo 4D engine focused distro na moim Phantomie tego nie pociągnie Biggrin Do wtorku powinienem zakończyć wycieczkę w Hawking Gap to jeszcze trochę pokopię ale gdyby dali kolejny waypoint to nawet bym do Omega nie wracał Wink


RE: Distant Worlds II - PoProstuTyli - 18.01.2019

To ja zaraz startuje w kierunku Sag A ^^


RE: Distant Worlds II - [Cornholio] - 18.01.2019

Zrobiłem wczoraj jeden kurs, kopałem w asteroidach zaraz przy stacji, za ponad 100 cargo byłem w TOP 25.
Przerobiłem Optional Internal pod kopanie, gdzie wrzuciłem 2 x 6E i 1 x 5E cargo, 5A i 3A collectory, 1A prospector oraz 2A rafinerię.
W Hardpointy dorzuciłem jeszcze jeden 2D MINING LASER [FIXED] i jadę na 2 lasery.


RE: Distant Worlds II - Kahea - 18.01.2019

Ja prawdopodobnie jeszcze dziś posiedzę w Trifid Nebula a jutro wreszcie polecę do WP1


RE: Distant Worlds II - BialoBrody - 18.01.2019

Wczorajszy dzień był dniem raczej wypoczynkowym. Ambitni górnicy wzięli się za dostarczanie materiałów na nową bazę kosmiczną. A ja jako, że przyleciałem ASP, poleciałem sobie na małą wycieczkę do pobliskiej Czarnej Dziury Traikoa FL-P e5-4
[Obrazek: sT1hzrW.jpg]

W drodze powrotnej znalazłem kilka ciekawych układów, jednak nie dane mi było na nich zarobić. Z przyzwyczajenia na wycieczkę poleciałem w open i tuż przy samej Omega Mining
wyłowił mnie jakiś superwojownik i w mniej niż dwie sekundy, dwoma strzałami rozpylił mnie po przestrzeni. Jeżeli macie ochotę polatać w open, w pobliżu WP, to raczej w uzbrojonych condach.
A tak nasza podróż wygląda na mapce galaktyki (tym razem już widok wycentrowany na WP2):
[Obrazek: afOjSwq.jpg]

P.S. Jeżeli ktoś chce być dopisany do mapki musi być zapisany na EDSM.NET, zapisany do ekspedycji DW2 na EDSM, i regularnie karmić EDSM swoim jurnalem (najłatwiej za pomocą EDDiscovery lub ED Market Connector). No i oczywiście dać mi znać.
P.S.2 Jeżeli ktoś nie chce być pokazywany na mapce, to niech mi da znać (nie trzeba kasować konta na EDSM).




RE: Distant Worlds II - DevoloPL - 18.01.2019

A jak się dopisać w EDSM do Distant Worlds, bo pisze że zapisy na ekspedycję są już nie możliwe i jest link do forum Frontiera. Czy chodzi o to, że na EDSM się nie można zapisać, czy że już jest zamknięta na stronie DW2. Bo na DW2 jestem zapisany.


RE: Distant Worlds II - el009 - 18.01.2019

(18.01.2019, 09:02 UTC)BialoBrody napisał(a): A tak nasza podróż wygląda na mapce galaktyki (tym razem już widok wycentrowany na WP2):
P.S. Jeżeli ktoś chce być dopisany do mapki musi być zapisany na EDSM.NET, zapisany do ekspedycji DW2 na EDSM, i regularnie karmić EDSM swoim jurnalem (najłatwiej za pomocą EDDiscovery lub ED Market Connector). No i oczywiście dać mi znać.
P.S.2 Jeżeli ktoś nie chce być pokazywany na mapce, to niech mi da znać (nie trzeba kasować konta na EDSM).


Mnie, mnie dopisz! Znaczy dorysuj Wink