The Winged Hussars - Forum
Distant Worlds II - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Strefa Publiczna (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Instytut Kartografii i Ksenobiologii (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Distant Worlds II (/showthread.php?tid=4110)



RE: Distant Worlds II - Haji-me - 15.01.2019

Lagoon Nebula polecam - fajne widoki, wychodzą tam niezłe fotki. Ja dziś dopiero odwiedziłem The View, Cycladię i jestem blisko Bug Nebula. Lecę zygzakami, odbijam na boki albo góra / dół żeby nie lecieć tymi najczęściej uczęszczanymi trasami. Oznaczam tylko te najbardziej łakome kąski czyli Amonia, WW i ELW. Póki co znalazłem kilka Water Worlds ale tylko 3 były jeszcze nie odkryte przez nikogo. Planuję dotrzeć na miejsce w piątek lub sobotę Smile.


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 15.01.2019

Co masz na mysli ze maja biedna oferte? To moze sie przelece po Lagon Sector i cos bedzie fajniejszego.

Wlasnie taka troche posucha z planetkami mi sie tez przydazyla. Ziemniaka jeszcze zadnego nie znalazlem, kilka amonia a teraz sie pokusilem zmapowac WW TC jedyne 320kLs od gwiazdy Smile

[Obrazek: zEIBWGm.jpg]

[Obrazek: jNhTwDb.jpg]


RE: Distant Worlds II - Tryumfator - 15.01.2019

A mi się udało dotrzeć aż do Nyeajaae VU-Y a27-9. (nie sprawdzajcie co tam jest) Pozdrawiam.


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 15.01.2019

@Tryumfator to ze jest tam masa sniegu i brazowy karzel to spoko, ale mam nadzieje ze ta informacja na EDSM ze w ciagu 24h 1 statek tam ulegl zniszczeniu to nie o Tobie... A widze ze jeszcze tam jest megaship wiezienny Biggrin trzeba wplacic za ciebie kaucje? Biggrin


RE: Distant Worlds II - Tryumfator - 15.01.2019

Wszystkie opcje na raz! Ta wątpliwa przyjemność kosztowała mnie jakieś 14 milionów, ale co gorsza nie mam limpetów. 14 milionów, to kilka skanów, ale gdzie ja na tym zadupiu znajdę limpety? Nie mam materiałów do syntezy, a najbliższy system oferujący te zabawki jest tak daleko, że inara tam wzrokiem nie sięga.

No zadupie kompletne.

A to jeden z pierwszych dni wyprawy.
... I już zadupie.


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 16.01.2019

(15.01.2019, 22:54 UTC)Tryumfator napisał(a): Wszystkie opcje na raz! Ta wątpliwa przyjemność kosztowała mnie jakieś 14 milionów, ale co gorsza nie mam limpetów. 14 milionów, to kilka skanów, ale gdzie ja na tym zadupiu znajdę limpety? Nie mam materiałów do syntezy, a najbliższy system oferujący te zabawki jest tak daleko, że inara tam wzrokiem nie sięga.

No zadupie kompletne.

A to jeden z pierwszych dni wyprawy.
... I już zadupie.

Materiały do syntezy limpetow to akurat żelazo i nikiel. Przeważnie są najpopularniejsze na planetach. Wyladujesz kilka razy przy geologicznych punktach i spokojnie nazbierasz. Ale chyba w górniczych bazach są bez problemu. Co do kasy za skany to się odkujesz bardzo szybko mapujac odkryte water worldy, amonia i ziemiopodobne. Zresztą można mapowac też high metal content zdatne do terraformingu bo to podnosi ich wartość z około 300k do ponad 1M. Masz jakieś bounty na statku? Bo to może być problem.


RE: Distant Worlds II - PoProstuTyli - 16.01.2019

A Ja dziś luz ^^
Doleciałem w 1 kawalku?
Jak mi się b dzień chciała ruszę dupsko aby polatać dokoła Nebuli zebrać jeszcze trochę Milionów ^^


RE: Distant Worlds II - el009 - 16.01.2019

(15.01.2019, 21:28 UTC)Kuba Wolf napisał(a): Co masz na mysli ze maja biedna oferte? To moze sie przelece po Lagon Sector i cos bedzie fajniejszego.

Mam na myśli że nie ma w outfitting zbyt dużego wyboru akcesoriów górniczych. Tylko małe rafinerie, małe kontrolery, narzędzi górniczych nie było chyba w ogóle - jak ktoś nie przywiezie swojego ekwipunku to raczej nie pokopie na CG. No chyba, że będziemy dostarczać Raw materials albo coś zmienią w opcjach outfitting na tej stacji. Tak swoją drogą, poprawili już ten exploit z kopaniem na kilku abrasion blasterach?

W systemie z bazą jest icy i rocky ring, w jednym z sąsiednich znalazłem metal-rich ale metalica jescze nie udało mi się zlokalizować.


RE: Distant Worlds II - Tryumfator - 16.01.2019

Bounty nie mam, tu akurat się poszczęściło, jestem czysty. Co do tych limpetów - o wiele wygodniej by mi było, gdybym po prostu je kupił, ale rozumiem, że to raczej niemożliwe. 


RE: Distant Worlds II - Azorus - 16.01.2019

Tryumfator przeciez widzialem Cie wczoraj na stacji naziemnej pzt Lagon Nebul. Tam sie zaopatrzyć można w limpety. Na tej planecie co byłeś, było ok 20 geological signals tam najwięcej materiałów da się zebrać.