The Winged Hussars - Forum
Distant Worlds II - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Strefa Publiczna (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Instytut Kartografii i Ksenobiologii (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Distant Worlds II (/showthread.php?tid=4110)



RE: Distant Worlds II - PoProstuTyli - 14.01.2019

Ja mam dosyć na dziś 1/2 do Nebuli zaliczona
ps.
jak wkleić zdjęciu tu ;P ?


RE: Distant Worlds II - Kahea - 14.01.2019

(14.01.2019, 19:29 UTC)PoProstuTyli napisał(a): Ja mam dosyć na dziś 1/2 do Nebuli zaliczona
ps.
jak wkleić zdjęciu tu ;P ?

musisz wrzucić zdjęcie na jakiś zewnętrzny serwis (np imgur)


RE: Distant Worlds II - P4wel - 14.01.2019

Zapisałem się dzisiaj na tą wyprawę i mam pytanie czy nie jest za późno? Jak na razie nie ma mnie na liście. Na jakiej grupie latacie w tej wyprawie, bo do tego FleetComm chyba już nie przyjmują ?


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 14.01.2019

(14.01.2019, 20:53 UTC)P4wel napisał(a): Zapisałem się dzisiaj na tą wyprawę i mam pytanie czy nie jest za późno? Jak na razie nie ma mnie na liście. Na jakiej grupie latacie w tej wyprawie, bo do tego FleetComm chyba już nie przyjmują ?

Nie absolutnie nie jest za pozno. Dopiero pierwszy punkt jest podany. Latamy roznie solo, FleetComm, grupa Hetmana czasami w open (nie polecane). Zeby sie do FleetComm dostac to najpierw formularz (linki wczesniej w tym watku) musisz wypelnic a pozniej dodac do przyjaciol w ED. Tworca grupy sukcesywnie dodaje na podstawie wypelnionych formularzy.


RE: Distant Worlds II - P4wel - 14.01.2019

Dzięki za odpowiedź. Chciałem wysłać ten formularz do FleetComm, ale: "Formularz FleetComm (PC) Private Group Application nie przyjmuje już odpowiedzi." Nie jest mi to jakoś potrzebne do szczęścia skoro możemy na naszej grupie się spotkać. Na razie lecę sam na ten WP2, a później zobaczymy.

Znacie lub wiecie jak znaleźć ciekawe miejsca do odwiedzenia i do zrobienia zdjęć po drodze do tych WP ?

Pozdrawiam


RE: Distant Worlds II - Kahea - 14.01.2019

The Bug Nebula

[Obrazek: Kdi7ib2.png]


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 14.01.2019

Nie wiemy jak dalej, ale na mapie przelotu do WP2 zaznaczyli wiekszosc nebul, a jak popatrzysz na mapie na edsm.net to spokojnie moze jeszcze znajdziesz cos bardziej ci odpowiadajacego. A jak chcesz nie trafiac na systemy lepiej znane niz Sol to odbij troche w bok, 1-2 kLY od Banki poza oczywistymi trasami przelotu pomiedzy stacjami i do SagA jest sporo do odkrycia.


RE: Distant Worlds II - Samotnix - 14.01.2019

Trzeba chyba lecieć inną trasą, bo choć widoki piękne z ustalonej mapy, to wszystko już odkryte. ☺️


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 14.01.2019

Poniewaz bylem w czesci miejsc na proponowanej trasie to odbilem w lewo i teraz wspinam sie do TRAIKAAE AA-A H2, juz sporo dziewiczych systemow mijam.
BTW W Lagoon nebula jakby ktos potrebowal sa dwie bazy, niestety nic w okolicy nie ma dokow.


RE: Distant Worlds II - DevoloPL - 15.01.2019

Ja zacząłem wczoraj. Ale w takim tempie (skanowanie wszystkiego w każdym nowym dla mnie systemie) to mi to z 40 tygodni zajmie Smile Swoje postępy wrzucam od razu streamując na Youtube'a (bez mojego komentarza, mój głos nie nadaje się na publikację). Zrobiłem może wczoraj z 6 skoków z 46 do pierwszego punktu widokowego na trasie DW2.