The Winged Hussars - Forum
Distant Worlds II - Wersja do druku

+- The Winged Hussars - Forum (https://forum.thewingedhussars.com)
+-- Dział: Strefa Publiczna (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Instytut Kartografii i Ksenobiologii (https://forum.thewingedhussars.com/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: Distant Worlds II (/showthread.php?tid=4110)



RE: Distant Worlds II - Haji-me - 14.01.2019

Ja się jeszcze nie ruszałem po naszym wczorajszym starcie. Zakładam, że do soboty dam radę oblecieć wszystkie miejscówki, które sobie wymyśliłem. Nie spieszę się więc, to nie jest wyścig Smile. Natomiast przemyślałem sobie sprawę odnośnie robienia filmów z wyprawy i zdecydowałem, że muszę na to spojrzeć realistycznie. Czasowo raczej nie dam rady tego ogarnąć. Obróbka materiału, nawet krótkiego, pochłania strasznie dużo czasu. Przy tej wyprawie + małe dziecko + praca i normalne życie po prostu nie wyrobię. A szkoda. Kiedyś miałem plan na robienie po jednym filmie z każdego przystanku. Skupię się na zdjęciach i pisaniu relacji w swoim dzienniku Smile.


RE: Distant Worlds II - PoProstuTyli - 14.01.2019

(14.01.2019, 13:50 UTC)Haji-me napisał(a): Ja się jeszcze nie ruszałem po naszym wczorajszym starcie. Zakładam, że do soboty dam radę oblecieć wszystkie miejscówki, które sobie wymyśliłem. Nie spieszę się więc, to nie jest wyścig Smile. Natomiast przemyślałem sobie sprawę odnośnie robienia filmów z wyprawy i zdecydowałem, że muszę na to spojrzeć realistycznie. Czasowo raczej nie dam rady tego ogarnąć. Obróbka materiału, nawet krótkiego, pochłania strasznie dużo czasu. Przy tej wyprawie + małe dziecko + praca i normalne życie po prostu nie wyrobię. A szkoda. Kiedyś miałem plan na robienie po jednym filmie z każdego przystanku. Skupię się na zdjęciach i pisaniu relacji w swoim dzienniku Smile.

ale zdjecie wszystkich z TWH musi być jak bedziemy wracać ^^


RE: Distant Worlds II - Haji-me - 14.01.2019

Fajnie by było jakby nam się udawało spotykać w jak największej liczbie osób na jak największej liczbie przystanków Smile.


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 14.01.2019

Postaramy sie jakos to zgrac. Wczorajszy start byl naprawde fajny. Tylko musze sie jeszcze nauczyc takie ladne foty strzelac. Czy wy je pozniej jeszcze jakos obrabiacie?


RE: Distant Worlds II - Haji-me - 14.01.2019

(14.01.2019, 15:46 UTC)Kuba Wolf napisał(a): Postaramy sie jakos to zgrac. Wczorajszy start byl naprawde fajny. Tylko musze sie jeszcze nauczyc takie ladne foty strzelac. Czy wy je pozniej jeszcze jakos obrabiacie?

Rzadko i minimalnie. Używam Gemfx i specjalnych ustawień do swoich fotek. Zmieniam też ustawienia gamma w grze w zależności od potrzeb. Generalnie to Frontier w ostatnim patchu bardzo poprawił wygląd gry - zarówno kolorów jak i jasności i już nie ma aż tak wielkiej różnicy z moją nakładką i bez. Kiedyś też uzywałem EDFX, bo był prosty w obsłudze. Gorąco polecam już trochę zapomniany poradnik do robienia zdjęć. Przeczytać cały i traktować jak biblię Wink https://forum.thewingedhussars.com/showthread.php?tid=1274


RE: Distant Worlds II - PoProstuTyli - 14.01.2019

Pewnie ustawienia na full ^^
Ja jadę na low, chodź teraz przełączyłem się na medium/hight
I zachwyciłem się widokami ^^


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 14.01.2019

Duzo latalem na EDFX i naprawde zaluje ze autor chyba porzucil projekt. Wiele fajnych presetow. Haji nie martw sie. Wlasnie co skok odpytuje corke z wiersza, w tle leca piosenki z MLP plus "Tato glodna jestem", "Tato wydrukuj kolorowanke"... Imersja level tata z corka Biggrin Jakbysmy lecieli Anaconda to podejrzewam ze pluszaki by mi sie nawet w kokpicie walaly :]


RE: Distant Worlds II - Samotnix - 14.01.2019

Jakby ktoś znalazł stację po drodze, to dajcie znać. Pomyliłem sobie przyciski i włączyłem dopalacz, uderzając o instalację turystyczną w systemie HR 6164. Spadły mi tarcze i zostało 64% kadłuba. ?


RE: Distant Worlds II - PoProstuTyli - 14.01.2019

ja też mam problem
naprawiłem moduły ale 89% kadłuba mam, gwiazda mnie przyjarała

Popytaj się może ktoś ma limpety naprawiające ?

mi jeszcze 110 skoków zostało do Nebuli


RE: Distant Worlds II - Kuba Wolf - 14.01.2019

(14.01.2019, 18:00 UTC)Samotnix napisał(a): Jakby ktoś znalazł stację po drodze, to dajcie znać. Pomyliłem sobie przyciski i włączyłem dopalacz, uderzając o instalację turystyczną w systemie HR 6164. Spadły mi tarcze i zostało 64% kadłuba. ?

Najblizej masz Mammon ale to chyba troche w tyl, ale jak dasz rade leciec to mniej wiecej po drodze jest Blu Thua AI-A c14-10 a tam planetarna Hilary Depot. Sorry ze nie odpisuje na czacie w grze ale tak mi laguje ze dostaje paczki po skoku.