The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Dodatkowy panel sterowania Touch Portal
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam.

Chciałbym przedstawić program Touch Portal. Jest to aplikacja na tablety bądź każdy inny sprzęt z ekranem dotykowym działąjąca w ten sam sposób co Stream Deck jednak dużo tańsza i dająca wieksze możliwości.

Nie będę tu opisywał procesu instalacji bo każdy to ogranie sam. Trzeba zainstalować zarówna program na windowsa jak i program na tablecie. Zalecam wykupic wersję PRO która nie jest droga a daje wszystkie możliwości programu bez ograniczeń.

link do programy windows https://www.touch-portal.com/
link do pluginu dla elite dangerous https://www.christophecvb.com/touch-port...-dangerous
link do mojego projektu https://drive.google.com/file/d/10gm4YCd...sp=sharing
oczywiście należy dopasować usawienia w makrach do Waszych bindsow





Wszystkie bindsy są oczywiście pod moje ustawienia Odysei więc jeśli ktoś bedzie chciał skorzystać bedzie musiał wykonać kilka zmian w Touch Portal w celu dostosowania go do swoich ustawień.

Moje Panele z opisem niektórych nieoczywistych opicji.

1.

[img][Obrazek: b0SHCJ2.png][/img]

2.
[img][Obrazek: DwiJBuV.png][/img]

3.
[img][Obrazek: Ho2WvDC.png][/img]

4.
[img][Obrazek: qDAfSI4.png][/img]

5.
[img][Obrazek: sQtj3v2.png][/img]

Zachęcam do zapoznania z programem eksperymentów w tworzeniu makr przycisków i całuch paneli oraz dzielenia się pomysłami na forum.
Całkiem ciekawe. Tylko czy na 6 calowym telefonie to zda egzamin, bo tableta nie mam? A specjalnie kupować...? ? Do przemyślenia.
(14.08.2022, 15:58 UTC)Lord Wolkow napisał(a): [ -> ]Całkiem ciekawe. Tylko czy na 6 calowym telefonie to zda egzamin, bo tableta nie mam? A specjalnie kupować...? ? Do przemyślenia.

Pierwszy - najwiekszy ekran ma 40 przyciskow w ukaldzie 8x5...
Sadze, ze nawet na 6 calach da sie w nie trafiac palcem. Poza tym zawsze mozna z czesci zrezygnowac, bo nie kazdy potrzebuje az tylu.
(14.08.2022, 15:58 UTC)Lord Wolkow napisał(a): [ -> ]Całkiem ciekawe. Tylko czy na 6 calowym telefonie to zda egzamin, bo tableta nie mam? A specjalnie kupować...? ? Do przemyślenia.

Moim zdaniem da radę jeśli nie będzie za dużo przycisków. Co do tableta to nawet najtańszy wystarczy ten program nie ma dużych wymagań

(14.08.2022, 16:02 UTC)Debren napisał(a): [ -> ]
(14.08.2022, 15:58 UTC)Lord Wolkow napisał(a): [ -> ]Całkiem ciekawe. Tylko czy na 6 calowym telefonie to zda egzamin, bo tableta nie mam? A specjalnie kupować...? ? Do przemyślenia.

Pierwszy - najwiekszy ekran ma 40 przyciskow w ukaldzie 8x5...
Sadze, ze nawet na 6 calach da sie w nie trafiac palcem. Poza tym zawsze mozna z czesci zrezygnowac, bo nie kazdy potrzebuje az tylu.

Tak przycisków możesz mieć dowolną liczbę. Dowolną liczbę podstron.
Super poradnik! Znam tą apkę, ale nie używałem nigdy, bo nie chciało mi się ustawiać :D

Kudos za wrzucenie gotowego profilu!
(14.08.2022, 17:28 UTC)MR.CICHY napisał(a): [ -> ]
(14.08.2022, 15:58 UTC)Lord Wolkow napisał(a): [ -> ]Całkiem ciekawe. Tylko czy na 6 calowym telefonie to zda egzamin, bo tableta nie mam? A specjalnie kupować...? ? Do przemyślenia.

Moim zdaniem da radę jeśli nie będzie za dużo przycisków. Co do tableta to nawet najtańszy wystarczy ten program nie ma dużych wymagań

(14.08.2022, 16:02 UTC)Debren napisał(a): [ -> ]Pierwszy - najwiekszy ekran ma 40 przyciskow w ukaldzie 8x5...
Sadze, ze nawet na 6 calach da sie w nie trafiac palcem. Poza tym zawsze mozna z czesci zrezygnowac, bo nie kazdy potrzebuje az tylu.

Tak przycisków możesz mieć dowolną liczbę. Dowolną liczbę podstron.

No to ostatniego sobie zakupie. Zawsze chciałem coś takiego w wersji na telefon/tablet. Cena nie zniechęca ;;) a w przyszłości to i może się jakiś tablet ogarnie. ?
Skąd pobrałeś ikony gestów on-foot? Szukałem jakichś, a te są fajne.

Znalazłem je w Twoim folderze, ale są brzydko przycięte ;)
(15.08.2022, 17:11 UTC)Krakers napisał(a): [ -> ]Skąd pobrałeś ikony gestów on-foot? Szukałem jakichś, a te są fajne.

Znalazłem je w Twoim folderze, ale są brzydko przycięte ;)

Wyciolem je z Odysei  :)
Jesli znajdziesz lub zrobisz nowe podziel sie.

Zmodyfikowalem panel ''ONFOOT'' nowy plik jest juz do pobrania
To wymaga dopisywania skrótów klawiszowych czy są funkcje wywoływane w grze? Bo jeśli skróty mam darmową alternatywę.
https://github.com/Macro-Deck-org/Macro-Deck (Jednak potrzeba napisać plugin do macro decka.)
(17.08.2022, 10:16 UTC)MrDread napisał(a): [ -> ]To wymaga dopisywania skrótów klawiszowych czy są funkcje wywoływane w grze? Bo jeśli skróty mam darmową alternatywę.
https://github.com/Macro-Deck-org/Macro-Deck (Jednak potrzeba napisać plugin do macro decka.)

Nie wiem o co dokładnie chodzi. Jest plugin do tego programu który odpowiada za interakcje pomiędzy ed a to. Np. ilość paliwa wyświetla się w TP, kiedy wyjdziemy ze statku ed przesyła info do TP i moze zmienić nam stronę w TP. Poza tym możesz mieć skrót w TP do klawisza w ED lub też napisać całe makro żeby zadokować jednym wciśnięciem klawisza w TP.
Stron: 1 2 3