The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: ED na PS5
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktokolwiek ma doświadczenia z ED na PS5?
Czy ktoś ma info, czy będzie dedykowana wersja na PS5?

Pytam, bo grafika na PS4 nie powala w stosunku do tego co widać na screenach z PC.
Zdziwiłbym się, że oglądając grafe ze sprzętu za 8-10 tysięcy PLN mógłbyś zobaczyć taką jakość jak na starym PS4 za tysiąc.

PS5 w tym momencie obsługuje tylko wersję ED z PS4 więc działa to lepiej, jakoś płynniej i szybciej, ale to wiadomo w większości zasługa SSD. Odyseja podobno ma być końcem roku, ale Frontier już nie raz nie dotrzymywał słowa.

Co do samej grafiki to szczerze mówiąc ED źle nie wygląda, ale to zależy kto co lubi.
(06.09.2021, 17:25 UTC)Kromeq napisał(a): [ -> ]Czy ktokolwiek ma doświadczenia z ED na PS5?
Czy ktoś ma info, czy będzie dedykowana wersja na PS5?

Pytam, bo grafika na PS4 nie powala w stosunku do tego co widać na screenach z PC.

na PS5 działa lepiej, a wygląda tak, jak jej pozwolisz, jak uruchomisz na TV na konsoli to wygląda lepiej niż na 27 calowym monitorze na PC
dedykowanej wersji na PS5 nie zapowiedziano
Niby konsole są fajne i wygodne - ale raczej tylko do tytułów rozrywkowych. W grach które się obsługuje połową albo i całą klawiaturą - konsolowcy zawsze mają problem.
Pewnie się fajnie lata na padzie - ale ja wolę na joyu :)
A specjalnie na wersję ED na PS5 raczej nie ma co liczyć bo zaraz gracze z nowego X box też by chcieli itd. i Frontier zacząłby gonić w piętkę z poprawianiem błędów na PC, PS i X box :)
(07.09.2021, 15:57 UTC)MAGNUM354 napisał(a): [ -> ]Niby konsole są fajne i wygodne - ale raczej tylko do tytułów rozrywkowych. W grach które się obsługuje połową albo i całą klawiaturą - konsolowcy zawsze mają problem.
Pewnie się fajnie lata na padzie - ale ja wolę na joyu :)

Ale wiesz, ze Thrustmaster tez ma swoj gadzet na konsole?;)
wiem, ale gdzieś tu na forum czytałem że to jeden jedyny joy na PS ?
a pewnie też nie każdemu pasuje
Jest jeszcze Hori, ale wiele ludzi bardzo chwalu sobie gre na padzie. Kwestia przyzwyczajebia i bindowania przyciskow.
Tylu zwolenników ilu przeciwników gry na padzie. Dla przykładu, ja bez hotasa nie umiem latać :)
no na padzie z powodzeniem grałem w elite póki nie zacząłem bawić się w wydobywanie diamentów potem musiałem włączyć tego śmiesznego pseudeo hotasa no i było ok