The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: HP Reverb
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Powiem tak: świat się dziś zmienił. Przyszedł HP Reverb

Nie wiem czy coś więcej mogę powiedzieć.

+fov trochę większy jak w O+, ale generalnie podobny, horizontal jakby szerszy, vertical jakby węższy/podobny
+Jakość monitora 24" 1080p, nawet nieduży tekst jest wyraźny
+bardzo wygodny i łatwy w zakładaniu
+lekki
+mniejszy od O+
+dłużej można siedzieć, mniej męczy
+dobre kolory
+dobra czerń, nie tak dobra jak w O+, ale dobra
+niemal niewidoczne SDE, coś w podobie do tego jak na O+, w zasadzie brak.
+doskonale widać drugi plan
+bardzo dobry sweetspot
+ wydajność, heh, śmiało można zejść z supersamplingiem na 110% i dzięki rozdzielczości chodzi lepiej niż Odyssey+, i wygląda w ogóle NIEPORÓWNYWALNIE lepiej.

To nie jest już dążenie do tej jakości którą widzisz na monitorze. To jest TA jakość.

Moje ustawienia:
Elite: wszystko ultra, supersampling 1.0, HMD 1.0
WMR portal - wszystko na "bardzo wysoka, beta" i 90Hz
SteamVR: SuperSampling na 130%, w Steam kanał Beta.
WMR plugin: włącz reprojekcje na "auto" (w configu sie zmienia zmienną), w Steam również kanał Beta.

LambdaTek Component Shop - CPUs, Memory, Monitors, Printers, Storage, Networking, Software + more

A jak chcecie większe FOV za większy hajs, to Pimax 8KX. Zostaniecie z jednymi i drugimi goglami na długo, i nie martwcie się o GPU.

W temacie VR siedzę od 2014, miałem na głowie większość headsetów. WSZYSTKO co jest na rynku może się schować przy Reverb, ale to kolosalna przepaść jest.
Wiecie że byle co mnie nie rusza, mam prawie wszystkie nowe zabawki jakie można mieć, poza Learjetem i yachtem. A siedze teraz tu bez dupy, bo mi Panie i Panowie ją po prostu urwało.













[Obrazek: WbGVbYs.jpg]

[Obrazek: hqMDs3z.jpg]

[Obrazek: DclICkb.jpg]
czy Szanowny Kolega ze swoim doświadczeniem ma jakiegoś "czuja" ....
czy "to to" ruszy chociaż na ustawieniach medium/low na karcie 1060 ?????

karta 1080Ti w planach dopiero... a chciałem się jakoś wcześniej wczuć w 3D w Elitce :)
Ruszy ale ze zgrzytami, trochę najwyżej zjedziesz z detali albo więcej na reprojekcji będziesz leciał, bez wątpienia wczuwka i efekt wow będzie.
Po prostu niezależnie od sprzętu jaki masz, innych gogli nie ma sensu kupować, tutaj rozdzielczość jest kluczowa.
no i to chciałem przeczytać ;)...  dziękuję za odpowiedź...

myślę że zaryzukuję kupno na gwiazdkę, a karta 1080 poczeka....
wrażenia 3D nawet na niższych na początku detalach zrobią swoje....
potem będzie tylko lepiej  :)

+rep dzieki
Warto dodać że gogle mają programową regulację IPD w zakresie do max 67mm, więc jak ktoś ma więcej, to mogą nie podejść.
Ja mam akurat 63mm IPD, co jest natywną wartością dla tych gogli, więc mam idealnie tak jak HP zaprojektowało.
Mi z PSVR na laptopie z MX150 efekt wow nie pozwolił ze stacji na czas wylecieć.
Pytanie mam, odnośnie porównania HP z Lenovo Explorer... Niby połowę ceny HP ale te akurat miałem, a to co o HP przeczytałem to naprawdę wprawia w... Zdumienie.
Lenovo Explorer = Acer VR które miałem równy rok temu.
W ogóle inny świat, reverb po prostu zamiata wszystko na rynku. I to nie tak że trochę tam wyprzedza. Nie, to po prostu jest taki odjazd jakbyś wział opla corse 1.2 i obok postawił bmw m4.
Nie było łatwo, ale znalazłem ;) Dzięki wielkie... Nakręciłem się, tylko jak ja żonie wytłumaczę, że jednak nie musimy wymieniać telewizora w salonie na większy???
tylko się upewniając :  
czy 'to to" to jest to co x-kom sprzedaje ?  (tzn. ma zamiar sprzedawać) :

https://www.x-kom.pl/p/508664-gogle-vr-h...rb-vr.html
Tak.

Usser, ja wytłumaczyłem że potrzebuje tego bmw :D Więc gogle przechodzą na gładko.
A serio mówiąć - moja żona nie jest w ogóle 'komputerowa', a Reverba założyła i jej się podobało - pierwsze gogle w których widziała 'naturalnie'.
Stron: 1 2 3 4 5