The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Flight simulator 2020
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Nowy FS zapowiada się rewelacyjne.
Najnowsze video rozwala wszytkie dotychczasowe produktu związane z symulacją samolotów.
A to dopiero począte :)



Jeżeli za grafiką pójdzie gameplay, to mają moją kasę;)
(29.09.2019, 16:39 UTC)QCIAK napisał(a): [ -> ]Jeżeli za grafiką pójdzie gameplay, to mają moją kasę;)

Podobno już to potwierdzili że ma być coś dla tych co bez stresu chcą sobie polatać i dla tych co wolą 100% realizmu.

Przykład w poniższym filmiku - przeciągniecie cessny 172 G1000 - dokładnie tak wygląda realu zachowanie tego samolotu na przeciągniecie :)



dokładnie tak wygląda? specem nie jestem ale to nadal gra.. a w ED też się coś podejrzanie zwalnia przed stacją albo planetą na której chcemy wylądować :)
Wygląda to bardzo ładnie ;)





ps.
Chyba czas zakończyć inwestowanie w XP11 i zwyczajnie poczekać na nowego FS-a ...
W tym materiale wypowiada się pilot instruktor który był zaproszony na prezentacje FS 2020 pre alpha.





Co najważniejsze z tego co mówią to płatne add do FSX i P3D po uaktualnieniu przez producentów będą kompatybilne z FS 2020.
O to dobra wiadomość, bo jednak ludzie trochę kasy na to wydali.
Będzie Moja :D
Też się czaję na tą produkcję.
Jak wyjdzie to na pewno "taczkę pieniądzorów" zainwestuję, aby nauczyć się latać na planecie z atmosferą ;)
Docelowo mam takie marzenie, żeby opanować tą grę w stopniu umożliwiającym latanie w VATSIM ;)
no fajnie że będzie realna pogoda i czas w miejscu lotu, ale na pewno dobry internet wymagany jeśli będziemy chcieli mieć najlepszą grafikę, gra ma byc w gamepassie
Stron: 1 2 3